La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

6

Uwaga! W Nowym Ładzie zakładane jest wprowadzenie możliwie najwyższego podatku od psa. 135zł rocznie !

11

@wawrzyn1 I tak za mało. z Pińcet powinni dowalić i to miesięcznie, może by się skończyło to ujadanie po nocach.

43

@wawrzyn1 Mam nadzieje, ze chociaz zmniejsza nabor do Policji bo czarno to widze

29

@wawrzyn1 człowiek tyle lat miał psa i nie wiedział, że jakieś podatki się na niego płaci

5

@Ghotti już zgłoszone, nie martw się odsetki też zapłacisz

6

@Bobo25 takich ludzi ten kraj potrzebuje.
Brawo!

A postawy tego oszusta podatkowego nawet nie bede komentowal.

3

@Bobo25 ale niski poziom trola xD

2

@Rust_Cohle też jestem dumny ze swojej postawy, tylko musze zrobić zrzutę w internecie bo mi się kajecik do donosów zapełnił i potrzebuję hajsu na nowy.

1

@Deathwing112 Nie wiem do czego pijesz

1

@Bobo25 Pewnie do lustra.

1

@wawrzyn1 Marne trollowanie. Obecnie max stawka wynosi 130 zł. Od 2022 roku będzie mogła wynieść 135 zł, ale o wszystkim decydują SAMORZĄDY.

4

@baartekk97 a że w samorządach po wprowadzeniu nowego ładu będzie bieda to odpowiedź nasuwa sie sama. Żaden trolling :) trolling to masz jak w lustro patrzysz

0

@wawrzyn1 Tylko 446 gmin na 2477 pobiera od swoich mieszkańców opłaty za posiadanie psa.

Straszna bieda będzie, naprawdę. Zrezygnują z obligatoryjnych "trzynastek", bo nie będzie ich stać. Urzędnicy będą przychodzić do pracy ze swoimi komputerami i akcesoriami biurowymi, a wójtowie/burmistrzowie/prezydenci będą pracować za najniższą krajową.


1

@baartekk97 "Tylko" :) idź być ruch*nym przez Mateuszka gdzie indziej ;) z tych 446 zaraz zrobi sie 1446 :)

Komentarz usunięty

7

@pt9 "Durnych zwierząt " XD Pies to najlepszy, najwierniejszy przyjaciel człowieka, poza tym są psy o wielkiej inteligencji.

0

@pt9 Ludzie, co z wami? Mam 4 psy i kota :)

0

@wawrzyn1 Jestem team koty choć miałem i psa w życiu. Mimo wszystko nie znoszę psów, nie znoszę ich zapachu, lizania wszystkiego i szczekania.

Na moim osiedlu wszystko jest zaszczane, obsrane na trawnikach a wieczorami szczekanie w mieszkaniach. Na szczęście niebawem się wyprowadzam na odludzie gdzie na szczęście żaden sąsiad obok nie ma zwierząt. Wczoraj akcja pod sklepem gdzie babka z 2 psami bez smyczy szła a jeden z nich ugryzł inną kobietę. Kompletnie się nie słuchały.

1

@pt9 Przecież to zwierzęta, może zacznij mieć pretensje do właścicieli jak ich wychowuja bo trudno żeby pies posprzątał po sobie gówno. A co do zaszczania, nie wiem po czym to stwierdziłeś, może to twój sąsiad żul :)

0

@wawrzyn1
To nie nazywajmy tych zwierząt mądrymi skoro bez właściciela nie wiedzą gdzie srać :) Psy są strasznie głupie jak wszystkie zwierzaki poza kotem.
Ale zgadzam się że głównie właściciele są odpowiedzialni gdzie ich pupile się załatwiają dlatego nimi również gardzę.

Jeżeli z kolei widzę ułożonego psa, właściciela których ma posłuch i burek się go słucha a po wszystkim sprzątają kupy to spoko, nie ma problemu.

2

@pt9 Nigdy bym nie wziął kota, okropne zwierzę.

0

@wawrzyn1 Gdzieś czytałem, ze odszkodowania za psa maja tyczyć się tylko psów z rodowodem więc i podatki powinny się tyczyć tylko ich.

0

0

@Bobo25 Wystarczy tresura lub zaprzestanie trzymania psa na dworze.

1

@Dejwol Tylko tyle, a dla niektórych aż tyle...
Niestety dużo nieodpowiedzialnych ludzi posiada zwierzęta.

1

@pt9 Ale psy wiedzą gdzie mają srać, tak jak każde zwierzę. To, że są miejsca, w których kupska nie są "mile widziane" i powinny być sprzątane, to już ludzka sprawa. Poza tym, określanie zwierząt "głupimi" nie jest takie zero-jedynkowe, ponieważ zawsze potrzebny jest punkt odniesienia. Głupim, to jest porównywanie inteligencji zwierząt do inteligencji ludzi. Chcąc określić psa "głupim" polecam porównać konkretnego osobnika z innym przedstawicielem tej samej rasy lub innego zwierzęcia. Równie dobrze mogę mówić, iż najsilniejsze na ziemi są żuki, co będzie prawdą, o ile będziemy mierzyć ich siłę adekwatnie do ich środowiska, ale próba udowodnienia, iż np. Mariusz Pudzianowski jest silniejszy od wspomnianego żuka będzie absurdem, ponieważ w swoim środowisku Mariusz wygrałby.

1

@Bobo25 Niestety wiem. I niestety większość ludzi w naszym kraju jest dyletantami w kwestii wychowania psów, a także zaspokajania ich potrzeb. Nie mowa o tym, że wielu w ogóle nie liczy się z innymi ludźmi i zapomina, że pies jest naszym protegowanym i musimy brać za niego pełną odpowiedzialność i nie stwarzać zagrożenia, a jest ogrom właścicieli, którzy chociażby puszczają psy samopas i pieprzą na lewo i prawo, że "on nic nie zrobi! spokojnieee!", a później się dziwią, że ich Reksio upieprzył kogoś lub innego psa, ponieważ nie potrafili w ogóle odczytać intencji swoich pupili.

0

@wawrzyn1 Dobrze. Zmniejszy się liczba psów, to i mniej kup będzie na chodnikach. Pieska mieć fajnie, ale sprzątać po nim to już nie...

1

@John_Doe Ale to nie ilość psów stanowi problem, a ilość właścicieli-ignorantów. Osobiście totalnie nie rozumiem tego, że ludzie nie chcą sprzątać tego gówna. Przecież nie mają tego robić łyżeczką, a wystarczy woreczek, ba, nawet są takie plastikowe "szczypce/łapki", na które nakładasz woreczek.

« Powrót do wszystkich komentarzy