@pozor Ale liga angielska wydaje potężne pieniądze bo otrzymuje potężne pieniądze za transmisje. FFP polega na tym, że jak masz przychody to możesz robić wydatki. PSG i City jako państwa kluby to inna bajka - widocznie temat jest na tyle śliski prawnie, że jakoś kombinują, ale City ma jakieś zarzuty.
@Blantozaur Nie wiem - nie siedzę w jego skórze ale może to jest właśnie to miejsce w którym się czuje najlepiej i naprawdę chce tu grać? A takie rzeczy też są dla piłkarzy ważne - w otoczeniu w którym się czują źle też grają gorzej.
@Blantozaur@Nightraider Myślę że źle to przekazałem - nie chodziło mi oczywiście o tych jego bliskich znajomych, tylko ogólnie o nastawienie lokalnej społeczności. Nie wiem jak to tam wygląda ale jednak Olmo może brać pod uwagę zdanie kibiców, a wiadomo że część to zrozumie ale też część moze to potraktować jako wbicie gwoździa do trumny.
@PJ777 Gdyby to był obcy klub to biorę kasę,kartę i idę grać gdziekolwiek. No ale że to wychowanek to pewnie inne kwestie tu wchodzą do rozwazenia. Jego znajomi,rodzina mogą być fanami Barcy, i po takim czymś mogą mu mieć za złe że dobił ich klub w takim momencie swoja decyzją. Nie wiem jakie tam sa relacje i jak ludzie tam do tego podchodzą,ale on sobie wyjedzie, a potem ktoś np jego rodzinie może miec za złe że to zrobił.
@Safrani Bo ogólnie uważam takie przekomarzanie się na anonimowym forum na jakies bzdurne tematy za marnowanie czasu. No ale jak pisałem z niewiadomych przyczyn sam też to robię.
0
@HypeR Dziwnie piszesz woda mineralna.
0
Środek zapobiegawczy to co innego niż sam proces. Co w przypadku gdy potem sąd odrzuci argumenty Barcy? Walkowery?
3
@Wittgenstein Pepe a potem długo długo nikt.
0
@pozor Ale liga angielska wydaje potężne pieniądze bo otrzymuje potężne pieniądze za transmisje. FFP polega na tym, że jak masz przychody to możesz robić wydatki. PSG i City jako państwa kluby to inna bajka - widocznie temat jest na tyle śliski prawnie, że jakoś kombinują, ale City ma jakieś zarzuty.
0
@Heros11 Pewnie tak,ale Wojtek i tak nie zagra.
0
@pozor FFP które narzuca UEFA jest jednolite dla wszystkich. A to co robią ligi u siebie to powinna być tylko ich sprawa
0
@Azazel_Pazuzu Nienawiść to mocne słowo.
0
@VamoSBarca88 Mazury
1
@Popitek12 Stawiam mu piwo. Niech @Popitek12 też ma cos od życia.
0
@Pedri16Future Szkoda,że do tego nie doszło.
1
@Kgorecki2500 Harry Potter.
0
@Krazas Widziałem też artykuły,że to jedna z opcji.
0
@tbas Czyli najlepiej ich gdzieś wypozyczyć w takim razie
0
@Wiktoria13 Dlaczego niby w repce nie mogą? Co to ma wspólnego? Przecież tam można grać bez klubu
0
@Barceloniarz987 Przecież od Sylwestra juz o tym wiemy.
1
@NeroTFP1 Niby nie wolno,ale teoretycznie zawsze ksiądz moze anonimowo złożyć donos, a co ustalą w śledztwie to już ma swoją wartość procesową
0
@Faro A w czerwcu się polamie i wróci do nas aby rok eczyć kontuzję. Xd
0
@ObiwanKenobi Ale zrobi różnicę.
0
@gumaz Jak za PISu były ostatnio największe rolnicze protesty.
0
@Blantozaur Nie wiem - nie siedzę w jego skórze ale może to jest właśnie to miejsce w którym się czuje najlepiej i naprawdę chce tu grać? A takie rzeczy też są dla piłkarzy ważne - w otoczeniu w którym się czują źle też grają gorzej.
0
@Ojciec5tkidzieci Może i śmieszne, ale naprawdę wiele głosów ludzie oddają właśnie na wygląd czy prezencję kandydata.
1
@Nightraider Ale wiesz, że fanatycy którzy daliby się pokroić za barwy nie będą w to wnikać?
2
@Ojciec5tkidzieci A ta Magdalena to ma mordę jak ziemniaczek. xd
0
@BorzyKrzys Wypalić żywym ogniem.
0
@Losiex Podobno własnie u Olmo sie zabezpieczyli odpowiednimi zapisami.
2
@Blantozaur @Nightraider Myślę że źle to przekazałem - nie chodziło mi oczywiście o tych jego bliskich znajomych, tylko ogólnie o nastawienie lokalnej społeczności. Nie wiem jak to tam wygląda ale jednak Olmo może brać pod uwagę zdanie kibiców, a wiadomo że część to zrozumie ale też część moze to potraktować jako wbicie gwoździa do trumny.
0
@Safrani Tak samo uważały przed nami miliardy śmiertelników którzy dla nas dzisiaj są tylko nawozem historii.
3
@PJ777 Gdyby to był obcy klub to biorę kasę,kartę i idę grać gdziekolwiek. No ale że to wychowanek to pewnie inne kwestie tu wchodzą do rozwazenia. Jego znajomi,rodzina mogą być fanami Barcy, i po takim czymś mogą mu mieć za złe że dobił ich klub w takim momencie swoja decyzją. Nie wiem jakie tam sa relacje i jak ludzie tam do tego podchodzą,ale on sobie wyjedzie, a potem ktoś np jego rodzinie może miec za złe że to zrobił.
0
@Barcatroll A dlaczego mają nie wyjść? Wnioski o walkower można skladać po rozegranym meczu gdy ich zdaniem na boisku pojawi się nieuprawniony gracz.
0
@Safrani Bo ogólnie uważam takie przekomarzanie się na anonimowym forum na jakies bzdurne tematy za marnowanie czasu. No ale jak pisałem z niewiadomych przyczyn sam też to robię.