@Gall Tak - racja też się przekonałem że pokorne podejście przynosi lepsze efekty. Ale mi dziś nie chodzi o urząd na który jesteśmy skazani, tylko instytucje gdzie jestem klientem, a więc osobom które zajmują się moją sprawą powinno w teorii zależeć aby to załatwić pozytywnie zwłaszcza w przypadku gdy to nie ja zawiniłem. A czuję sią jakby mówili - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz?". Nawet drzwiami nie trzaśniesz w desperacji.
W dobie wszechobecnych infolinii,automatów - człowiek uświadamia sobie jak nieistotnym pyłkiem jest usiłując coś załatwić gdy tryby systemu się zatną. To już nawet petent w czasach PRL mógł kogoś chociaż bezpośrednio zrugać w urzędzie czy w inny sposób załatwić sprawę.
@Mitch_Atleta Może są zdania, że jakoś długoterminowo to wpłynie na ich los? Że dzięki takim krokom zmieni się nastawienie społeczeństwa do różnych dewiacji? Nie wiem - tak gdybam. Trzeba by zapytać tych wyborców jak podchodzą do tych "sukcesów". Choć pewnie mają też jakieś inne na koncie. Nie tylko to o czym piszesz.
@SzczenaWojtula Przeciez to lakoniczna wzmianka,więc jak ma byc to kompletne? Ma zamieścić screeny umów i dokumentów? Ważne że to oddaje stan faktyczny i wcale nie to jest istotą tej sprawy
@Tasde Naprawdę nie chce mi się juz szukać,ale zaręczam ci że gdy PO straciło władzę, też jako opozycja wysuwało różne propozycje, które sami mogli wprowadzić gdy rządzili. Nie traktuj tego jako próby obrony jednych czy drugich, tylko naprawdę kazda strona stosuje takie żałosne wybiegi.
@Tasde Diabła tam strzelają w kolana. Oni wszyscy już się nauczyli, że mogą gadać podobne bzdury i ktoś sie złapie na te ich obiecanki, a ten co się nie złapie to i tak będzie musiał kogoś wybrać. A podobne obietnice bez pokrycia to każdy jeden składa, więc co by nie robić to i tak dupa z tyłu.
0
@Gall Tak - racja też się przekonałem że pokorne podejście przynosi lepsze efekty. Ale mi dziś nie chodzi o urząd na który jesteśmy skazani, tylko instytucje gdzie jestem klientem, a więc osobom które zajmują się moją sprawą powinno w teorii zależeć aby to załatwić pozytywnie zwłaszcza w przypadku gdy to nie ja zawiniłem. A czuję sią jakby mówili - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz?". Nawet drzwiami nie trzaśniesz w desperacji.
0
@lithotripter To zależy na kogo się trafi -choć tego nie stosuję, to byłem świadkiem, że czasami działa.
0
@KrychaFCB Xdddddd
0
W dobie wszechobecnych infolinii,automatów - człowiek uświadamia sobie jak nieistotnym pyłkiem jest usiłując coś załatwić gdy tryby systemu się zatną. To już nawet petent w czasach PRL mógł kogoś chociaż bezpośrednio zrugać w urzędzie czy w inny sposób załatwić sprawę.
0
@Mitch_Atleta Może są zdania, że jakoś długoterminowo to wpłynie na ich los? Że dzięki takim krokom zmieni się nastawienie społeczeństwa do różnych dewiacji? Nie wiem - tak gdybam. Trzeba by zapytać tych wyborców jak podchodzą do tych "sukcesów". Choć pewnie mają też jakieś inne na koncie. Nie tylko to o czym piszesz.
4
@NeroTFP1 Myślę że te naleśniki to gdzies po drodze w budzie wzięli,bo to co piszesz to juz by byla jakas abstrakcja.
2
@Mitch_Atleta A może to polepsza jakość życia ich wyborców?
0
@SzczenaWojtula Przeciez to lakoniczna wzmianka,więc jak ma byc to kompletne? Ma zamieścić screeny umów i dokumentów? Ważne że to oddaje stan faktyczny i wcale nie to jest istotą tej sprawy
0
@SzczenaWojtula Jesli sprawie przyjrzał się sąd i nawet prawnicy powoda nie mogli nic mu zarzucić to na pewno było to rozwiązane we właściwy sposób.
0
@zadafcb Que mirras bobo?
0
@norbi77 Good job.
0
@Comentateiro https://wydarzenia.interia.pl/felietony/news-watpliwe-niedemokratyczne-nielegalne-amerykanski-raport-dema,nId,7915825
1
@Kondziubarca Ciekawe co na to Tebas.
0
@Encore Nakręcony na podstawie krótkiego opowiadania....
0
@Bernard777 Nasz Ferran Jutgla z Brugii
1
@Borneo Czyli udawajmy,ze tam nie ma faszystów....
0
@Tasde Naprawdę nie chce mi się juz szukać,ale zaręczam ci że gdy PO straciło władzę, też jako opozycja wysuwało różne propozycje, które sami mogli wprowadzić gdy rządzili. Nie traktuj tego jako próby obrony jednych czy drugich, tylko naprawdę kazda strona stosuje takie żałosne wybiegi.
0
@Bernard777 Jeszcze nic nie rozstrzygnięte. Tak źle życzysz naszemu Ferranowi?
6
@Borneo Sam jesteś sabotaż.
0
@RosjaninBut Kuriozalny powód do wojny
0
@sonek Dzwoń do Tomasz Kota
0
@TR3YWAY Schodzi po pierwszej połowie i potężny Norweg Sorloth zalicza hat-tricka
1
@wyrek Eksperci nie chcieli realizować naszego programu....
0
@Borneo A to akurat świadczy na jego korzyść.
1
@Barcafan2020 Własnie wydaje mi się,że Trzaskowski wypadnie lepiej niz Nawrocki i na pewno lepiej niz Mentzen. On juz w ogóle nie nadaje się do debat
23
@Borneo Dobrze by było,aby kazdy polityk to przeszedł. Z każdej partii bez wyjątku.
0
@Tasde Diabła tam strzelają w kolana. Oni wszyscy już się nauczyli, że mogą gadać podobne bzdury i ktoś sie złapie na te ich obiecanki, a ten co się nie złapie to i tak będzie musiał kogoś wybrać. A podobne obietnice bez pokrycia to każdy jeden składa, więc co by nie robić to i tak dupa z tyłu.
1
@shinthps U mnie przynajmniej kilka dni takiej prawdziwej zimy było, więc warto i to docenić.
1
@NeroTFP1 Najlepsza pora roku to już za nami niestety. Ale wiosna też jest OK
0
@Safrani To po co tu narzekasz bez powodu? Pisz w takim razie bardziej zrozumiale to nie będzie niedomówień.