0

@HypeR Dziwnie piszesz woda mineralna.

0

Środek zapobiegawczy to co innego niż sam proces. Co w przypadku gdy potem sąd odrzuci argumenty Barcy? Walkowery?

3

@Wittgenstein Pepe a potem długo długo nikt.

0

@pozor Ale liga angielska wydaje potężne pieniądze bo otrzymuje potężne pieniądze za transmisje. FFP polega na tym, że jak masz przychody to możesz robić wydatki. PSG i City jako państwa kluby to inna bajka - widocznie temat jest na tyle śliski prawnie, że jakoś kombinują, ale City ma jakieś zarzuty.

0

@Heros11 Pewnie tak,ale Wojtek i tak nie zagra.

0

@pozor FFP które narzuca UEFA jest jednolite dla wszystkich. A to co robią ligi u siebie to powinna być tylko ich sprawa

0

@Azazel_Pazuzu Nienawiść to mocne słowo.

0

@VamoSBarca88 Mazury

1

@Popitek12 Stawiam mu piwo. Niech @Popitek12 też ma cos od życia.

0

@Pedri16Future Szkoda,że do tego nie doszło.

1

@Kgorecki2500 Harry Potter.

0

@Krazas Widziałem też artykuły,że to jedna z opcji.

0

@tbas Czyli najlepiej ich gdzieś wypozyczyć w takim razie

0

@Wiktoria13 Dlaczego niby w repce nie mogą? Co to ma wspólnego? Przecież tam można grać bez klubu

0

@Barceloniarz987 Przecież od Sylwestra juz o tym wiemy.

1

@NeroTFP1 Niby nie wolno,ale teoretycznie zawsze ksiądz moze anonimowo złożyć donos, a co ustalą w śledztwie to już ma swoją wartość procesową

0

@Faro A w czerwcu się polamie i wróci do nas aby rok eczyć kontuzję. Xd

0

@ObiwanKenobi Ale zrobi różnicę.

0

@gumaz Jak za PISu były ostatnio największe rolnicze protesty.

0

@Blantozaur Nie wiem - nie siedzę w jego skórze ale może to jest właśnie to miejsce w którym się czuje najlepiej i naprawdę chce tu grać? A takie rzeczy też są dla piłkarzy ważne - w otoczeniu w którym się czują źle też grają gorzej.

0

@Ojciec5tkidzieci Może i śmieszne, ale naprawdę wiele głosów ludzie oddają właśnie na wygląd czy prezencję kandydata.

1

@Nightraider Ale wiesz, że fanatycy którzy daliby się pokroić za barwy nie będą w to wnikać?

2

@Ojciec5tkidzieci A ta Magdalena to ma mordę jak ziemniaczek. xd

0

@BorzyKrzys Wypalić żywym ogniem.

0

@Losiex Podobno własnie u Olmo sie zabezpieczyli odpowiednimi zapisami.

2

@Blantozaur @Nightraider Myślę że źle to przekazałem - nie chodziło mi oczywiście o tych jego bliskich znajomych, tylko ogólnie o nastawienie lokalnej społeczności. Nie wiem jak to tam wygląda ale jednak Olmo może brać pod uwagę zdanie kibiców, a wiadomo że część to zrozumie ale też część moze to potraktować jako wbicie gwoździa do trumny.

0

@Safrani Tak samo uważały przed nami miliardy śmiertelników którzy dla nas dzisiaj są tylko nawozem historii.

3

@PJ777 Gdyby to był obcy klub to biorę kasę,kartę i idę grać gdziekolwiek. No ale że to wychowanek to pewnie inne kwestie tu wchodzą do rozwazenia. Jego znajomi,rodzina mogą być fanami Barcy, i po takim czymś mogą mu mieć za złe że dobił ich klub w takim momencie swoja decyzją. Nie wiem jakie tam sa relacje i jak ludzie tam do tego podchodzą,ale on sobie wyjedzie, a potem ktoś np jego rodzinie może miec za złe że to zrobił.

0

@Barcatroll A dlaczego mają nie wyjść? Wnioski o walkower można skladać po rozegranym meczu gdy ich zdaniem na boisku pojawi się nieuprawniony gracz.

0

@Safrani Bo ogólnie uważam takie przekomarzanie się na anonimowym forum na jakies bzdurne tematy za marnowanie czasu. No ale jak pisałem z niewiadomych przyczyn sam też to robię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?