Polskojęzyczny rząd będzie chronił ściganego przez Międzynarodowy Trybunał Karny zbrodniarza wojennego. Wstyd i hańba. Fajny ten Trybunał - jesli czujesz się niepotrzebny na tym świecie to zawsze się możesz pocieszyć, że istnieje ktos taki jak osoby pracujące w tym trybunale. Xd
@Rastafarnianin "Tutaj nie ma sie co oszukiwać wartość obrazu to jego autor" Dobrze że w piłce tak to nie działa i jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.
@SergioBusquets5 Spoko. Każdy ma swoje preferencje. Ja przede wszystkim jestem zwolennikiem jak najmniejszej liczby klasyków w sezonie , bo im są rzadziej tym lepiej smakują.
@BORO_12 Też tego nie pojmuję. W ogóle czuję się jakby Araujo nie miał żadnej kontuzji i przesiedział cały sezon na ławce i dlatego jest wypychany. Masakra.
@Kinginiesta Dlatego z pewną dozą nadziei patrzę na obecne poczyniania w Poczcie Polskiej, bo przynajmniej ktoś próbuje coś robić. Jakie będą efekty to zobaczymy.
@Kinginiesta Człowieku - nikt by nie utrzymywał takiej biurokracji, ani na przykład nie utrzymywał niepotrzebnych nieruchomości. Polikwidowali placówki a budynki stoją puste, za to musza płacić podatki i inne opłaty, to niszczeje a część nawet to są budynki mieszkalne. No ale skoro nikt nie jest za to rozliczany, to po co ma się tym przejmować?
@MESSIah16 To jest tragedia co tam się dzieje w tej instytucji. U nas urząd zlecił wysłanie kilku tysięcy listów do kilku gmin, a te listy nadal leżą na poczcie. Nikt nie wnika że to musi być dostarczone w terminie. Tam jest dosłownie struktura i podejście jeszcze z PRL.
@Criss18Barca Jeśli już to nie Kościół robi problemy tylko ksiądz. Z reguły to nie robią problemów ale u nas niedaleko mają w parafii takiego księdza który w ogóle często kłóci się z ludźmi i właśnie znam przypadek że nie dał chłopakowi zaświadczenia bo stwierdził, że para mieszka bez ślubu itd. Ale to taki w ogóle dziwny i wręcz chamski ksiądz, nawet na ślubach potrafi walnąć takie kazanie od czapy bez ładu i składu, że potem ludzie co go jeszcze nie znają to się wszyscy dziwią.
@Szklaner Warto wyjaśnić termin "zmuzułmaniał" bo nie każdy jest zapoznany ze słownictwem obozowym. A wiadomo co się stało z tym Gajowniczkiem? Przeżył obóz?
@Bzyczekk No żyją,ale generalnie tam jest ciężko przeżyć. Średnia przyjemność. A i taka ciekawostka - jak sie tam komuś zepsuje samochód to podobno stoją one wzdłuż dróg bo nikomu się nie opłaca ich ściągać. Dobry zwyczaj nakazuje zostawiać je otwarte aby ktoś w potrzebie mógł skorzystać z czegoś co może mu uratować życie.
@JordiAlbion Taki mają klimat. Tam nie da się żyć dlatego nikt tam nie mieszka, a ludzie żyją wzdłuż wybrzeży. A tu oficjalne wyjasnienie i nie chodzi o króliki - https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dingo_Fence A tak na chłopski rozum to przecież mozna sie dostac na drugą stronę tego muru na grafice. Xddd
1
@FCBparasiempre Na tamte czasy to był nasz najlepszy towar eksportowy.
3
@Xaviball Tak na szybko to kojarzę te z basenem, wesołym miasteczkiem, z tym strażnikiem w czapie, z indykiem i jak malował mieszkanie.
14
Polskojęzyczny rząd będzie chronił ściganego przez Międzynarodowy Trybunał Karny zbrodniarza wojennego. Wstyd i hańba. Fajny ten Trybunał - jesli czujesz się niepotrzebny na tym świecie to zawsze się możesz pocieszyć, że istnieje ktos taki jak osoby pracujące w tym trybunale. Xd
0
@Rastafarnianin "Tutaj nie ma sie co oszukiwać wartość obrazu to jego autor" Dobrze że w piłce tak to nie działa i jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.
0
@FCBparasiempre Lewandowski naszej młodości...
0
@Pawlak1992 Sugerujesz,że Vinicius byl pod wpływem?
0
@CLS63AMG No to sprawdzimy ile wart jest nasz rząd.
1
@MichuZ44 Toż to surowe mięso. Ja bym tego nie przełknął chyba
0
@bart_azz A może taka wymiana - Laporta za Gyokeresa?
4
@SergioBusquets5 Spoko. Każdy ma swoje preferencje. Ja przede wszystkim jestem zwolennikiem jak najmniejszej liczby klasyków w sezonie , bo im są rzadziej tym lepiej smakują.
13
@SergioBusquets5 Za Realem Mallorca oczywiscie.
1
@BORO_12 Też tego nie pojmuję. W ogóle czuję się jakby Araujo nie miał żadnej kontuzji i przesiedział cały sezon na ławce i dlatego jest wypychany. Masakra.
2
W czym taki człowiek jest lepszy od Kuleszy? Taki sam wstyd przynoszą swoim instytucjom.
0
@MesQueUnClub96 W roli wodzianki?
2
Kiedy debata kandydatów do ZP?
0
@Pedri16Future No i ładnie - jechać z typem do samego spodu.
1
@michal26 Jak dla mnie te doniesienia to zagrywki Laporty i gra negocjacyjna o nowy kontrakt.
0
@Kinginiesta Dlatego z pewną dozą nadziei patrzę na obecne poczyniania w Poczcie Polskiej, bo przynajmniej ktoś próbuje coś robić. Jakie będą efekty to zobaczymy.
0
@Kinginiesta Wybacz człowieku. Poniosło mnie, ale gdy słyszę o tym betonie to mi się normalnie nóż w kieszeni otwiera i krewa nagła zalewa.
1
@Kinginiesta Człowieku - nikt by nie utrzymywał takiej biurokracji, ani na przykład nie utrzymywał niepotrzebnych nieruchomości. Polikwidowali placówki a budynki stoją puste, za to musza płacić podatki i inne opłaty, to niszczeje a część nawet to są budynki mieszkalne. No ale skoro nikt nie jest za to rozliczany, to po co ma się tym przejmować?
0
@MESSIah16 To jest tragedia co tam się dzieje w tej instytucji. U nas urząd zlecił wysłanie kilku tysięcy listów do kilku gmin, a te listy nadal leżą na poczcie. Nikt nie wnika że to musi być dostarczone w terminie. Tam jest dosłownie struktura i podejście jeszcze z PRL.
2
Jak w finale postawi na nijakiego to ja nie mam słów.
0
Niejaki niech siedzi i się uczy jak się broni. Najlepiej do konca sezonu.
0
@Criss18Barca Jeśli już to nie Kościół robi problemy tylko ksiądz. Z reguły to nie robią problemów ale u nas niedaleko mają w parafii takiego księdza który w ogóle często kłóci się z ludźmi i właśnie znam przypadek że nie dał chłopakowi zaświadczenia bo stwierdził, że para mieszka bez ślubu itd. Ale to taki w ogóle dziwny i wręcz chamski ksiądz, nawet na ślubach potrafi walnąć takie kazanie od czapy bez ładu i składu, że potem ludzie co go jeszcze nie znają to się wszyscy dziwią.
1
@Kessie @Cygan BRC - co ty na to?
1
@Szklaner Warto wyjaśnić termin "zmuzułmaniał" bo nie każdy jest zapoznany ze słownictwem obozowym. A wiadomo co się stało z tym Gajowniczkiem? Przeżył obóz?
0
@GigiAmoroso Nie sadzę aby oni zdawali sobie sprawę z istnienia czegos takiego jak La Rambla
2
Śmiesznie wygląda ten Laporta w długich włosach i okularach.
1
@Bzyczekk No żyją,ale generalnie tam jest ciężko przeżyć. Średnia przyjemność.
A i taka ciekawostka - jak sie tam komuś zepsuje samochód to podobno stoją one wzdłuż dróg bo nikomu się nie opłaca ich ściągać. Dobry zwyczaj nakazuje zostawiać je otwarte aby ktoś w potrzebie mógł skorzystać z czegoś co może mu uratować życie.
0
@JordiAlbion Taki mają klimat. Tam nie da się żyć dlatego nikt tam nie mieszka, a ludzie żyją wzdłuż wybrzeży.
A tu oficjalne wyjasnienie i nie chodzi o króliki - https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dingo_Fence
A tak na chłopski rozum to przecież mozna sie dostac na drugą stronę tego muru na grafice. Xddd