La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1126 Culés

11

Niby człowiek wiedział,, a jednak się ludzil heh cytując klasyka.
To co dzieje się od wczoraj po wynikach Zp to jest niezła komedia :D
Co trzeba mieć w głowie by podwazac słuszność zwycięzcy? przecież to czysta głupota.
Jeszcze rozumiem ten placz, że Lewy za nisko, ale on nigdy nie miał szans na tą nagrodę. Za dużo miał przestojow w okresie ZP.
Obecnie zaczął dobrze sezon, ale czy będzie regularny do końca sezonu nie wiadomo, ale trzeba pamiętać, że i kadra musi by mu w tym pomóc co tym bardziej zmniejsza jego szansę w 2020.Sart jednak póki co ma świetny.

P. S @Janiama tak sobie co pewien czas obserwowałem co się tu działo przez weekend i te ataki na Ciebie pod normalnymi komentarzami nawet te w formie żartu jak ostatni(co jest już chore) Powiem tak bądź dalej sobą gawiedz niech sobie krzyczy, bo tylko tyle może.
Widać przy tym, że to jedyne co potrafią i nie radzą sobie z tym, że masz argumenty i wiedzę.

konto usunięte

68

@MarioVeB! Jak mnie rozbawia takie poklepywanie po plecach i wspieranie w publicznych wypowiedziach kogoś kto sam sobie zapracował na takie drwiny, od czego masz pw? Bo mi druga część wypowiedzi tylko na prywatną wygląda.

26

@Socjopata szkoda że tych złotych malin dla atencjuszy nie ma.

1

@Socjopata od tego, że mnie odznaczył w swojej wypowiedzi i chce publicznie to wyrazić. Wsparcie? Możesz sobie tak to określić. Po prostu ataki na niego są Żałosne i mówię to otwarcie

3

@Socjopata A czym on sobie na to zapracował? Fakt że niejednokrotnie przesadzał tak gdy jak bronił własnego klubu to dostawał bezwzględny pojazd personalny, ja już wczoraj napisałem, Maciek nie jest nieskazitelny, ale pojazd na niego to jest zbyt gruba przesada, publiczny lincz nie jest fajny, i zazwyczaj robią to te same osoby.

31

@MarioVeB! A jak Ty wyzywasz innych to już to nie jest żałosne? Ahh ta hipokryzja...

0

@TheNekro94 Coo?? Znowu coś zmyslasz?

3

@Chwytliwy Sporą część aktywnych użytkowników tego portalu stanowią nastolatkowie, więc w typowo gimbusiarski sposób znaleźli sobie człowieka do ujeżdżania po nim. Na szczęście jest zbyt stary, żeby przejmować się bandą internetowych kozaków, którzy w świecie są wiadomo kim :)

konto usunięte

2

@Socjopata Co ty, przecież liczba zielonych musi sie zgodzić. Ale spokojnie, za chwilę ludzie z miasta (PDW!) będą rozliczać transakcje.
"Na LR będzie wyjaśniane, a mówię Ci to tylko dlatego, że nam nic nie udowodnicie".

19

@MarioVeB! Nie przeglądałem dużo Rambli przez weekend, wiedząc jakie szambo wybije przy okazji złotej piłki. Czy mógłbyś przybliżyć czym przejawiają się, te słynne już ataki na Macieja?
Odnoszę wrażenie, że @Janiama sam robi z siebie czasami ofiarę pisząc o atakujących go hejterach, podczas gdy sam potrafi niejednokrotnie atakować innych, pisząc o kompleksach w odniesieniu do swojej kariery piłkarskiej.
Nasuwa się pytanie, czy jeżeli ktoś posiada odmienne zdanie na dany temat, wypada nazywać to atakiem? Co więcej czy @ViscaBarca123 niejednokrotnie pochwalany za swoją wiedzę (z czym również spotyka się Maciej), jest atakowany przez hejterów na tej stronie?
W mojej subiektywnej ocenie, niechęć z jaką spotyka się Janiama spowodowana jest jego niestety często pyszałkowatą postawą, oraz tendencyjnymi postami nt polityki, które wielu użytkownikom się po prostu znudziły.

0

@cosinus90 Znaczy sam sobie na to trochę zapracował tym że ma ego , ale fakt, ot znaleźli takiego gościa którego można zjechać, ok, nic do beki nie mam, czasem sobie można pozartowac, ale tutaj to było przekroczenie granicy smaku.

0

@ToWinaSedziego Przykład wejdź w jego wypowiedzi znajdź post gdzie w formie luźnej dla żartu napisał, że celem Leo będzie córka i co tam się dzieje.
Maciek czasami przesadza Oki, ale tutejsza dzieciarnia znalazła sobie nowy cel.
Nawet specjalnie zakładają wątki oznaczając go byle mu dowalic co już jest chore.
P. S jak się coś nudzi to się to omija, a nie wali się dziecinada i szuka specjalnie czegoś by mu dowalic.

Najlepsze jest to, że są to ciągle te same osoby a do tego typowe pozery które zgrywaja tu smieszkow. Jacy to oni niby zabawni. Każdy wie o kogo chodzi. Niby smieszni a jednak zwykle...

23

@MarioVeB! znowu temat Janiamy. Wyrażę swoją opinię jedynie pokrótce. Janiama może i być spoko gościem w życiu realnym. Nie znam, nie oceniam. Jako użytkownik tego portalu, mimo że kiedyś go broniłem, obecnie jest jedną z najbardziej irytujących osób na stronie. Ten jego luz, zabawa na stronie, dystans do siebie, o którym tak często ostatnio mowi jest zwyczajnie sztuczny. Widać to po każdym komentarzu, który jest odpowiedzią na każde zdanie, które nie zgadza się z jego opinią czy też każdą, choćby minimalną zaczepką. Będę szczery: Gość ewidentnie szuka tu poklasku, leczy jakiś kompleks albo zwyczajnie po ludzku nie nadaje się do komunikacji w internecie. Biorąc pod uwagę ile osób już mu na te rzeczy zwracało uwagę, niestety stwierdzam, że poklask, zwracanie na siebie uwagi to jedyne na czym mu tu zależy. Wiedza, pewnego rodzaju doświadczenie piłkarskie, to nie wszystko. Nie wierzę, że Janiama nie potrafi zrozumieć prostych mechanizmów działania for internetowych i tego jak życie w nich funkcjonuje. Nie kupuję tego. To jest zwyczajne wywyższanie się nad resztą ludzi. Niestety, to wywyższanie sprawia, że jest traktowany gorzej od każdego innego. Sam sobie na to zapracował i z każdym dniem traci w oczach wielu ludzi tutaj bardzo dużo. Dla swojego dobra, samopoczucia i zdrowych rozmów na tej stronie, w mojej ocenie najlepiej by zrobił jakby stąd po prostu zniknął.

0

@Socjopata Zwróć uwagę jak użytkownicy pod moimi komentarzami między sobą komentują to co ja robię, piszę itd. Ja nigdy nie wchodzę nagle do jakieś dyskusji i nie krytykuje tej osoby. Robię swoje i nie przekraczam pewnych barier. Od dwóch lat nie dostałem bana a to też o czymś chyba świadczy.

18

@MarioVeB! Wszystkim wmawiasz że sobie coś wymyślają, ale skoro widzisz że już nie jedna osoba wytyka Ci twoje wypowiedzi, które ociekają hipokryzją, to może jednak jest w tym ziarenko prawdy.. Hmm ?

0

@shinthps Co widzisz złego w poście gdzie Celem Leo ma być teraz córka. Rozmawiamy o konkretach.
Co sądzisz o ludziach którzy tworzą specjalnie wątki tylko by go oznaczyć i osmieszyc. Najlepsze jest to, że ze są to ciągle te same osoby.
Kolejna kwestia. To, że czasami przesadza zgoda, a na tej stronie są atencjusz które produkują po 50-100 komentarze dziennie. Piszą jakieś pierdoly typu co robicie. Jak tam napijemy się czy inne brednie szukając uwagi i poklasu

Jacy to oni nie są smieszni. Skoro niby Maciej jest sztuczny to co powiesz o takich pozerach na sile?

Wole czytać takie Wywody jak Maćka niż bandę dzieci która ogranicza się tylko tylko do kiepskich żartów czy wiecznego dosrywu do drużyny jak by nie zagrała co by nie zrobiła wiecznie źle.

Komentarz usunięty

2

@shinthps To że jest mój temat świadczy tylko o jednym. Nie jestem osobą obok której mozna przejść nie zwracając na nią uwagi. Jest na stronie pewna grupa użytkowników którzy nigdy nie wchodzą w dyskurs merytoryczny a tylko piszą coś co niby ma mnie boleć. Nie potrafia się do tego co piszę nawet odnieś bo po prostu nie mają żadnych argumentów. Co ciekawe i co trzyma mnie na tej stronie to użytkownicy którzy na priv często do mnie piszą bym się nie przejmował i robił swoje bo lubią mój styl pisania i to co piszę na temat Barcelony. Sami niestety uciekają z tej strony bo mają dosyć tych ciągłych przepychanek. Ja nigdy nie wchodzę w post który dodał użytkownik z którym mi nie po drodze. Po prostu ich ignoruje i to wszystko. Dlaczego te osoby nie przestaną ignorować mnie? Jest nawet taka możliwośc na tej stronie prawda? Nikogo nie obrażam, nie dostaję banów od redakcji, bronię Barcelony bo to dla mnie świętość a naprawdę nie muszę szukać tutaj jakieś atencji bo to inni się nakręcają pisząc między sobą pod moimi postami. Tak jestem wyluzowany bo mam do tego dystans inaczej bym tutaj zwariował. I na pewno nie odejdę dlatego że jakiś użytkownik tego chce wręcz przeciwnie będę jeszcze bardziej merytoryczny bo to jedyny lek na walkę z osobami które nie potrafią na pewne tematy dyskutować.

5

@Janiama czemu robisz z siebie ofiare? Sam pracujesz na taka opinie. Skoro sa tacy uzytkownicy, to wrzuc screeny z zamazanymi nickami i avatarami.

0

@Rewolucja123 Ofiarę? Czy ja się żalę? Ktoś pisze o mnie nieprawdę to odpisuję a ty właśnie jesteś jedną z tych osób która wchodzi pod moje posty i z innymi uzytkowniakami wymienia zdanie na mój temat. Nie potrafisz dyskutować tylko właśnie pisac ofiara itd. Naprawdę proszę ignoruj mnie!

9

@MarioVeB! nic nie widzę złego. Odniosłem się do całości jego historii na tym portalu. Ten cały "pojazd" na niego nie bierze się znikąd. Dużo ludzi tu dostrzega problem w wypowiedziach Janiamy. Jak konstruuje swoje wypowiedzi (tych "a nie mówiłem" to już chyba w setkach można liczyć), jakie tworzy wątki, jak odpowiada użytkownikom zaśmiecając forum itd. Jest tego bardzo dużo. Stąd coraz więcej osób używa w jego stronę wyrażenia "atencjusz". I mają zupełną rację. Są tu osoby, które piszą więcej od niego, zamieszczają więcej informacji, wypowiedzi, ale nie mają on negatywnego wydźwięku jak u niego, czyli "patrzcie, to ja, wasz bohater, zawodowy piłkarz". Tak niestety to wygląda.
I owszem najczęściej jest tak, że atakują go te same osoby. Dlaczego? dlatego, że te same osoby w dużej mierze siedzą tu najwięcej i tworzą ruch na stronie. Oczywiście. Jest to złe. Wcale tego nie popieram. Tylko trzeba sobie uświadomić, że to nie bierze się z niczego. To już niestety wina Pana Maćka.
W kwestii osób, o których pisałeś, które produkują mnóstwo "pierdół" jak to napisałeś oczywiście, że też nie popieram. Owszem od czasu do czasu jest to ok. Taki między innymi zamysł la rambli i tworzy jakąś naturalność tego forum. Nie podoba mi się też to, że tego jest za dużo, bo ta naturalność zmienia się w sztuczność, no ale nie to chyba jest głównym tematem tej dyskusji, a raczej pan @Janiama i powody ataków w Jego stronę.

3

@ToWinaSedziego O i ta wypowiedz powinna zostać gdzieś przypietą bo ileż można wałkować to samo. @ViscaBarca123 ma równie ogromna wiedzę, szczególnie o młodych zawodnikach, a nikt go nikt nie atakuje. Dlaczego? Myślę, ze każdy człowiek myślący zna odpowiedz na to pytanie.

6

@MarioVeB! Sam atakowales ostatnio pewnego uzytkownika i robisz to regularnie.

2

@Janiama Nie. Ja od wczoraj pisze, ze szukasz atencji. Wzialem udzial w 2 dyskusjach lub 3, ta jest kolejna, wiec stala osoba mnie nie nazywaj. Poki co, to jest fakt. Popieram Cie, w niektorych kwestiach, ale ty w tej chwili probujesz zrobic z siebie gwiazde tej strony, a do tego probujesz stworzyc gownoburze niektorymi wypowiedziami.

16

@Janiama zaczynam czytać Twoją wypowiedź i z miejsca "nie jestem osobą obok której można przejść nie zwracając na nią uwagi". I tylko potwierdzasz moją obecną opinię o Tobie. Zadam Ci pytanie: Kim Ty jesteś, że tak się wywyższasz? serio. I bądźmy szczerzy. Ty nie ignorujesz tu nikogo. Gdybyś ignorował to byś nie odpowiadał na dosłownie każdy post, który jakkolwiek dotyczy Ciebie w sensie negatywnym. Kolejna sprawa czy odejdziesz czy nie, jest mi całkowicie obojętne. Ja życzyłbym sobie zdrowszych konwersacji na stronie. Niestety dzięki Tobie w dużej mierze na stronie jest bałagan, który osobiście mi się nie podoba. Stąd takie moje życzenie w kierunku Twojej osoby. Merytoryczne wypowiedzi nie mają nic związanego z Twoim "stylem bycia" na stronie, który chcąc nie chcąc odpycha ludzi od Ciebie.

0

@JohnA @ToWinaSedziego Tylko że problem jest taki że nie ma ktoś innego zdania pod moimi wpisami a jak ma to z nim normalnie dyskutuje. Te osoby się przypierdzielają mojej osobie a nie to co piszę. Zawsze dyskutuje z osobami które mają inne zdanie i potrafią to przedstawić w formie merytorycznej a tutaj tak nie jest. Wczoraj ktoś dodał post z pytaniem janiama opowiedź jak jest na gali od środka? Takie coś wywołuje mój śmiech ale moderacja już to usunęła. Po co takie posty? By zdobyć zielone

0

@shinthps Skoro się o mnie piszę to świadczy o tym że nie jestem osobą obojętną innym prawda? Czy to dobre czy też złe to już inna kwestia i o tym akurat nie pisałem. Jestem 46 letnim facetem całkowice spełnionym i mogę sobie pozwolić z racji doświadczenia na trochę więcej niż 18 letni chłopcy. Powtarzam że nie wchodzę pod posty użytkowników których ignoruje no chyba że zostanę wywołany do odpowiedzi.

3

@Rewolucja123 Jakiej szukam atencji? Od wczoraj odpowiadam na komentarze bo kurcze napisałem że celem Messiego jest córeczka! Co w tym co napisałem jest złego? Naprawdę to jest takie żałosne że po prostu smiać mi się chce.

17

@Janiama nie. Nie dlatego nie jesteś obojętny, bo niesiesz ze sobą coś dobrego i wszyscy cenią Cię jako użytkownika. Nie jesteś obojętny, bo się chełpisz na każdym kroku swoją wiedzą, swoją przeszłością, swoim obecnym życiem, swoim "a nie mówiłem". Nie jesteś obojętny, bo jesteś negatywnym użytkownikiem tej strony. I czym sobie to prędzej uświadomisz tym lepiej dla wszystkich na tej stronie.

1

@Janiama Czy ja mowie o jednym poscie? Nie. Moja opinia powstala z moich doswiadczen w ostatnim czasie.

0

@shinthps Naprawdę? To ciekawe bo jeżeli są osoby ktore oddaly na mnie głos to znaczy że jednak coś dobrego na tej stronie robię no chyba że ich też uważasz za kretynow. I nie kupuje że głosowali dla beki bo za poczcie to są chłopaki.

konto usunięte

10

@Janiama "...Jestem 46 letnim facetem całkowice spełnionym i mogę sobie pozwolić z racji doświadczenia na trochę więcej niż 18 letni chłopcy..."

I to jest właśnie idealne podsumowanie Twojej osoby. Nawet w dyskusji o tym co złego odpierniczacz robisz to po raz kolejny.

0

@Rewolucja123 Ciągle piszesz o Valverde i go bronisz. Ile osób tobie odpowiadało i cię wyśmiewało? Zwróc uwagę na to

1

@TheNekro94 wyzywanie Mario to nie wyzywanie i jemu wolno, ale np mi czy już Tobie to nie. Od tak po prostu.

0

@tombard Naprawdę uważasz że masz większą wiedzę od swoich rodziców? Mądrzysz się i ustawiasz ich po kątach? Dlatego piszę że mając 46 lat mogę z racji doświadczenia pozwolić sobie n awięcej bo mam wiedzę sportowa nie tylko z boiska ale też z 40 letniego oglądania sportu i czytania o nim.

6

@shinthps Odnoszę wrażenie, że mocno odeszliście w tej dyskusji od sedna sprawy. Tu nie chodzi o to, kto lubi użytkownika @Janiama a kto nie. Ja też nie uważam, żeby był krystalicznie czystym użytkownikiem, zresztą opisałeś jego wady sam, więc nie będę tego powtarzał. Problem jest taki, że jest pewna grupa użytkowników, która obrała go sobie za swoisty cel (nie ma teraz znaczenia to, czy zasłużenie czy nie) i sami go zaczepiają, prowokują czy obśmiewają nawet jeśli nie uczestniczy w danej rozmowie. Jest to o tyle śmieszne czy wręcz żenujące, że gdyby spotkali się twarzą w twarz, to nie powiedzieliby mu nawet połowy tych rzeczy, jakimi bardzo chętnie obsmarowują go przy każdej możliwej okazji (a ostatnio to już nawet bez okazji), tylko prędzej zatopiliby nosy w ekranach smartfonów i udawali, że nie istnieją.

Ja wiem, że w Internecie panuje zupełnie inna kultura niż w "realu". Ale sugerując, że Janiama powinien się wynieść z tej strony bo jakaś garstka smarkaczy wylewa na niego pomyje, przesadzasz w drugą stronę. Jest masa innych denerwujących użytkowników na fcbarca.com, a jakoś oni nie dorobili się takiej wiernej ekipy hejterów, co pokazuje, że jednak niektórych tutaj boli co nieco, bo ktoś coś osiągnął w życiu, a nie tylko przesiaduje na internetowym forum kilka(naście) godzin dziennie. Zresztą spójrz - czy Ty masz czas na wypisywanie złośliwych komentarzy pod czyimś adresem, bo Ciebie ten ktoś denerwuje? Pewnie wolisz poświęcić ten czas na coś innego. To w takim razie co powiedzieć o ludziach, którzy właśnie w takim celu go pożytkują? Ja też mam swoją grupę userów co do których nie mam najlepszego zdania lub którzy mnie zwyczajnie irytują, ale wtedy ich ignoruję a nie piszę wypracowania jacy to oni są źli.

7

@tombard Bo on tego nie rozumie. Uważa, że jest mądrzejszy bo ma te 40 pare lat, ale nie rozumie tak podstawowych kwestii... Można stwierdzić, że Pan Janiama nie grzeszy inteligencją (przynajmniej tą społeczną), ale nie zmienimy go, więc może i lepiej nie wchodzić w dyskusję ;)

1

@Janiama Nie zmieniaj tematu.

1

@Janiama nie, nie uważam tutaj nikogo za kretyna, bo nikogo tutaj nie znam prywatnie by wygłaszać takie opinie. Oceniać mogę jedynie po stylu wypowiedziach konkretnych użytkowników. Tak jak prawdziwy plebiscyt złotej piłki nie odzwierciedla faktycznego stanu rzeczy tak jak i ta zabawa, która moim zdaniem wprowadza chaos i kłótnie na stronie, również tego nie robi. Nie chcę tego plebiscytu rozkładać na czynniki pierwsze, bo szkoda mi czasu na to, żeby Ci uświadomić pewne rzeczy.

1

@TheNekro94 Zwróć uwagę jak kilku użytkowników między soba dyskutują na temat mojej osoby. Przecież to nawet jest regulaminowo zabronione. Ile osób dostało perma bana pisząc o wikipedi że sam sobie zrobiłem, dodając moje zdjęcie w avatar czy też tworząc nowy nick z moją nazwą. To nie jest normalne i świadczy raczej o braku inteligencji nie tylko społecznej. Dlaczego mogą być normalni uzytkownicy którzy szanują zdanie innego użytkownika? Powtarzam po raz kolejny ignorujcie moją osobę.

1

@shinthps Mnie naprawdę nie musisz nic uświadamiać. Wiem ilu mam tutaj zwolenników i dla nich piszę czy też tworzyłem najlepszą jedenastkę w historii. Więc sorry ale robię swoje

2

@cosinus90 nie napisałem, że ma się wynieść ze strony, tylko dobrze by to wszystkim zrobiło. Tym bardziej, że sam tą opcję kiedyś rozważał. I ba.. byłem jedną z osób, które mu pisały żeby tego nie robił. Od tamtego czasu jednak dużo się pozmieniało. Niemniej nie bronię też użytkowników wyśmiewających Janiamę. Głównie się skupiłem na osobie Pana Maćka, jako tego dojrzalszego użytkownika, żeby zrozumiał, że notoryczne poruszanie Jego osoby w wypowiedziach jest wyłącznie Jego winą. Nie potrafi znaleźć rozwiązania albo nie chce poprzez zmianę swojego sposobu bycia w świecie internetu. Tym bardziej, że już dostał tyle wskazówek co ludziom się nie podoba, że już każdy by to jakkolwiek wziął sobie to do serca, a nie próbował przekonywać swoich ludzi dalej, że jest człowiekiem pełnym luzu. Na tej stronie na pewno taką osobą nie jest.

1

@Rewolucja123 Nie muszę naprawdę, nakręcajcie się a karawana jedzie dalej i tak ma być. Mam naprawdę w nosie co myślisz ty i kilkunastu innych osób na mój temat. Strasznie się tym przejmuje i pewnie nie pójdę dzisiaj do szkoły. Pozdrawiam i zyczę miłego dnia

1

@Janiama Ja nie bronię tych użytkowników, niektórzy pewnie po prostu cisną beke i nie widzę w tym nic złego - od taki internetowy humor, tym bardziej, że dajesz im czasami do tego powody, ale fakt niektórzy przesadzają - i tutaj przyznam Ci rację. Ale teraz mówiłem o Twoich wypowiedziach i o Twoim zachowaniu na tej stronie.

konto usunięte

3

@Janiama czyli tak jak już pisałem. My mamy siedzieć cicho jak Ty wypisujesz swoje bzdury o tym jak to jeden czy drugi nie jest prawdziwym kibicem, że g... wie bo jest młody i nie grał w piłkę itp. itd.?
Serio? Tak sobie wyobrażasz to wszystko? Ty i grupa klakierów z takim samym zdaniem?

1

@Janiama i teraz pokazałeś swoją słabość odpowiadając @Rewolucja123. Na co i po co ten ironiczny tekst na końcu? Właśnie się przejmujesz, a nie nie przejmujesz. Tam gdzie wchodzą ironie, tam ewidentnie coś boli.

0

@shinthps Proszę wejdź w moje komentarze i pokaż choć jeden który nie jest odpowiedzią a w którym kogoś krytykuje? Cąły czas piszę optymistycznie o Barcelonie, cieszyłem się sukcesem Messiego, martwiłem kontuzją Dembele. To jest moje życie i o tym piszę. Dodając nowy post jest on na temat sportowy bo juz politykę tutaj w dużym stopniu ograniczyłem. Ale ile można znosić ludzi którzy dodają moje zdjęcia do nicku czy tez tworząc nowe konto z moim nazwiskiem. Czy ja tak robię?

0

@shinthps Słabość? Po prostu cisną się brzydkie słowa i delikatnie to przedstawiłem.

1

@tombard Ale ty nigdy nie potrafisz odnieść się do tego co piszę więc nie rozumiem w czym masz problem? Wchodzisz gdy widzisz dyskusje o mojej osobie i to wszystko w temacie.

1

@Janiama To jest internet. Tutaj połowa to trolle i imbecyle. Serio tego nie rozumiesz? Olej ich. Całkowicie. Przestań się przejmować, przestań o tym ciągle mówić i robić z siebie ofiarę. W końcu im się znudzi - zrozum to człowieku...
Ich bawi to jak Ty na to reagujesz i jak się przejmujesz - dlatego to robią.

1

@TheNekro94 Ale ja nie robię z siebie ofiary. To oni robią ze mnie ofiarę a na to nie pozwolę sobie. Skoro mnie odznaczają to im odpowiadam. Zauważ że nie założyłem tego postu tylko ktoś stanął w mojej obronie. Nie prosiłem go o to ale jak już to zrobił to ok.

4

@Janiama Ehh sorry za to co powiem, ale widocznie głupiemu się nie przetłumaczy... Walcz dalej z wiatrakami, a będzie tylko gorzej ;)

1

@TheNekro94 Albo dostaną bany :) bo ja jestem cierpliwy. Pozdrawiam i tak szczerze to piszę

6

@Janiama nie wiem o czym Ty teraz piszesz. Czy ja gdzieś poruszyłem temat tego, że mam pretensje do Ciebie, że krytykujesz cokolwiek? nie rozumiem całkowicie. Możesz pisać optymistycznie. Możesz ciągle chwalić, patrzeć przez różowe okulary na świat. Nic mi do tego. Ty masz problem z konstrukcją swoich wypowiedzi, w których ciągle poruszasz swoje "ja". Ty naprawdę nie rozumiesz w czym rzecz. Bo nie wierze, że można aż tak ignorować to co do Ciebie się pisze. To właśnie dlatego ludzie mają do Ciebie pretensje, śmieszkują z Ciebie, bo zrobiłeś ze swojej osoby postać "lepszą" od innych. Niestety taką nie jesteś. Kariera piłkarza, wiek nie sprawiają, że jesteś lepszy tu od kogokolwiek. Jesteś równy innym. Ludzie jednak przez to Twoje przechwalanie się zwyczajnie tracą do Ciebie szacunek i dlatego jesteś obiektem śmiechu przez wiele osób tutaj. Gdybyś nie robił z siebie kogoś lepszego od innych w swoich wypowiedziach to tego tematu i wielu innych by nie było. Ty myślisz, że problemem są dzieci na stronie. Nie. Właśnie to jest smutne, że gość w Twoim wieku, z takim bagażem doświadczeń doprowadził do takiej sytuacji jaka ma tu miejsce.

1

@Janiama po co ta liczba mnoga? Ja sie na nic nie nakrecam, tylko pisze swoja opinie, a ty tylko sobie utrudniasz sobie wszystko. Tak jak @shinthps napisal. Pokazales ta ironia swoja slabosc.

konto usunięte

1

@Janiama skończ bredzić i zaciemniać temat jakbyś nie wiedział jaki jest kontekst.
No chyba, że nie widzisz no to już jest grubszy problem.
A co do Twojego doświadczenia to podsumowaniem idealnym jest to jak prorokujesz wydarzenia. Np. jak po takim a nie innym początku sezonu, po jednej wysokiej wygranej w lidze u siebie odtrąbiłeś, że teraz to już ruszy bo już na bank odpoczęli po pre-sezonie.
Tylko nie wyjeżdżaj z tekstami, że przecież są na czele ligi i grupy w LM.

1

@tombard No bo są na czele tabeli i wygrali grupę LM. A Ty i Tobie podobni przewidywali w pierdziel z Borussia i z Atletico co skutkowałoby odsunięciem Valverde. A tu guzik prawda! Mieliśmy mnóstwo kontuzji i tego nie da się przewidzieć zwłaszcza na początku sezonu więc proszę cię zajmij się swoim życiem a mnie sobie odpuśc a jak chcesz to podaj adres to wyslę tobie kartę z autografem :) Będziesz mógł się nią podetrzeć w toalecie

8

@Janiama "więc proszę cię zajmij się swoim życiem a mnie sobie odpuśc a jak chcesz to podaj adres to wyslę tobie kartę z autografem :) Będziesz mógł się nią podetrzeć w toalecie"

poważnie? po takim tekście w kierunku kolegi @tombard uznaje, że mi zwyczajnie szkoda czasu, żeby Ci na cokolwiek już odpowiadać. Gość w takim wieku, z tekstami rodem z gimnazjum, z ego wybujałym do granic możliwości, ignorującym jakąkolwiek krytykę na swój temat nie jest warty inteligentnych, konstruktywnych rozmów. Przykro mi, ale prezentujesz całkowite zero w swoich wypowiedziach obecnie.
Miłego.

konto usunięte

1

@Janiama ahahahahaha. You just made my day :D
Sorry ale nie potrzebuję autografu od (tu sobie wstaw co chcesz).
P.S. Chcesz mi wysłać kartę z autografem po to żebym sobie nią wytarł tyłek? Serio? :D Fajnie sam siebie traktujesz :D

1

@shinthps Coś masz jeszcze do powiedzenia? Mam takie zdanie o tym użytkowniku jakie on ma o mnie. Co ty myślisz że można mnie mieszac z błotem? Znaleźli sobie kurcze chłopca do bicia.

0

@tombard Chciałem ci sprawdzic przyjemność. Bo widze że strasznie cię denerwuje. I to mnie bardzo cieszy. Mam nadzieje że nie będziesz mnie ignorował i ciągle będziesz pod moimi postami.

konto usunięte

0

@Janiama Zapewne mnie rozgryzłeś. Zapewne masz rację.
Tak jak we wszystkim.
Fajnie się masz, jak uważasz, że może komuś sprawić przyjemność podcierania tyłka Twoim wizerunkiem. Kolejna cegiełka pod tytułem: Ego.

1

@tombard Moje ego i wara ci do tego. Już ci napisałem zajmij się swoim życiem a nie moim. No chyba że nie masz pomysłu to rozumiem

4

@shinthps tylko w tej dyskusji nazwali go: "zakompleksionego piłkarzyka", "Ty i grupa klakierów", "ofiara", "atencjusz", ile razy wspominali jego wiek? Dziwne, że im odpowiada w taki sposób jak się po prostu broni.

Ile ciągle czytamy Valverde to i tam to, Barcelona źle itd.....a nie mówiłem to zostałem wyśmiany - ile jest takich postów? A jakoś ich się czepiają w taki sposób.


Zaczynają nowe wątki, ale tylko @Janiama się czepiają, innych nie,
@Janiama 2000 dni w serwisie 16225 komentarzy.
@Chwytliwy 491 dni w serwisie 21016 komentarzy (typu: ile dostał wypłaty)
tylko o @Janiama piszą, że to atencujsz.

Ilu się chwali co to nie oni są, co osiągnęli itd - np. prawnik.
A to @Janiama wypominają, że był piłkarzem.

0

@Bagsik88 roznica jest taka, ze @Chwytliwy to spamer. @Janiama w ostatnim czasie tylko sie wymadrza lub szuka atencji.

1

@Bagsik88 trochę ciężko zrozumieć Twój komentarz. Jakby w nim brakowało paru zdań, ale mniej więcej chyba wiem o co chodzi. No właśnie. Są tu użytkownicy, który mają ogromną ilość komentarzy, nawet jak na swój krótki staż na stronie. Tylko Ci ludzie nie mają tej chorej maniery, w której opisują ciągle siebie, nie muszą argumentować swoich wypowiedzi swoim "ja".
Są tu ludzie o dużej wiedzy o piłce i jakoś nie potrzebują dorzucać do tego dodatkowych treści by wzmacniać swoje zdanie. Niestety Janiama musi co rusz przypominać o tym kim rzekomo był, kim jest. Nawet w tym temacie jak już tak przywołujemy wywyższył się parę razy. Argumenty, że jego wiek pozwala na więcej to już w ogóle prześmieszna sprawa. Jakby wiek dawał jakieś dodatkowe przywileje w kontekście wypowiadania się. Mi osobiście kompletnie to nie imponuje. Ot gość, który gdzieś tam kopał piłkę i poznał trochę ludzi. No świetnie. Dla mnie podziw budzi bycie poczciwym człowiekiem, pomaganie ludziom, codzienny uśmiech. Zwyczajnie bycie człowiekiem wartym uwagi. Są tu na pewno ludzie, którzy w swoim życiu osiągają sukcesy w innych dziedzinach. Robią dla świata więcej niż Janiama, ale nie wywyższają się z tego powodu. Pozostają normalnymi ludźmi. Janiama niestety jest bardzo sztuczny w swoich działaniach w internecie. Ta nagonka na niego nie jest przypadkowa. Tyle osób nie może się mylić. Z głowy sobie tego nie wzięliśmy.

0

@Rewolucja123 Wiesz co to spamer? To na pewno nie jest coś co ja uprawiam, nie narzucam w kółko jednego tematu, bądź niechcianie nie pisze tutaj niepotrzebnych tego typu dyskusji, i przede wszystkim, nie lamię prawa, spam jest karalny :).

0

@Bagsik88 No raz to napisałem, ale nie w formie chwalenia się, ot moja pierwsza poważna wypłata i tyle, nie chciałem aby to było w formie chwalenia się czy Atencji, ot chciałem tylko napisać że dostałem pierwszą taką poważną wypłatę i tyle.

I o wypłacie wspomniałem raz, jeden raz, ale to będziesz teraz wypominac mi co nie?

1

@Chwytliwy akurat w pozytywny sposob chcialem sie wypowiedziec na twoj temat. I ten spamer mial byc plusem, bo czasami piszesz cos ciekawego.

2

@shinthps Będę kolejnym który jednak nie odczuwa tego co opisujecie o Janimie czyli tu w twojej wypowiedzi ostatniej: "Niestety Janiama musi co rusz przypominać o tym kim rzekomo był, kim jest". Starałem się obiektywnie ocenić tą dyskusje i widzę tu niestety tyradę na człowieka bardziej podszytą jakimiś osobistymi kompleksami niż faktycznym stanem rzeczy. Przykro się to czyta niestety .... . A najbardziej szkoda mi jest tego że ataki te padają z pod klawiatury osób o których miałem bardzo dobre mniemanie.

0

@Rewolucja123 No się nie udało, ale cóż, tylko tłumacze, jestem osobą która tutaj dużo pisze i tyle, i macie pełne prawo nazywać mnie atencjuszem patrząc na ilość komentarzy, to nic złego, ale spam to trochę brzydko, jakbym był jakimś przestępcą.

0

@Chwytliwy no i o to chodzi. Każdemu się zdarzy od czasu do czasu coś powiedzieć, napisać o sobie, a ktoś odbierze to jako nieskromne zachowanie, przechwalanie. I jest to całkowicie normalne. Taka natura ludzka. Jednak gdzieś powinny istnieć też jakieś granice. Gdy się je przekracza i inni Ci o tym głośno mówią to wyciąga się wnioski, a nie idzie w zaparte.

0

@shinthps Jak ja jestem sztuczny to jaki ty jesteś? Kurcze naprawdę pokaż mi ostanie posty które tutaj dodaje że piszę o sobie i swoim ja? To że odpowiadam dzieciakom w tej dyskusji już mniej kulturalnie jest spowodowane tym że mam dosyć tej porawności politycznej. Nie przekroczę granicy bo nie chcę bana ale koniec walenia we mnie jak w bęben. Wiem że z koniem nie powinno sie kopać ale już okazało się na przykładzie zbanowanych użytkowników że było warto. Będę robił to co uważam i nikt mi niczego nie zabroni w tym i Twoja osoba. Coś naprawdę wam sie w głowach popierdzieliło. Czy wy mi płacicie pensje? Wystawiacie mi oceny w szkole? Noż kurde, zejdźcie trochę na ziemie bo widzę że to wy macie ego przy którym moje to pikuś. Chcesz komentowac moje posty ok, ale nie komentuj tego co piszą inni bo to jest słabe. Dyskutuj o tym co piszę i rób to merytorycznie a jak nie masz nic do powiedzenia to żegnaj.

0

@shinthps No to prawda, niemniej jednak w sytuacji Maćka już sam nie wiem co mogę zrobić, myślę że będę za nim, ale wiem że błędy popełnia, i mam nadzieję że wnioski wyciągnie, tak samo jak userzy i się wreszcie o nim zamkną, bo listopad to był miesiąc pełny Maćka, ciekawy czyj to będzie grudzień xd, zawsze ktoś jest gwiazdą danego miesiąca na lr.

4

@sokot wiesz. Ja osobiście nic nie mam do Pana Macieja. Jak już pisałem. Może być równym gościem w życiu prywatnym. Jednak idzie zauważyć pewną tendencją w Jego ostatnich wypowiedziach. Nie śledzę w ostatnich tygodniach jakoś głęboko la rambli poza ostatnimi dniami, ale wydaje mi się, że takim punktem zapalnym był tekst mówiący, że gdyby jego osoba pojawiła się w temacie z 200 komentarzami to byłoby ich jeszcze więcej. Nie chce mi się szukać tego tematu i możliwe, że coś przekręciłem, ale coś szło w ten deseń. Myślę, że większość wie o co chodzi. I byłoby to całkiem spoko, w formie żartu gdyby nie to ciągłe przywoływanie swojej osoby, przypominanie o swojej wiedzy, o swoim luzie i podkreślanie tekstów "a nie mówiłem". Tego zrobił się przesyt i ludzie zaczęli to odczuwać. To się nie bierze z niczego. Janiama nie traktuje siebie jak zwykłego użytkownika, a próbuje dać ludziom do zrozumienia, że jest kimś lepszym. Może nie robi tego specjalnie. Niemniej ja osobiście tak to odczuwam i wiele osób również. To przeszkadza. Nie ma to nic związanego z jakimiś kompleksami. Aż chciałoby się odpowiedzieć w stylu Janiamy, po części przedstawić swoje życie, moje sukcesy, ale nie jestem tego typu gościem. Też mam co poopowiadać i wiele osób myślę również. Jednak nie potrzebujemy tego.

@Janiama
Tobie już podziękowałem za dyskusję. Ten dziecięcy tekst zniechęcił mnie całkowicie do rozmów z Tobą na ten temat. Pozdrawiam.


PS. No i Sokot nie we wszystkim musimy się zgadzać. Nawet jeśli mnie szanowałeś, dzieliłeś ze mną moje zdanie na wiele tematów. Ja również mogę się mylić. Może gdzieś przekroczyłem dziś granicę. Zdarza się każdemu. Najważniejsze to wyciągać wnioski, jeśli ktoś mi konstruktywnie wytłumaczy, że przesadzam. Pozdrawiam

1

@shinthps I bardzo dobrze, takie osoby sa toksyczne bo nie mają żadnych argumentów tylko łapanie za słowka użytkownika. Dramat,
A z tym 1000 odpowiedzi to właśnie chodziło mi o takie osoby jak ty. Jak ja dodam swoja odpowiedź pod tamtym postem to zaraz rzucą się obrońcy moralności którzy jeszcze szkoły nie skończyli, prawa jazdy nie mają o rodzinie i o życiu to wiedzą tyle co rodzice im przekazują

3

@Janiama dobre. Widzę, że już nawet wiesz jaką osobą jestem i masz swoje wyobrażenie na mój temat. Przykro mi, ale nie przedstawię Ci swojego życia żeby Ci wytłumaczyć jak bardzo się mylisz. Nie tylko Ty masz życie.

0

@shinthps "Janiama nie traktuje siebie jak zwykłego użytkownika, a próbuje dać ludziom do zrozumienia, że jest kimś lepszym" - No właśnie ja tego tak nie postrzegam i podejrzewam że bardzo dużo osób też nie, stąd moje stwierdzenie o tyradzie podszytej osobistymi kompleksami bo inaczej takich wywodów sobie nie potrafię wyjaśnić. (a oczywiście wszyscy wiemy już z kontekstu nawet tej dyskusji że Janima był zawodowym graczem - co jest fajną sprawą - i wielu to może w jakiś sposób boleć bo np zamiast grać w piłę profesjonalnie tylko ją podziwiają) Widziałem tu przypadki kasowania osób (przez większe grono) które faktycznie zachowywały się karygodnie i wręcz się o to prosiły ale tutaj nie odczuwam nawet w 1% zarzutów które kierujecie do tego człowieka.

7

@shinthps Jeśli mogę, dorzucę kilka groszy na temat użytkownika @Janiama.

Pan Maciej często pisze o sobie w trzeciej osobie zamiast np. znowu źle o mnie mówicie, znowu źle mówicie o Janiamie. Czasami w ciągu wyrazów, gdy używał słowa "ja", pisał go wielką literą "Ja". To są ewidentne językowe nawiązania do sporej rangi ego. Zdarza się mu podchodzić do innych protekcjonalnie ze względu na swój wiek czy też status społeczny. On sam może tego nie odbiera jako coś nienaturalnego, złego. I prawdopodobnie nie wiąże z tym negatywnych emocji. To jego chleb powszedni. Nie ma zamiaru nikomu dosrać, lecz nieświadomie w tańcu robi interlokutorom odciski. Fakt jest też taki, że skoro tego nie dostrzega, nie znaczy to, że zjawisko nieprzychylnego odbioru nie istnieje i że on tych marchewek nie narobił. Również wątpię, żeby jego krytycy czegokolwiek mu zazdrościli.

Sposób wypowiadania się Janiamy, nawet nieświadome deprecjonowanie zdania innych ze względu na cechy i doświadczenia własne, przywodzi na myśl, iż (być może nieświadomie) uważa się za kogoś z wyższych sfer. Pewnie jest spełniony, zadowolony z życia, ale czasami okazuje to w sposób taki, jakby tego dowartościowania się mu brakowało, jakby mógł osiągnąć więcej, a nie osiągnął, więc gdzieś tam obcująca z piłkarskimi laikami podświadomość chce chłonąć należne względy i posłuszeństwo, których grając w drugiej Bundeslidze nie miał!

Jednak to wszystko nie jest nic straszliwego, bo oprócz pieszczotliwego traktowania siebie Janiama jest konstruktywnym dyskutantem, bardzo często prezentuje świeże poglądy, inny punkt widzenia i też jest on dzięki temu, że trochę futbolowego świata liznął, coś profesjonalnego zobaczył, obcował z zawodowcami. To automatycznie nie czyni z niego guru, ale na pewno jest fajnym, rezolutnym i wartym przeczytania użytkownikiem.

Natomiast ostatnio się zradykalizował, ale też mu się nie dziwię, skoro jest ciągle atakowany. Nie ubodłoby Cię to? W pewnym sensie nie rozjuszyło, nie zirytowało? Żadna ze stron nie jest bez winy, ale są znacznie lepsze metody na zwrócenie komuś uwagi, niż bezustanne go trollowanie, wyśmiewanie, spamowanie pod komentarzami. Jest to zachowanie nieeleganckie.

Ludzie, przestańcie mu odpisywać. Jeśli uważacie, że jest atencjuszem, nie dyskutujcie z nim, bo sami dolewacie paliwa. No chyba, że Was to bawi, nakręca i tak naprawdę to jest sednem wszystkiego? Walka z Janiamą.

Osobiście go lubię i szanuję, nie zawsze się zgadzam, sądzę, że zdarza się mu przegiąć pałę, ale to jeszcze nie powód, żebym go tak traktował. Nikt z nas nie jest święty i każdy ma swoje za uszami. Wybieram najlepsze cechy Maćka, odrzucam negatywne i naprawdę fajnie idzie z nim rozmawiać.

0

@shinthps No właśnie i to jest wasz problem ale i atut. Jesteście anonimowi i możecie sobie na wszystko pozwolić. Ja niestety albo stety ujawniłem się i jestem byc może jedynym użytkownikiem którego zna się z imienia i nazwiska i naprawdę można sobie taką osobę sprawdzać. Dlatego nie godzę się z tym atakiem bo to jest wredne co robicie. Ty piszesz że nie kontrolujesz ostatnio komentarzy i wyskakujesz w stosunku do mojej osoby. Przygotuj się dobrze a nie rzucasz o jakimś moim wpisie i 1000 odpowiedzi.

0

@sokot co człowiek to opinia. Są tu osoby podzielające moje zdanie, a są które tak nie odczuwają. Może to kwestia charakterów, podejścia do życia. Nie wiem. Ja osobiście też jestem zmęczony nagonką na Janiamę pomimo mojego "ataku" dzisiaj na niego. To raczej próba zrozumienia skąd to się bierze i jak ja to widzę. Zacząłem gdzieś odczuwać tą "atencję" i bądź co bądź zgadzam się z tym. Dzisiaj zdecydowałem się dołączyć do dyskusji, a jak dyskutuję to z reguły próbuję coś konstruktywnego stworzyć. Zdaję sobie sprawę z paru niedociągnięć i wręcz swoistego ataku na Janiamę, ale ciężko byłoby uargumentować inaczej niż przez znalezienie zalążku tego całego problemu. Niestety gdzieś w trakcie tej całej rozmowy Pan Janiama przekroczył granicę, w której niejako dał do zrozumienia, że problem pochodzi również z Jego strony i stąd zrodził się mocno negatywny wydźwięk tego wątku. Nikt tu nie jest bez winy. Tylko, że ja wyciągnę z tego wnioski, żeby rzadziej albo w ogóle przestać się udzielać w wątkach dotyczących innych osób. Jak już to robię to naprawdę sporadycznie. I dochodzę do wniosku, że generalnie do niczego to nie prowadzi oprócz wzajemnej niechęci. Nie tak powinno to wszystko funkcjonować. Człowiek się zapomina i czasami płynie aż za bardzo.

2

@Cochise Ok, zobacz nie zgadzamy się czasami prawda? Czy kiedykolwiek odczułeś w dyskusji że się wychwalam czy też mam Ciebie za kogoś gorszego? Były merytoryczna dyskusja i o to chodzi w tym wszystkim. Ja mam swoje zdanie na temat Brzęczka, Valverde i potrafię dsykutować o tym ale jak dyskutowac gdy ktoś mi piszę no tak grałeś to się wymądrzasz? W tym momencie od razu narracja schodzi na inny poziom. Naprawdę ja uwielbiam dyskutować na temat sportu ale sam wiesz doskonale że jest co raz mniej osób które chcą to robić. Ty często stąd uciekasz i wiem dlaczego ale takich jak ty jest juz wielu. Ja tym bardziej teraz nie odejdę z tej strony bo nie chcę robic dobrze tym co mnie atakują. Ale na pewno przyjdzie taki moment że coś się zakończy. Dopóki mam siły, dopóki moderacja mi pomaga to tu będę.
Pamiętasz jak zrobiłem jedenastkę najlepszą w historii? Kosztowało mnie to mnóstwo czasu ale zrobiłem coś dla całej społeczności. Na końcu od tych kilkunastu dostałem po dupie że to było nie potrzebne ale mnóstwo osób pisało do mnie że dzięki temu poznało piłkarzy których nie znali.

1

@shinthps Myślę że Cochise zamknał temat - co mądrzejsze osoby zrozumieją i zaprzestaną - tyle.

2

@shinthps juz mu sie odechcialo was czytac. :/ za duzo tego. :D

1

@Janiama jak mozesz wiedziec czemu on ucieka? Znasz go prywatnie?

2

@Rewolucja123 Z tego co pamiętam pisał o tym.

2

@Rewolucja123 Tak znam i zostawię to dla siebie. Jest coś takiego jak priv i uwierz mi tam często są normalne dyskusje o wszystkim.

1

@Rewolucja123 Swego czasu często wymienialiśmy się PW i mu to napisałem.

2

@Janiama odpowiem ze względu na szacunek do Ciebie jako człowieka. Dla mnie nadal jesteś anonimowy. Nic to nie zmienia, że znam Cię z imienia i nazwiska i wiem, że grałeś w piłkę. Mogę Ci napisać swoje imię i nazwisko w prywatnej wiadomości, podać zawód, codziennie zajęcie, nawet wysłać zdjęcie, ale co z tego? nie poznasz mnie w ten sposób, tak jak ja Ciebie przez te informacje. La rambli nie muszę przeglądać co godzinę by mieć swoje zdanie na pewne rzeczy i odczuwać na swój sposób negatywnie Twoje wypowiedzi. Jak mówiłem, nie chodzi tu o wiedzę.

Myślę, że @Cochise wyczerpał temat. Stańmy się lepszymi ludźmi dla siebie i wszyscy wyciągnijmy z tego wnioski. Pozycję Janiamy całkowicie rozumiem, ale On też musi zrozumieć, że wina jest po każdej ze stron.

1

@shinthps Już dobrze, odpuśćmy bo nie ma sensu się kłócić zwłaszcza że piszesz grzecznie. Mam swoje winy i wiem o tym ale naprawdę moją główną jest to że nie płynę w nurcie Valverde out czy też Rakitić out. Tego nie mogą mi darowac niektórzy użytkownicy a ja po prostu mam swoje zdanie i czasami się mylę ale suma sumarum wychodzi jednak na moje.

0

@Cochise to zmienia wszystko.

2

@Janiama Kiedy rozmawialiśmy, nigdy nie odczułem, że mnie traktujesz z wyższością. Lubię z Tobą dyskutować, bardzo często wymiana zdań pomiędzy nami rodzi coś ciekawego. Nie poddawaj się, rób swoje, czasami trochę spasuj i w sumie tyle :)

0

@Janiama słuchaj. Wczorajszy post, to była totalna ironia w Twoim kierunku. Bo ciągle to się wywyższasz, że Twoje doświadczenie itp pozwala Ci na jakieś opinie, których my szarzy użytkownicy nie możemy wyrażać. Dlatego ironicznie napisałem komentarz

"Czy opowiesz nam coś o tej gali od środka, jako były piłkarz?" ponieważ, my tylko możemy sobie gdybać o niej, jaka to jest piękna. To była szpilka wbita w Ciebie, ponieważ przy prawie każdej wypowiedzi dodajesz to, że masz doświadczenie, że byłeś w szatniach, a my nic nie wiemy. A chyba nie ma użytkownika na stronie, który by już tego nie wiedział. Więc po co to dodawać za każdym razem? Do tego jakieś zakładanie nowych wątków na swój temat. Nie wiem czy dla szukania faktycznej atencji, czy w jakim celu, ale od paru dni, na La Rambli jest poruszany Twój temat, albo innych pierdół. Ogólnie Ty mnie nie specjalnie ruszasz, bo szczerze mówiąc mam to w dupie kim byłeś, jesteś i będziesz. Tutaj może być paru takich użytkowników co się tym nie chwalą. :) Ostatnio w wywiadzie nawet Pezet mówił, że tu regularnie zagląda. Może wypowiadać się o muzyce, a nikt nie wie np. że to on. :) Nie musiałby jednak dodawać pod każdym komentarzem "ja jako najlepszy w Polsce raper" czy coś w tym stylu. Bo jeśli jego opinie faktycznie by coś wnosiły np. do tematu o muzyce, to każdy by to wyłapał. Ty po prostu karmisz trolla. I tak ślepo bronisz tego Ernesto, jakby był szkoleniowcem w Polskiej lidze, a nie najlepszym klubie na świecie. Poprzez jakies swoje doświadczenie z podwórka.

1

@koksik2700 Pokaż wpis w ostatnich miesiącach gdzie piszę o tym że jestem byłym piłkarzem i dlatego moja racja jest najważniejsza? Nie rozumiem dlaczego mam to robić. Kiedyś się do tego przyznałem i to wszystko a to wy mi ciągle piszecie o mojej grze w piłkę. Natomiast co do wpisu o gali to usuneli ci ten wpis a to świadczy że złamałeś regulamin.

0

@Janiama Cóż, nie wiem w jaki sposób złamałem regulamin, skoro to było faktyczne pytanie do Ciebie? Ostatnio usuwają jak leci, a zostawiają wątki z Tobą w roli głównej, albo jakieś inne pierdoły. Nie wiadomo po co? Jakie ciągle? Ja piszę do Ciebie ogólnie bardzo rzadko. Więc nie ładuj mnie do swojego worka pupilów, co poprawiają Ci chyba humor.

0

@koksik2700 Bo teraz też piszesz że ja niby pisze że gram w piłkę. A ja tego nie robię nigdy no chyba że coś porównuje z tamtym okresem ale jak pisze o piłce to normalne że czasami wyjdzie coś z czasów gdy grałem ale nie na zasadzie chwalenia się bo naprawdę nie ma czym. A to ze użytkownicy dodają moje zdjęcie w avatar czy puszczają filmy z youtuba to przecież nie moja wina. Chociaż może i moja bo mogłem się nie ujawniać że grałem w piłkę. Łatwiej na tej stronie ma hydraulik, lekarz czy też prawnik a piłkarz jest passe i to jest trochę dziwne.

2

@Janiama
On nie rozumie prostej rzeczy ,że wątki tworzne specjalnie by zaczepić jakiegos użytkownika mające chrakter by tegoż użytkownika osmieszyć są USUWANE.
Jeśli bedzie robił to notorycznie to poza usunieciem skoczy się też "urlopem"

1

@shinthps Jak całą dyskusje czytasz to co chcesz lub wybierasz to co chcesz.

Chociażby @Chwytliwy ma znacznie więcej komentarzy, a to @Janiama się czepiają.

Przechwalają się co to nie oni - jak pseudoprawnik - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7960354
@xJLx
"Myślę (a raczej jestem pewny), ze twoj kolega chętnie pracowały u tego speca ;) Ale to nie czas, miejsce i osoba z którą można dyskutować na takie tematy.
Jeżeli slowo dzban (o zgrozo) cie obraziło, to wybacz. Mea culpa, mea maxima culpa.
Także kończąc już mój udział w tym czymś, jedynie w dalszym ciągu mogę podtrzymać to co kiedyś Ci już powiedziałem. Współczuję i tyle.
Edit:
Właśnie wyżej przyznałeś sie do oszustwa. Gratuluję. "

Inny komentarz pseudoprawnika -
"Mój obywatelski obowiazek spełniony. Głos oddany na najlepszego, najbardziej wartościowego użytkownika w tym roku. Byly tylko 3 jedyne słuszne wybory.
Za 5 pkt - @LuisSalvano
Za 3 pkt - @Janiama
Za 1 pkt - @BarcaInfo
Reszta nie była wstanie nawet nawiązać rywalizacji, z naszą śmietanką wybitnych użytkowników.
Cieszę się, że mogłem oddać swój głos. Pamietajcie, to was obowiązek wziąć udział w wyborach.
Jestem z siebie dumny!"

A teraz pokaż taki komentarz @Janiama


Janiama zrobił konkurs na najlepszą 11 to się go czepiali.

Argument "Tyle osób nie może się mylić. Z głowy sobie tego nie wzięliśmy." - PiS też wygrał wybory, większość forum widziała winnego w Rakiticu słabej gry, gość nie gra, a gra jest fatalna, Pique jest w 11 wszechczasów, a na nią nie zasługuje - na tej stronie. Więc jak widać nie bardzo ten Twój argument.

Niech będzie użyjmy Twojego argumentu - jego komentarze oceniono na +49 tys.

@Chwytliwy chodziło zupełnie o co innego.
@Rewolucja123 Różnica jest taka, że na ogół są to wartościowe komentarze.

konto usunięte

0

@Bagsik88 O nie, jakiś random nazwał mnie pseudoprawnikiem. O nie, co ja teraz zrobię... Wystarczy powiedzieć tylko xD.
PS. Super, że chcialo ci się szukać w tym co ostatnio pisałem. Pozdrawiam
Edit: Jak juz jestes taki lege artis, to wrzuciłbyś wpis na który to była odpowiedz, to wiedziałbyś dlaczego napisałem tak a nie inaczej. Ale widzisz, poziom manipulacji i cytowania fragmentów na poziomie TVP Info. Był już taki jeden w III Rzeszy, możesz się uczyć od niego

0

@xJLx Nie pozdrawiam.
Edit. to tak samo Janiama odpowiada....po za tym czy drugi jest odpowiedzią? Chyba nie bardzo. Pseudoprawnik nie będzie mnie pouczał.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Widzisz, ja przynajmniej jestem pseudoprawnikiem, ty jestes nikim (w sensie nikt Cię tutaj nie zna, nikt nie wie co robisz w zyciu, zwyczajnie typowy random z internetu). Także, jeszcze raz powtórzę, bo widzę trudności w czytaniu ze zrozumieniem (o składni juz nie powiem, bo nie ma o czym): Jeżeli powołujesz sie na jakiś fragment, to nie powinienes wycinać go z kontekstu, bo może mieć on zupełnie inne znaczenie.
Także również nie pozdrawiam.

1

@xJLx Bo się nie chwalę tym co robię?:D To, że tak napisałeś to kto wie czy to prawda.

Widzę, że czytanie przerasta bo dałem całe komentarze, a po za tym link do całej rozmowy.


1

@xJLx jesteś prawnikiem?

2

@MarioVeB! Niestety tu jest dużo prawników mało piłkarzy :) Więc nie dziwię się że tak ze mną jadą. Na forum prawniczym też bym się śmiał z nich w końcu mam większą wiedzę na temat prawa bo na przykład 12 gniewnych ludzi oglądałem czy też Ludzi Honoru

konto usunięte

3

@Janiama a jeśli faktycznie jest prawnikiem? Po raz kolejny wpierniczasz idiotyczne teksty i generalizowanie o które sam tak płaczesz.
12 gniewnych ludzi to ta Twoja słynna mertoryka? Bo jeśli tak to kuleje w ciul bo to film o przysięgłych a nie o prawnikach :D

0

@tombard Czyli mniej więcej tak rozumiem prawo jak ty i koledzy piłkę nożną. Po za tym po co się wpierdzielasz między wódkę i zakąskę? Ktoś cie tu zapraszał? Pisałem do Ciebie? Odznaczyłem Cię? Masakra jakaś, ja nie napisałem że nie jest prawnikiem tylko przytoczyłem coś całkiem innego ale jak widzę mimo braku wiedzy na temat sportu również z czytaniem i ze zrozumieniem masz problem.
Natomiast w Stanach przysięgli mają olbrzymie znaczenie więc nie przesadzaj

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy