pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Davies pokazał Albie co to znaczy być LO z prawdziwego zdarzenia. Był po prostu wszędzie i fizycznością niszczył przeciwników. Prawdziwy zwierz. A widziałem trochę podsmiechujek z Kanadyjczyka że przereklamowany. Tak jak w przypadku Trenta Arnolda.
2
@goldmetaxa ludzie też nie rozumieją że Busi, Pique itp kilka lat temu byli młodsi niż dzisiaj. Oto cała tajemnica Valverde.
5
No dobra to już oficjalnie możemy rozmawiać o przeciętnym składzie czy ktoś jeszcze się łudzi że mamy mega piłkarzy i młodzież która będzie najlepsza hiper za rok i wtedy na pewno będziemy niszczyć? Czas zejść na ziemię.
2
Dupa nasmarowana maścią więc można zaraz siadać przed tv.
3
@NaFazieHitman Lubię je ale pewien użytkownik starszynie mi je obrzydził.
1
@MontelQ Były chyba 19 i 21
0
@koziar A co teraz odwalił Borek?
2
@Bykunn Ale trzeba też mieć na uwadze jaki marny był Real i Atletico w tamtych sezonach ligowych ;)
Wygrana w lidze nierówna innej wygranej w lidze choć fakt że pierwszy sezon był fajny całkiem jeśli chodzi o wyniki.
3
@Yoshi94 Prawnik na zajęciach nam kiedyś mówił że dzieci do 13 roku życia to padawany bez prawa do czegokolwiek więc odpowiedź jest prosta.
0
Jak zrobić aby hiperłącze do jakiejś strony w exelu również działało przy exporcie tego arkusza do pdf? Ktoś coś może ?
0
@Whudi
Myślę że pilakrze sobie doskonale zdają sprawę z porażki jaka ich czeka więc nie będzie zawodu.
1
@marcin62
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_PYM70ClbsUMgMDa5cRiztcwBkvwMfHAR,w1200h627f.jpg
0
@Survier Nie no nie oszukujmy się :p
Zaliczyliśmy 10 wpierodli w ostatnich 10 latach w LM.
1
@kiper09 Mnie przekonał i jaram się chyba bardziej już niż meczami
12
@AmigoBlancos Piłka nożna kobiet.
1
Są jakieś przecieki co się dzieje z Sigurdsonem? Sprawa brzmiała bardzo nieciekawie aczkolwiek łatwo dzisiaj rzucać oskarżenia. Podejrzewam jednak że coś może być na rzeczy skoro jest tak długa cisza?
1
@Cwaniak4 PiS to jednak większe szkodniki od PO więc nie obawialbym się aż tak.
50
@Chakalaka Uwielbiam takie zabawy :)
Dorzucę coś od siebie też - https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1591563454MZ1mXGJvYAhii8xRxiydVO,w400.jpg
2
@Zoker Ja z remisu byłbym bardzo zadowolony. Oczekiwania spadły w LM z mojej strony
0
@Mathew16 Stawiam również sporą sumkę na Bayern. Sytuacja win win. Jak Barca wygra to będę szczęśliwy, jak przegra to zawód wynagrodzą po części pieniądze.
2
@MesQueUnClub_87 Z tym że Polska to orły i potężna drużyna. Barca w LM cóż. Rok w rok wpierdole ;)
0
@RomanHoffer Czym się zajmujesz zawodowo?
0
@amanter Kiedyś czytałem że sekcje koszykarskie wielkich klubów przynoszą straty bo w Europie mało jest kasy z praw tv itp. Smutna sprawa bo koszykówka hiszpańska to świetna sprawa.
1
A tyle tutaj było posmeichujek z Realu, Viniciusa itp. Przypominam kto tam jest trenerem oraz to że ich środek mimo wieku nadal jest lepszy dużo od naszego.
0
Świetnie wygląda w tym sezonie Vinicius.
5
@ściah Nie wiem czy Cristiano > Messi pod tym względem ale zgadzam się z tym że Messi doił klub jak tylko mógł a podwyszka co 2 lata dobitnie to pokazuje. Na całe szczęście spłacał to z nawiązką jednak mógł sobie darować gadanie że mógłby grać za darmo i kocha klub ponad wszystko. Dla mnie trzeba było go sprzedać rok temu jak strzelił focha i nie przychodził na treningi mimo obowiązującego kontraktu.
2
@Gosciuu Dzień dobry zawsze używam. Jeżeli pisze do kogoś z kim mam bliższe relacje biznesowe to po prostu "cześć."
0
@Pawelec7 I jak tu Krzysia nie lubić?
0
@Encore Szkoda że w prime był około roku.
0
Jak grał wielki Emerson?