La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 975 Culés

3

Szkoda mi Dunów, bo zrobili coś pięknego. Wyszli fartem, ale z meczu na mecz grali coraz piękniej. Nie to co Portugole w 2016. Jednak Angole też swoje włożyli w to Euro. Wygrali tym, że mieli dużo szerszy, równy skład. Nie można zarzucić, że się ślizgali. Format był znany wcześniej i w każdym turnieju był jakiś gospodarz/gospodarze uprzywilejowani graniem u siebie. Final Włochy:Anglia wydaje się być faktycznie optymalnym.

1

@arasz1819 No byli lepsi ale ten karny słabo smakuje

1

@Encore słabo, tym bardziej, że w akcji gdzie niby faktycznie mial być karny to Kane kopnął gościa w ataku.

2

@arasz1819 Araszu ale nie powino byc tak ze Angole ustawiaja pod siebie turniej a tak to wyglada. Wały na ich korzysc kibice tylko z Anglii? Smierdzi ustawka.

1

@arasz1819 Ale tu nie miało być gospodarza i o to chodzi. Inni musieli latać tysiące kilometrów a Anglicy prawie wszystko u siebie. Nawet jak były turnieje z gospodarzami to inne drużyny siedzialy w 1-2 państwach a nie latały po całej Europie. Tutaj była sytuacja, gdzie Duńczycy ponad 16k km przelatali, non stop w samolocie, inne hotele itd. a Anglicy relaks w jacuzzi i masa odpoczynku bo przecież grają na Wembley.

2

@arasz1819 Nie do końca, nawet jak byli gospodarze całych mistrzostw, to ci jeździli po kraju, a te CH*je grały 5/6 meczy na Wembley, czyli mogli mieszkać po drugiej stronie ulicy i chodzić na odprawy w kapciach. Przecież tacy Duńczycy w samolocie z Baku dalej do kibla chodzili...

0

@Sulimo @Gaz @nowakinho ale ja to rozumiem. Z tym, że Włochy tez grali u siebie całą faze grupową. Jakby Holandia poszła lepiej tez by im to można zarzucić. Ten harmonogram był jakos tam znany wcześniej i ciężko mówić, że to nagle ustawili. Ja ich nie bronię, bo uważam że mieli łatwiej dzięki temu. Tylko, że patrząc na całość to było dużo więcej i większych walków w piłce niż to dojście Anglii do finału.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?