1

Szkoda że to koniec, najgorsze że następuje gdy żadna ze stron tego kończyć nie chce. Boli że nie wykorzysta się czasu który jeszcze jest. No nic. Dziękuję. To by było na tyle.

1

@LeoMessiah krzywy herb, napis o filane nie na równi z herbem i znaczkiem Nike, w edycji na ligę mistrzów w tamtym sezonie na lewym rękawie nie było loga Mes que un club tylko ta napraska z respektem od uefy. Fake.

0

@ptrx ja miałem 2 pary, kupowane w sklepie stacjonarnym.

0

@JordiElNino karny suareza nie był decydujący, i tak trzeba było coś jeszcze strzelić. Tutaj karny był decydujący.

2

@arasz1819 Nie do końca, nawet jak byli gospodarze całych mistrzostw, to ci jeździli po kraju, a te CH*je grały 5/6 meczy na Wembley, czyli mogli mieszkać po drugiej stronie ulicy i chodzić na odprawy w kapciach. Przecież tacy Duńczycy w samolocie z Baku dalej do kibla chodzili...

0

@Tomek54321 gdzie napisałem że go chcę? Napisałem tylko że po przegranej jest bliżej przyjścia, w przypadku wygranej pewnie by został. Tyle.

0

Czy tylko moim zdaniem przegrana Pepa jeszcze bardzie przybliża go do Barcy niż wygrana? Na pewno w oczach gazet... Sezon ogórkowy on fire od jutra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@l0Messini Ja nie polecam, najgorszy teleturniej Ibisza.

0

@VbamboeB oczywiście że pisze o finalach bo to chyba kwintesencja ważnych meczy. ch*ja grał w większości z nich i gdyby nie koledzy to nie byłoby 4 z 5 tytułów. I mało istotne by były hattriki i inne ładne gole we wcześniejszych fazach bez zdobytego trofeum. Sezonie 18/19 Messi był królem strzelców LM i co mu to dało bez wygranego pucharu?

0

@VbamboeB Co by nie mówić to Ronaldo
2008- w finale gol na 1:0 bardzo ważny ale i zmarnowany karny w serii karnych
2009- w finale nic
2014- gol w finale dopiero na 4:1 w samej końcówce dogrywki
2016- gol w finale dopiero w serii karnych
2018- nie strzelił nic w finale.
Tylko 2017 z juve finał miał dobry. Każdy piłkarz ma gorsze mecze, ale nie mogą one przesłaniać ogólnej postawy piłkarza. Tyczy się kryski, Messiego, mbappe czy Neymara.

0

@Rust_Cohle Barcelona ma dar do takich okazjonalnych koszulek- mecz o Puchar Gampera 2010- przegrana z ManCity, koszulka ku czci Cruyffa po jego smierci- przegrana z Realem (choć tam był tylko napis na koszulce między nike a herbem). Wczoraj to samo. Ciężko być kolekcjonerem koszulek Barcy... :P

1

@robsesh Idzie jak każdy dwusuw. Fajne moto.

6

PSG chodzi do Dino oglądać dinozaury.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nazaaaaaaario ????

0

@RobiS allegro uja może. W moim sporze że sprzedawcą poradzili iść do sądu. To poszedlem. Wygrałem. Zgłosiłem się do allegro o temat ochrony kupującego z pismem z sądu że wygrałem i wiesz co? Powiedzieli że ten program chroni tylko do pół roku od zakupu na allegro. Dłużej trwała przepychanka przez urząd ochrony konsumenta a nie mówię ile sąd się ogarniał. Allegro nic nie zrobi gdy na prawdę trzeba działać.

0

@kryhaa zależy. Za legendę Atleti? Z pewnością tak, jak Buffon Juve, Casillas Realu i Neuer Bayernu. Za legendę piłki nożnej w ogóle? Nie, trzeba wygrywać trofea by się nią stać. Oblak nie wygrywa za dużo.

0

@Yosemite Tuchel był bliżej odpadnięcia z Atalanta niż wygrania z Bayernem w finale. Mnie nie przekonał.

1

@barcadreed też polecam, byłem uprzedzony co do tego filmu, myśląc, że jest to żerowanie na klasyku. Miło się zaskoczyłem, seans był nadwyraz przyjemny.

3

@Encore z tego co wiem to w finale trafiali jego koledzy. Messi nie miał tyle szczęścia w 2014.

0

@VenoM acha. Ale w pytaniu nie było o konkretnej osobie. A co do Maradony, mimo że ćpun totalny to w takiej chwili powinno się mówić o tym czego dokonywał na boisku. Za to co robił i co brał w życiu właśnie zapłacił najwyższą cenę.

0

@VenoM o kim mówisz?

3

@Transu96 tu bardziej chodzi o to że osoba zmarła nie może się już bronić. Tak samo jak nie bije się leżącego nawet jak sobie zasłużył. Tak ja rozumiem to powiedzenie.

1

@Janiama w Chorzowie nie klepaliśmy Belgii do ME 2008?

0

@sebasek99 taktyk na po pracy

1

@kamiVeB chodzi mi ogólnie o spuscizne misji futbol. Nawet jeśli to był hejt park. Dla mnie to kontent dla gimbazy. Później ciężko patrzeć na takich ekspertów w poważniejszych formatach. Przynajmniej ja tak mam.

5

@tristan87 szczerze mówiąc pajacerka w opór. Ze starej misji futbol nie zostało nic. Smoku odlatuje, Borek cwany śmieje się z Najmana, ale jak ktoś mu wypomni kopyto to już taki cwany nie jest. Pol, jak to Pol, był fajny jako nieogarnięty prowadzący, który tylko nakierowywal ludzi mądrych na dany temat i przestawał się odzywać. Parafrazując ten fragment- do misji futbol to ja już dawno pozycji nie zajmuje. Szkoda. Lubiłem ten format. Ten fragment wygląda jak jakiś Pato stream. To tylko moje zdanie, bez hejtu tu proszę.

0

@DaPi według mnie to sezon 09/10 był najlepszy na finał Barca Real. Cr vs Leo, Barca na pierwszą drużynę z obroną LM a Real na historyczna decime. No i było blisko takiego rozwiazania. Obie ekipy mocne, w Hiszpanii walka do końca, el clasico zawsze na styku.

0

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?