pt9

1

Davies pokazał Albie co to znaczy być LO z prawdziwego zdarzenia. Był po prostu wszędzie i fizycznością niszczył przeciwników. Prawdziwy zwierz. A widziałem trochę podsmiechujek z Kanadyjczyka że przereklamowany. Tak jak w przypadku Trenta Arnolda.

pt9

2

@goldmetaxa ludzie też nie rozumieją że Busi, Pique itp kilka lat temu byli młodsi niż dzisiaj. Oto cała tajemnica Valverde.

pt9

5

No dobra to już oficjalnie możemy rozmawiać o przeciętnym składzie czy ktoś jeszcze się łudzi że mamy mega piłkarzy i młodzież która będzie najlepsza hiper za rok i wtedy na pewno będziemy niszczyć? Czas zejść na ziemię.

pt9

2

Dupa nasmarowana maścią więc można zaraz siadać przed tv.

pt9

3

@NaFazieHitman Lubię je ale pewien użytkownik starszynie mi je obrzydził.

pt9

1

@MontelQ Były chyba 19 i 21

pt9

0

@koziar A co teraz odwalił Borek?

pt9

2

@Bykunn Ale trzeba też mieć na uwadze jaki marny był Real i Atletico w tamtych sezonach ligowych ;)
Wygrana w lidze nierówna innej wygranej w lidze choć fakt że pierwszy sezon był fajny całkiem jeśli chodzi o wyniki.

pt9

3

@Yoshi94 Prawnik na zajęciach nam kiedyś mówił że dzieci do 13 roku życia to padawany bez prawa do czegokolwiek więc odpowiedź jest prosta.

pt9

0

Jak zrobić aby hiperłącze do jakiejś strony w exelu również działało przy exporcie tego arkusza do pdf? Ktoś coś może ?

pt9

0

@Whudi
Myślę że pilakrze sobie doskonale zdają sprawę z porażki jaka ich czeka więc nie będzie zawodu.

pt9

0

@Survier Nie no nie oszukujmy się :p
Zaliczyliśmy 10 wpierodli w ostatnich 10 latach w LM.

pt9

1

@kiper09 Mnie przekonał i jaram się chyba bardziej już niż meczami

pt9

12

@AmigoBlancos Piłka nożna kobiet.

pt9

1

Są jakieś przecieki co się dzieje z Sigurdsonem? Sprawa brzmiała bardzo nieciekawie aczkolwiek łatwo dzisiaj rzucać oskarżenia. Podejrzewam jednak że coś może być na rzeczy skoro jest tak długa cisza?

pt9

1

@Cwaniak4 PiS to jednak większe szkodniki od PO więc nie obawialbym się aż tak.

pt9

50

pt9

2

@Zoker Ja z remisu byłbym bardzo zadowolony. Oczekiwania spadły w LM z mojej strony

pt9

0

@Mathew16 Stawiam również sporą sumkę na Bayern. Sytuacja win win. Jak Barca wygra to będę szczęśliwy, jak przegra to zawód wynagrodzą po części pieniądze.

pt9

2

@MesQueUnClub_87 Z tym że Polska to orły i potężna drużyna. Barca w LM cóż. Rok w rok wpierdole ;)

pt9

0

@RomanHoffer Czym się zajmujesz zawodowo?

pt9

0

@amanter Kiedyś czytałem że sekcje koszykarskie wielkich klubów przynoszą straty bo w Europie mało jest kasy z praw tv itp. Smutna sprawa bo koszykówka hiszpańska to świetna sprawa.

pt9

1

A tyle tutaj było posmeichujek z Realu, Viniciusa itp. Przypominam kto tam jest trenerem oraz to że ich środek mimo wieku nadal jest lepszy dużo od naszego.

pt9

0

Świetnie wygląda w tym sezonie Vinicius.

pt9

5

@ściah Nie wiem czy Cristiano > Messi pod tym względem ale zgadzam się z tym że Messi doił klub jak tylko mógł a podwyszka co 2 lata dobitnie to pokazuje. Na całe szczęście spłacał to z nawiązką jednak mógł sobie darować gadanie że mógłby grać za darmo i kocha klub ponad wszystko. Dla mnie trzeba było go sprzedać rok temu jak strzelił focha i nie przychodził na treningi mimo obowiązującego kontraktu.

pt9

2

@Gosciuu Dzień dobry zawsze używam. Jeżeli pisze do kogoś z kim mam bliższe relacje biznesowe to po prostu "cześć."

pt9

0

@Pawelec7 I jak tu Krzysia nie lubić?

pt9

0

@Encore Szkoda że w prime był około roku.

pt9

0

Jak grał wielki Emerson?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?