pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@babinio Największy hamulcowy drużyny a jednocześnie jeden z najlepszych zawodników. Dziwna sytuacja. Do gry na najwyższym poziomie już od 4 lat się nie nadaje.
2
Dobra, szkoda czasu. Drużyna jest złamana. Pytanie czy wychodzimy w LM z 3 czy będzie 4 miejsce.
0
@kuz Który operator nadaje w 4k eleveny? U mnie w UPC tragedia na telewizorze 4k
0
Mam problem ze wzrokiem czy jakość na Eleven jest koszmarna?
0
Zagrałem kilka meczy na pc w FIFE i jakiś poziom kosmiczny. Na razie bilans 1-6. Na X1 zupełnie odwrotnie było zawsze. Ps. Martial niezmiennie od lat jest rzeźnikiem.
3
@krawczykPSG Hiszpańska. Mało biegania, długie akcje, słaba oprawa i pajacowanie zawodników.
1. Angielska
2. Niemiecks
3. Włoska
4. Hiszpańska
5. Francuska
Tak u mnie się plasuje pod względem oglądalności.
1
Jak w końcu z tą FIFA na PC? Jest duża różnica względem konsol? Nie mówię o rynku bo tutaj będzie kolosalna.
0
@dge21 U mnie same filmy porno ważą 100 GB
4
@barcanawieki Zgadzam się z tym. Nie rozumiem/nie uznaje jak dziewczyna ma niepomalowane paznokcie u stóp. Strasznie mnie to odrzuca jak i moja żonę. Dla nas jest to wymagane minimum ;)
0
@escarabajo Raczej problem z drewnem jest na całym świecie.
0
Jak gra Camavinga?
0
@doc Również nie rozumiem jego kandydatury? Belgię ciężko się ogląda
1
@Ratamahatta On już w Juventusie był pół wrakiem.
38
A wy jaką macie poranna rutynę?
https://www.linkpicture.com/q/received_412129333865204.jpeg
0
Podróżuje ktoś kamperem? Da radę kupić coś używanego do 100k? Na jakie marki zwracać uwagę? Najlepiej jak nie byłby za duży. Aby 2 osoby się przespały.
0
@k1nGPu1G Bardzo dużo podróżuje po Polsce i odwiedzam sporo miast wielokrotnie i z Trójmiasta w życiu nie chciałbym się ruszać chyba że byłby to Wrocław. Jedyne miasto z tych większych gdzie mógłbym zamieszkać.
1
@Comentateiro Myślałem że na każdego masz teczkę.
0
@Comentateiro Jestem na liście bo sam nie pamiętam czy byłem team Koeman?
1
@chudinhomc 4000 na rękę miesięcznie.
0
@BarcaInfo Czyli gra która w dzisiejszych czasach w Europie nie ma prawa bytu chyba że skład jest z absolutnego topu.
0
@don'T.R.I.P.e Ciężko stwierdzić bo jednak w tamtych czasach był mniejszy dostęp do meczów. Mnie się wydaje że gra była mimo wszystko lepsza ale skald też był raczej lepszy. Van Gaal i Koeman z charakteru podobni.
3
@aleksandrowielki A ludzie się podniecają przepychankami w sejmie i tym żyją zamaist cieszyć się swoim życiem.
1
@sebasek99 Mnie Mazurek strasznie drażni i nie rozumiem jego fenomenu. Taki wkur**ający ma styl bycia. Dużo lepiej moim zdaniem wypadał w tych porannych rozmowach jego poprzednik - Piasecki czy jakoś tak
0
@Emhyr Najważniejsze jest być wiernym stylowi, DNA, podania w poprzek, trener byle nie z topu tylko mniej znany i oczywiście nie przykładać dużej uwagi na fizyczność bo technika najważniejsza.
2
@don'T.R.I.P.e
Nie byłoby już żadnego mistrzostwa za Valverde bo Real i Atletico było mocniejsze niż za jego czasów trenowania a skład jest teraz starszy.
0
@Odcinkowy Jeżeli Pirlo będzie trenerem to przestanę wierzyć w jakiekolwiek sportowe podejście w piłce. Pokaże to patologie że agenci rządzą w klubach.
5
@A4ron Klucz do wszystkiego - intensywność. Nie pamiętam aby drużyna pokroju Ajaxu, BvB itp grała ładnie bez intensywności i biegania. U nas niestety to kuleje od wielu wielu lat.
1
Dziwna sytuacja. Trener nie daje rady, skład nie daje rady jednocześnie mamy młodych którzy w przyszłości może będą dawać radę i zarząd poprzedni i obecny też nie dają rady i koniec końców nie wiadomo czyja jest wina. Więc chyba trzeba sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.
0
@Bagsik88 Wiem doskonale ale koniec końców odpadliśmy w sposób taki że byliśmy pośmiewiskiem całego świata i to się liczy.
0
@TheNekro94 Wiem że często EV miał plan jednak trener w dużej mierze na odpowiadać za mentalność grupy a tego nie było kompletnie. Dodatkowo w peiresyzm meczu wygranym z Live moglibyśmy również dostać 0:3 tak wiele tam się działo.