shinthps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
chore Euro przed nami. W czterech grupach po 7 zespołów. Nieźle
2
@MontelQ nie licząc Portugalii to nie wiem
0
boisko zweryfikuje
10
człowiek chciał obejrzeć losowanie, a tu eurowizja
0
oby nasza reprezentacja akrobatów trafiła do łatwej grupy
1
@Kubox wolny czas nie idąc kompletnie do sklepów :)
0
wow nasi potrafią grać w piłkę :o
1
no to Rakitic dzisiaj brameczka za Wasze śmieszkowanie :P
0
@AmigoBlancos w składzie Valencii mamy jednego
11
@Wichurek Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dżej
0
poniedziałek dzisiaj?
5
Witamy Neymara ponownie:D
1
@Danny Gaucho po trójce jest czwórka :)
1
@jareksk100 Barca czysta 1
5
@Qlewer każdy w życiu ma swoje priorytety. Na co dzień organizuje sobie tak czas, tak selekcjonuję treści w internecie by jak najmniej czasu tracić na rzeczy kompletnie nieistotne. Jakaś junior wizja? Znajomość jeszcze nazwisk osób tam uczestniczących? Panie. Na świecie jest miliardy ciekawszych rzeczy do roboty jak i treści, które warto znać, pamiętać.
1
@Kapitan hawk macie pojęcie o dziwnych rzeczach/dzieciach :P aż musiałem wygooglować o co w ogóle chodzi :P
3
Barca bez Kszawiego nawet gola z akcji nie strzeli jednego
0
na szczęście bez powtórzenia. Starczy..
0
i taką Barcelonę chce się oglądać! waleczni do samego końca
0
1-1 w setach
5
grają jakby wczoraj w lesie byli
70
cieszcie się, że Pique znalazł czas na ten mecz, a nie jeszcze narzekacie
0
Fiorentina ciśnie
3
@AmigoBlancos najpierw spanie, potem leżenie, od czasu do czasu wyciskam butelkę z wodą, no a potem wieczorny rytuał w łóżku. Tak mniej więcej to dziś wygląda :P
0
@Rewolucja123 chyba tylko Mes que un club jest dla mnie akceptowalna
3
nasz ulubiony twórca z nowym kawałkiem:
2
@macio_944 jeszcze jeden absurdalny to najbliższe euro
1
@itmustbejoke postraszyłeś. Zobaczyłem na szybko confirmed, Leo Messi, 2nd i już ciepło w klacie:P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@student97r @kerouac
najgorzej to jak się wkręcisz w świat, a historia prawdopodobnie nigdy nie zostanie dokończona przez autora.
Pozdrawiam Pana George R.R. Martina :P