pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter Kiedyś czytałem że sekcje koszykarskie wielkich klubów przynoszą straty bo w Europie mało jest kasy z praw tv itp. Smutna sprawa bo koszykówka hiszpańska to świetna sprawa.
1
A tyle tutaj było posmeichujek z Realu, Viniciusa itp. Przypominam kto tam jest trenerem oraz to że ich środek mimo wieku nadal jest lepszy dużo od naszego.
0
Świetnie wygląda w tym sezonie Vinicius.
5
@ściah Nie wiem czy Cristiano > Messi pod tym względem ale zgadzam się z tym że Messi doił klub jak tylko mógł a podwyszka co 2 lata dobitnie to pokazuje. Na całe szczęście spłacał to z nawiązką jednak mógł sobie darować gadanie że mógłby grać za darmo i kocha klub ponad wszystko. Dla mnie trzeba było go sprzedać rok temu jak strzelił focha i nie przychodził na treningi mimo obowiązującego kontraktu.
2
@Gosciuu Dzień dobry zawsze używam. Jeżeli pisze do kogoś z kim mam bliższe relacje biznesowe to po prostu "cześć."
0
@Pawelec7 I jak tu Krzysia nie lubić?
0
@Encore Szkoda że w prime był około roku.
0
Jak grał wielki Emerson?
2
@Ojciec5tkidzieci Co się wtedy wydarzyło bo jestem ciekaw?
@Chakalaka Domyśl się czegoś sam choć raz w życiu zamiast zadawać dzień w dzień swoje idiotyczne pytanie " co masz na myśli". Zrozum chłopie że jesteś rakiem tej strony.
Aby pozostać w temacie - a niech se gwiżdżą. Przecież całe to klękanie to niezła szopka.
0
Jakie dobre roasty polecacie? Obejrzałem z Michałem Wiśniewskim i było całkiem zabawnie.
0
@Colon Oj trzyma. Jest to fenomenalny serial o którym dużo się nie mówi a poziomem przebija taki chłam jak Dom z Papieru np.
1
@Dojaar Netflix niebawem sam się zaora bo większość seriali które biorę pod swoje skrzydła zjeżdżają z poziomem. Przykład Czarne Lustro czy 5 sezon Zaginionego Królestwa.
0
@stone80 Jak to kto. Ktoś z Barcelony. Przecież na LR od lat istnieje przeświadczenie że mamy najlepszy skład świata.
2
@HighestInTheRoom Piłka. Dla mnie muzyka mogła by nie istnieć i bym tego nie odczuł jakoś bardzo. Praktycznie w aucie już nie słucham jej a w pracy zawsze przychodzę pierwszy do biura i chowam pilota do radia.
0
@Gosciuu Opłaca się jak się dużo korzysta. 23 zł w miesiącu to jest śmiech a złodziejaszków nie słuchaj którzy proponują lewe sposoby.
3
@Kettger Messi to był fenomen. Ja dalej jestem zdania że teraz zbyt mało się daje czasu młodym zawodnikom i jeżeli ktoś nie odpala w wieku 22 czy 23 lat to uważany jest jako stojący na straconej pozycji.
23
@Chakalaka Stanowski? Top. Aż miło patrzeć jak rośnie z każdym kolejnym dniem :) Kanał Sportowy wzniósł go na wyższy level. Pięknie pękają dupska ludziom których wyjaśnia. Ale rozumiem, można go nie lubić bo porusza dużo kontrowersji. Jedni lubią Stano a inni starych komuchów typu Urban. Każdy niech robi co chce z własnymi upodobaniami.
0
@masq Dzisiaj powinieneś mieć kasę na koncie
0
@masq Masz kasę na koncie allegro. Musisz przelać na swoje konto
1
https://www.linkpicture.com/q/received_329186812321212.jpeg
3
Dobranoc wszystkim
https://www.instagram.com/p/CTVFtq7C8YF/
2
@Kurkmen No Warszawa nie jest zbyt ciekawym miastem. Korki wieczne, mało przyrody, tłok wszędzie wszechobecny i bezmózgi na drogach,bardzo drogie życie. Raczej bym poszedł z założenia że oferty pracy jeszcze się pojawią a wtedy może będzie możliwość home office z opcją przeprowadzki do fajniejszego miejsca niż stolica.
2
Komentarz usunięty
4
@Kurkmen Jeżeli już na początku troszkę okłamali to nie szedł bym bo może być tego więcej. Jeśli chodzi o same miasto to uciekam właśnie na wieś na przedmieścia bo mam dość miasta więc zostałbym na razie przy obecnej pracy.
8
Hmm takie przemyślenia ostatnio mam:
1. Grealish jest przereklamowany
2. Fiorentino Perez to jest top
3. Griezman w Barcelonie grał jak paralityk
4. Kluby są dużo fajniejsze niż reprezentacje
5. Depay to przekot i lew na boisku.
6. Hamilton - straszny koleś
7. Superliga nie wydaje się taka zła.
6
@VamosRakieta Na szczęście to nie ty decydujesz komu dziękować.
2
@barcelonaLM Jak zawsze :d
0
Podobna szmata do tej z ligi mistrzów z United 2011 jak Messi strzelił Van Der Sarovi.
0
@Yosemite W sumie słabe :p
2
Ten Kurski to miły gość się wydaje. Taki co dzień dobry na klatce mówi.