@SuperPatsonFCB Ja z kolei pamiętam jak wychodziły podobne newsy na de Jonga a potem się okazało,że to klub za tym stał. Od tej pory olewam podobne doniesienia i nie mam poczucia,ze to musi z czegoś wynikać
@SuperPatsonFCB Czy to były tylko informacje z drugiego źródła czy tez oficjalnie sam cos takiego mówił? Jak masz gdzieś takie jego wypowiedzi to byłbym wdzięczny za źródło. Serio.
@MOLESTA Czyli zamieniają gotówkę, której pochodzenia nie moga ujawnić na biżuterię. Ale finalnie mają teraz produkt o tej samej wartości. I jak moga wyjaśnić skąd teraz maja towar o takiej wartości?
@tbas Super pomysł. Ale ja pisałem o sondażach gdzie widzisz słupki poparcia i potem podświadomie masz to wbie w głowę,ze pewne nazwiska nie mają szans. A bez tego wszyscy mają taka samą pozycję startową i ludzie głosują bez takich wtłoczonych im pozycji.
@nabial No jeszcze jest opcja,że udokumentuja w jakis sposób, że uzbierali małe kwoty zwolnione od podatku - np swiadek będzie zbierał podpisy od gosci. Xd.
@karieraFCB2 No ja wiem o co chodzi ale ja osobiście gdybym stracił kasę to w nosie miałbym to że mój ulubiony klub wygrał puchar. Mnie by to akurat nie pocieszyło.
@tbas Ja bym zaczął od zakazu podawania sondaży. One od razu pozycjonują kandydatów i zwłaszcza tych z drugiego szeregu z miejsca stawiają na przegranej pozycji. Jestem pewien że gdyby ludzie nie widzieli żadnych sondaży przed dokonaniem wyboru, to wyniki wyborów wyglądałyby całkiem inaczej
@michal26 Przynajmniej wiadomo, że on z pewnymi ludźmi nie wejdzie w konszachty, jak i nie zmieni swoich przekonań. Nie mówiąc już o tym, że np taki Mentzen skompromitował się raz na zawsze tym haniebnym sojuszem z AFD. Bez ludzi takich jak Braun Konfederacja staje się kompletnie bezideowym tworem. Przypomnijmy choćby uzasadnienie do ustawy o spadkach napisane jakby pod dyktando lobby elgiebetów. Dopiero Braun stanowczo się temu sprzeciwił i poprawili tą nowomowę.
1
Dawaj Ronald. Pokaz klasę.
0
@PeterMaro On juz pisze swoją historię.
1
Chorwacki komentarz a prawie jak po polsku gada.
0
@esem91 Kiedyś też tak myślałem.
1
@Comentateiro Aj bo juz mi się trochę ta pilka przejadła z wiekiem.
1
Jest Szczęsny jest zabawa. Juz na serio myslałem ze odpuszczę ten klasyk gdyby wystawił Inakiego.
0
@Litman Podaj źródło takiej deklaracji.
0
@Criss18Barca Skąd ta lista -wbijam sobie pierwsze lepsze nieznane mi nazwisko - Aldona Skirgiełło, prezydent i zero informacji na tem temat ?
0
@SuperPatsonFCB Ja z kolei pamiętam jak wychodziły podobne newsy na de Jonga a potem się okazało,że to klub za tym stał. Od tej pory olewam podobne doniesienia i nie mam poczucia,ze to musi z czegoś wynikać
1
@FcPortoFan1999 co tam się dzieje,że Porto przegrywa z jakimis lamusami? Pal licho te puszczone bramki,ale zero strzałów, zero sytuacji?
0
@SuperPatsonFCB Czy to były tylko informacje z drugiego źródła czy tez oficjalnie sam cos takiego mówił? Jak masz gdzieś takie jego wypowiedzi to byłbym wdzięczny za źródło. Serio.
0
@karci0 Iluminaci może nie,ale system fiskusa już tak.
4
@PatrychoO Sam jesteś gwizdek. Jak juz to na Laportę raczej.
0
@Encore Najważniejsze to jest to, że mogą uszkodzić pojazd,dlatego warto by to sprawdzać w opisany sposób.
0
@MOLESTA Czyli zamieniają gotówkę, której pochodzenia nie moga ujawnić na biżuterię. Ale finalnie mają teraz produkt o tej samej wartości. I jak moga wyjaśnić skąd teraz maja towar o takiej wartości?
0
@tbas Super pomysł. Ale ja pisałem o sondażach gdzie widzisz słupki poparcia i potem podświadomie masz to wbie w głowę,ze pewne nazwiska nie mają szans. A bez tego wszyscy mają taka samą pozycję startową i ludzie głosują bez takich wtłoczonych im pozycji.
0
@nabial Czy ja wiem? Podobno były takie sprawy,że urzędy wzywał gosci weselnych aby skladali wyjasnienia.
0
@nabial No jeszcze jest opcja,że udokumentuja w jakis sposób, że uzbierali małe kwoty zwolnione od podatku - np swiadek będzie zbierał podpisy od gosci. Xd.
1
@Kgorecki2500 Prawicowy patriarchalny i seksistowski na dodatek. I rasistowski jeszcze zapomniała dodać...
0
@karci0 Poczekaj - ta granica będzie przesuwana i dojdziemy z czasem do kwoty 50 zł. A przykład? Choćby za wizytę w agencji towarzyskiej.
0
@karieraFCB2 No ja wiem o co chodzi ale ja osobiście gdybym stracił kasę to w nosie miałbym to że mój ulubiony klub wygrał puchar. Mnie by to akurat nie pocieszyło.
0
@insp1re Bez sensu Gdybym postawił kasę na jakiś klub to kibicowałbym tylko temu klubowi w danym meczu.
2
@NeroTFP1 @Danny Gaucho Ciekawe ile Unitra zapłaciła Panu Adamowi za lokowanie produktu...
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Taraban_(radioodbiornik)
0
Totalna kontrola nadchodzi krok po kroku - https://www.money.pl/banki/limit-platnosci-gotowka-ue-szykuje-sie-do-zmian-oto-szczegoly-7113425564834528a.html
0
@MesQueUnClub96 Takie dzieciaki przywracają mi wiarę w polską młodzież
0
@tbas Ja bym zaczął od zakazu podawania sondaży. One od razu pozycjonują kandydatów i zwłaszcza tych z drugiego szeregu z miejsca stawiają na przegranej pozycji. Jestem pewien że gdyby ludzie nie widzieli żadnych sondaży przed dokonaniem wyboru, to wyniki wyborów wyglądałyby całkiem inaczej
1
@MesQueUnClub96 Picie alkoholu.
0
@michal26 Przynajmniej wiadomo, że on z pewnymi ludźmi nie wejdzie w konszachty, jak i nie zmieni swoich przekonań. Nie mówiąc już o tym, że np taki Mentzen skompromitował się raz na zawsze tym haniebnym sojuszem z AFD. Bez ludzi takich jak Braun Konfederacja staje się kompletnie bezideowym tworem. Przypomnijmy choćby uzasadnienie do ustawy o spadkach napisane jakby pod dyktando lobby elgiebetów. Dopiero Braun stanowczo się temu sprzeciwił i poprawili tą nowomowę.
0
@michal26 Murem za Braunem.
0
@agaFCB Ależ zazdroszczę takiej scenerii.