pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W tym roku rynek na PS w fifie będzie najtańszy na wszystkich platformach? Na chwilę obecną tak jest
3
@Hubert102 Ja mam 500k do dyspozycji po wersji Ultimate 4600fp. Wszystko zależy od szczęścia w paczkach początkowych za sbc
6
No i wypadł Pogba w paczce. 500k na plus ogółem z edycji Ultimate na początek. Pytanie czy sprzedawać czy czekać
0
Ja postawiłem gruby hajs na Szeryf na końcowy triumf w LM. A wy na co bidoki?
3
Jak powstanie superliga to kibice Szeryfa czy Bruggi nigdy w życiu nie przeżyją czegoś takiego.
0
@Dertinho A ty nie lubisz dopierdolić kumplowi? Najlepsze uczucie
0
@Encore za 2 lata w Realu będą sobie fajnie pykać
5
Dlatego mam nadzieję że tiki sraka na posiadanie i kontrolę nie wróci na CN. Przecież drużyn Pepa nie da się oglądać żeby nie usnąć.
1
Ależ Messi żałośnie wygląda jeśli chodzi o dynamikę. Slow motion i czlapu człapu. Ciekawe kiedy dojdzie do formy
0
Dziwne że Neymar żyje po tym wejściu.
6
@don'T.R.I.P.e Messi człapie, City wrzuca.
0
@Hosh Gueye dostał po prostu rewanż za poprzedni sezon gdzie dam faulował brutalnie z City i wyleciał.
0
Też macie tablice wyników na Polsacie w lewym górnym rogu w stylu lat 80 Nintendo?
1
Wszyscy w tym sezonie o United, PSG, City , Realu, Bayernie itp a Liverpool po cichutku może być głównym faworytem znowu do wszystkiego jak ominą ich kontuzje.
1
@ChampionLW
Trener który nie lubi turniejów. W Barcelonie jak odchodził od napastników w 2010 i 2012 odpadał przez brak skuteczności.
7
Neymar do więzienia. Nie można sztuczek używać w dzisiejszych czasach.
1
A Pepik nadal uraz do napastników. Chyba się nigdy nie nauczy.
1
@ranger3120 Avicii miał świetne hity i takie lajtowe dla każdego.
2
Lukaku i Valverde z 4600fp za edycję Ultimate. Początek niezły.
0
@robsesh Mam dwóch kumpli którzy byli budowlańcami z zawodu ale poszli na intensywny kurs weekendowy programowania który trwał rok - sobota i niedziela. Praktycznie zaraz po ukończeniu dostali fajne roboty ale warto wspomnieć że angielski również znają perfect.
2
@Janiama Nie wiem czy po świetnej serii Stana "Mistrz i Małgorzata" będę mógł to obejrzeć na poważnie.
0
@clyde Właśnie o tego typu mi chodzi. Jakieś przygodowki z ładną oprawa. Nie będę z żoną grał w mordobicie typu Mortal Kombat :d
0
Jakie gry na PS5 polecacie aby można było grać we dwie osoby? Takie też w miarę lajtowe żeby zkna ogarniała która nie jest mistrzynią pada.
0
@Grzbiet Błaaagam
https://www.instagram.com/p/CUOmIgfpQ43/?utm_medium=copy_link
0
@wawrzyn1
To nie nazywajmy tych zwierząt mądrymi skoro bez właściciela nie wiedzą gdzie srać :) Psy są strasznie głupie jak wszystkie zwierzaki poza kotem.
Ale zgadzam się że głównie właściciele są odpowiedzialni gdzie ich pupile się załatwiają dlatego nimi również gardzę.
Jeżeli z kolei widzę ułożonego psa, właściciela których ma posłuch i burek się go słucha a po wszystkim sprzątają kupy to spoko, nie ma problemu.
0
@wawrzyn1 Jestem team koty choć miałem i psa w życiu. Mimo wszystko nie znoszę psów, nie znoszę ich zapachu, lizania wszystkiego i szczekania.
Na moim osiedlu wszystko jest zaszczane, obsrane na trawnikach a wieczorami szczekanie w mieszkaniach. Na szczęście niebawem się wyprowadzam na odludzie gdzie na szczęście żaden sąsiad obok nie ma zwierząt. Wczoraj akcja pod sklepem gdzie babka z 2 psami bez smyczy szła a jeden z nich ugryzł inną kobietę. Kompletnie się nie słuchały.
1
@Comentateiro
0
Komentarz usunięty
0
@Janas11224 Kompletnie mi nie podchodzi. Bardziej wygląda jak jakiś plakat z Ikea ze wzrokiem których pełno.
Mam bardzo dużo obrazów w domu i mimo tego że dom urządzony nowocześnie to klasyczne obrazy idealnie się wpasowują. Ostatnio nabyłem dwa obrazki z tej kolekcji.
https://instagram.com/temporeflores?utm_medium=copy_link
1
@pax Lewy, Ganbry, Coman, Sane, Musiala, Muller. Każdy poza Musiala ograny na najwyższym poziomie.