O sobie

  • Zainteresowania sport, książki historyczne, dobry film
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona, Juventus
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3451
  • Liczba komentarzy 637
  • Polecenia 2522

Komentarze

1

Szkoda że to koniec, najgorsze że następuje gdy żadna ze stron tego kończyć nie chce. Boli że nie wykorzysta się czasu który jeszcze jest. No nic. Dziękuję. To by było na tyle.

1

@LeoMessiah krzywy herb, napis o filane nie na równi z herbem i znaczkiem Nike, w edycji na ligę mistrzów w tamtym sezonie na lewym rękawie nie było loga Mes que un club tylko ta napraska z respektem od uefy. Fake.

0

@ptrx ja miałem 2 pary, kupowane w sklepie stacjonarnym.

0

@JordiElNino karny suareza nie był decydujący, i tak trzeba było coś jeszcze strzelić. Tutaj karny był decydujący.

2

@arasz1819 Nie do końca, nawet jak byli gospodarze całych mistrzostw, to ci jeździli po kraju, a te CH*je grały 5/6 meczy na Wembley, czyli mogli mieszkać po drugiej stronie ulicy i chodzić na odprawy w kapciach. Przecież tacy Duńczycy w samolocie z Baku dalej do kibla chodzili...

Zobacz wszystkie

135

No i okazało się że "Gruby" wcale nie jest wolny na szybkość:)

95

Czy Reguilon już mówił komuś z Ajaxu ze jest brzydki?

95

Jeśli Griezmann je przy jednym stole z Cr i Messim to chyba tylko suchą bułkę z serem którą sobie w domu wcześniej przygotował. Co za typ.

88

Gówniarz, który myślał że jest większy niż klub, że Barcelona będzie go błagać by został i będzie cierpieć po odejściu. Gówniarz, który chciał być na ustach całego świata i był przez chwile- to fakt. Ale potem wróciła szara rzeczywistość, jesienno-zimowe weekendowe wieczory na zadupiu (z całym szacunkiem) w jakimś Gągę, Amiens czy innym Angers, czego nikt nie ogląda bo francuska liga to twór piłkarskopodobny, w którym PSG ma budżet większy niż 3/4 ligi razem wziętej. Piłkarz, który chciał wyjść z cienia Messiego a trafił na Cavaniego, z którym moim zdaniem nie wygrał. Trafił też na Mbappe, z którym nie wygra, ze względu na wiek. Piłkarz, który urodził się za wcześnie by walczyć z Messim i Ronaldo i za późno by walczyć z Mbappe czy z (mam taką nadzieję) Dembele. Piłkarz, który stracił już dwie imprezy mistrzostw świata- pierwszą przez kontuzję (tu nie jego wina) a drugą przez pajacowanie i gwiazdorstwo. Na trzeciej będzie miał już 30 lat i nie musi odgrywać znaczącej roli w drużynie. Człowiek, który mógł wykuć sobie pomnik z kamienia przy Camp Nou, ale bolało go, że będzie to pomnik jeden z wielu, mniejszy niż Messiego, więc wybrał budowanie go z piasku na prywatnej plaży, jaką dla PSG jest Ligue 1. Jeśli przejdzie do Realu, to nie zrobi kariery jak Cristiano, Raul czy Di Stefano. Już jest za późno. Tam zbuduje sobie pomnik tylko z gówna, jakim obrzucą go kibice Barcelony. Ale nawet na tym polu będzie musiał uznać wyższość pewnego pana portugalczyka na literę "f". Neymar, zje*ałeś na maksa za kilka dolarów więcej.

68

W sumie logiczna decyzja ZZ bo real też nie brał w tym sezonie udziału w lidze. Oni z resztą w tej dekadzie to tylko symbolicznie brali udział w LL, coś na wzór Japonii w Copa America;)

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?