@Bykunn Arabowie być może tak. Na pewno takie nazwiska przyciągają lokalną publiczność. Tyle,że gdy to się urwie i gwiazdy wyjadą to znowu to oleją. Chińczycy szybko to zrozumieli i zablokowali podatkami.
@fart Gadanie. Żeby dużo nie szukać, to mi ta nowa część Sami Swoi bardzo podeszła. Zdecydowanie mniej humoru i na pewno nie będzie taki kultowy jak tamte,ale udało im się to.
@Rastafarnianin Po co im do tego specjalna ustawa, skoro marszałek jedną swoją decyzją potrafił pozbawić Brauna uposażenia na pół roku? Po drugie jeśli chodzi im o sprawę Romanowskiego to prawo miałoby działać wstecz? Kuriozalne by to było.
@Gall No wiem. Pewnie że tak. Ale jednak robił coś do czego mało kto sprzed tego komputera byłby zdolny. Za ten doping i walenie w ciula nalezy mu się krytyka,ale kurczę z umiarem.
@NeroTFP1@marcin62 Aj tam. Najłatwiej hejtować sprzed ekranu komputera. Gardzić opluć itd. Ja tam nie lubię jego stylu ale jednak szanuję za upór i zacięcie. Doping dopingiem,ale jednak to co robił w tych swoich dziedzinach to trzeba przyznać,że niewielu temu podoła.
@Mitch_Atleta Pewnie tak samo. Opór Polski niewiele zmienił. Choć być może zaangażowanie sił niemieckich na naszym terenie ocaliło Wielką Brytanię. Sam udział polskich lotników dużo im pomógł.
@Criss18Barca Ta Senyszyn to najlepsza z nich wszystkich. Wyobrażam sobie ją jak się odzywa gdzieś na jakimś szczycie za granicą i tę konsternację obecnych tam ludzi
@udarpawarotam Nie wiem jak to jest u niego, ale znam podobną sytuację - osoba która jest na tym okresie chronionym totalnie olewa swoje obowiązki, przez co reszta pracowników musi robić robotę swoją i te dodatkową za nią. Fakt, że tam kuleje trochę nadzór który powinien to chociaż próbować wyegzekowować,ale nawet gdyby chcieli to ta osoba bierze sobie np L4 w newralgicznym okresie gdy są jakieś naglące terminy. Nawet gdy coś na jakiś czas zrobi to potem czasem trzeba to poprawiać, wyjaśniać itd. Powinien i na takie osoby być jakiś straszak w kodeksie pracy,aby nie popadać w taką skrajność i patologię. Rażące naruszenie obowiązków to w praktyce martwy przepis
@misterio Ogólnie Bartłomiej podejmuje różne szalone wyzwania związane z pływaniem - czy to przepłynięcie Bałtyku wpław, czy też próbował bić jakiś rekord na mazurskich jeziorach, ale tam warunki atmosferyczne go pokonały.
0
@JoeBlack Nie wiem czy tak mogą. Na pewno nie mogą odmówić puszczania materiałów wyborczych
1
@Filipem Michniewicz
5
@Bykunn Arabowie być może tak. Na pewno takie nazwiska przyciągają lokalną publiczność. Tyle,że gdy to się urwie i gwiazdy wyjadą to znowu to oleją. Chińczycy szybko to zrozumieli i zablokowali podatkami.
0
@AduŚ07 Głupie gadanie. A jak czyjś syn będzie posuwał czyjąś córkę w krzakach to juz w porządku? Ogier co nie? Powód do dumy?
0
@Derean Co w tym smutnego? Real nie potrzebuje za bardzo wielkich zakupów, Barca nie może, Atletico się obkupiło latem. Tyle
0
@MOLESTA To przegapilem. To tym bardziej dobrze
1
W końcu Bayer poczuł smak remontady w końcówce od tej drugiej strony. Brawo Lipsk.
0
@jacek905 A zarazem nie szanuje się tych którzy go wypychali po kazdej kontuzji
1
@fart Gadanie. Żeby dużo nie szukać, to mi ta nowa część Sami Swoi bardzo podeszła. Zdecydowanie mniej humoru i na pewno nie będzie taki kultowy jak tamte,ale udało im się to.
0
@Rastafarnianin Po co im do tego specjalna ustawa, skoro marszałek jedną swoją decyzją potrafił pozbawić Brauna uposażenia na pół roku? Po drugie jeśli chodzi im o sprawę Romanowskiego to prawo miałoby działać wstecz? Kuriozalne by to było.
0
@Gall No wiem. Pewnie że tak. Ale jednak robił coś do czego mało kto sprzed tego komputera byłby zdolny. Za ten doping i walenie w ciula nalezy mu się krytyka,ale kurczę z umiarem.
2
@MOLESTA Cieszy brak Brajanów,Alanów itd
0
@esem91 A oprócz tego różne ekologiczne organizacje opłacał także Kreml.
0
@NeroTFP1 @marcin62 Aj tam. Najłatwiej hejtować sprzed ekranu komputera. Gardzić opluć itd. Ja tam nie lubię jego stylu ale jednak szanuję za upór i zacięcie. Doping dopingiem,ale jednak to co robił w tych swoich dziedzinach to trzeba przyznać,że niewielu temu podoła.
1
@NeroTFP1 A to Lalka nie była Prusa przypadkiem?
17
@gumaz Gdy dostał bana
0
Zimowe transfery Barcy to w 90% niewypały. Już choćby z tego powodu cieszy mnie brak jakichkolwiek.
0
@Mitch_Atleta Pewnie tak samo. Opór Polski niewiele zmienił. Choć być może zaangażowanie sił niemieckich na naszym terenie ocaliło Wielką Brytanię. Sam udział polskich lotników dużo im pomógł.
0
@AxelF Tak - powód był taki aby pokazać publice, że nie można tworzyć podobnych platform które byłyby poza wszelką kontrolą.
0
@Criss18Barca Ta Senyszyn to najlepsza z nich wszystkich. Wyobrażam sobie ją jak się odzywa gdzieś na jakimś szczycie za granicą i tę konsternację obecnych tam ludzi
0
@AxelF Typ dostał typowy wyrok odstraszający.
0
@FcPortoFan1999 Z tych krajów co wymieniłeś to ja pewnie max po 4 kluby wymienię tak na szybko. Choć ze Szwecji pewnie i tyle nie
0
@Eklerek Co to kurła ma być?
2
@udarpawarotam Nie wiem jak to jest u niego, ale znam podobną sytuację - osoba która jest na tym okresie chronionym totalnie olewa swoje obowiązki, przez co reszta pracowników musi robić robotę swoją i te dodatkową za nią. Fakt, że tam kuleje trochę nadzór który powinien to chociaż próbować wyegzekowować,ale nawet gdyby chcieli to ta osoba bierze sobie np L4 w newralgicznym okresie gdy są jakieś naglące terminy. Nawet gdy coś na jakiś czas zrobi to potem czasem trzeba to poprawiać, wyjaśniać itd. Powinien i na takie osoby być jakiś straszak w kodeksie pracy,aby nie popadać w taką skrajność i patologię. Rażące naruszenie obowiązków to w praktyce martwy przepis
0
@Midast Nie przykładajmy aż takiej wagi do zwykłego numerku na koszulce.
0
@Comentateiro A może właśnie pokaże, że jest część społeczeństwa która oczekuje jakiegoś kandydata spoza polityki.
1
@Pawlak1992 Jedyny możliwy wybór w pierwszej turze. I nie ma co patrzeć na sondaże czy na szanse. Głosowanie na mniejsze zło to idiotyzm.
0
@El Plutoninho U mnie pod szkołą jest jeden.
1
@misterio Ogólnie Bartłomiej podejmuje różne szalone wyzwania związane z pływaniem - czy to przepłynięcie Bałtyku wpław, czy też próbował bić jakiś rekord na mazurskich jeziorach, ale tam warunki atmosferyczne go pokonały.
1
Wyobrażacie sobie 24-godzinne pływanie? Szacunek za ten wyczyn
https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/1131352,Pochodzacy-z-Gizycka-Bartlomiej-Kubkowski-pobil-rekord-swiata.html