@Comentateiro To tak nie zadziała - czytałem że w USA w jakimś mieście Kreml sponsorował dwie grupy o odmiennych poglądach. I ustawił ich manifestacje w ten sposób aby się spotkali i by były z tego powodu zamieszki.
@BorzyKrzys@lithotripter Każdy podatek i tak finalnie zapłaci ten na dole łańcucha pokarmowego. Dyskusję można toczyć jedynie w jakiej wysokości to się procentowo rozłoży na wszystkich uczestników tego systemu.
@Zoker No tu akurat mówi konkretnie o co chodzi - o jakieś rady kobiet działające przy samorządach. Co prawda sam nie wiem co to za twór, ale jednak jest to jakiś konkret w tej wypowiedzi. Można sobie doszukać co to jest
@ranger3120 Pomysłowy sposób,ale raczej nie zadziała, bo gorące spaliny nie wejdą do szczurzych nor. Musieliby naprawdę dobrze uszczelnić, aby po ostygnięciu spaliny wydostawały się jedynie przez te nory. Raczej niewykonalne.
@mekston No tu akurat nie było przejęzyczenie, tylko taki drętwy suchar. Ogólnie trochę przypomina Dudę z tym poczuciem humoru. Racja - odpisałem tak ogólnie a nie bezpośrednio założycielowi tematu, bo ogólna atmosfera w wypowiedziach przedmówców była taka,ze kazdy z krytyką ruszył za te w sumie niewinne wystapienie.
@tomek8756@mekston Pewnie że tak - tyle że po prostu to już takie dosrywanie się o jakieś przejęzyczenia, o jakieś suchary. No z jednej strony to funkcja reprezentacyjna i podobne wpadki też rzutują na obraz kandydata, ale już naprawdę czepiajmy się poważniejszych rzeczy a nie podobnych detali. Owszem - można się zaśmiać ,ale tu już w komentarzu ktoś wyzywa od debili. Ta wypowiedź ma świadczyć o tym że on jest debilem? No sorry. Zachowajmy umiar
@tomek8756 Głupie gadanie. Jeden idzie do burdelu,drugi pali fajki, trzeci leci do Barcelony na mecz, a czwarty wyjdzie i powie że to idioci bo czemu nie dają na chore dzieci? Każdy niech robi to co uważa z kasą. Bo rozumiem,że nie oceniasz tu stricte pogladów bo dodałes dopisek że oceniasz tak wspieranie obojętnie jakiego polityka.
@Mitch_Atleta Skoro sam podajesz przykłady, że pracownicy dają się wyzyskiwać w czasie wolnym to co to zmieni, że wprowadzisz więcej tego czasu wolnego?
@michaleu Trzeba lubić cygańskie życie. Nie każdy jest do tego stworzony. No chyba ,że mówimy o krótkich trasach,że człowiek codzień nocuje w domu. To wtedy inna bajka.
@Mitch_Atleta Nie to że się woli, tylko moze wtedy bardziej bym się identyfikował z jakimś klubem. Obecnie żaden mecz klubowy nie daje mi tyle emocji co mecz reprezentacji.
@Matheu12 Często nie chodzi stricte o kasę, tylko o inne czynniki. Głownie o papierologię,chęci i odpowiedzialność. Tam różnoraki sprzęt leży w magazynach ,bo część żołnierzy woli sobie na własna rękę coś kupić niż użerać się papierkami aby coś pobrać, a potem z kolejnymi gdy coś się z tym sprzętem stanie.
@QQL5 Fajnie rozpoczynasz dyskusję od personalnych wycieczek. Skoro są takie badania które wskazują pozytywny wpływ takiego rozwiązania, to dlaczego firmy nie stosują takich rozwiązań? Może dlatego, że to przede wszystkim zależy od branży? Może w pewnych branżach zalety nie przeważają nad wadami? Dlatego jestem zdania, że takie odgórne narzucanie podobnych rozwiązań na wszystkie podmioty nie powinno mieć miejsca.
0
@KamQiX Nie wiem - ja bym tam nawet takich rzeczy nie zauważył, nawet jakbym wlazł na ten potykacz.
0
@Borneo Oj chyba niekoniecznie tak to działa....
0
@mekston Zapomniałeś się przelogować.
0
@KamQiX " Tak serio to mnie to nie rusza" - tak cię to nie rusza, że aż piszesz o tym post.
0
@Comentateiro To tak nie zadziała - czytałem że w USA w jakimś mieście Kreml sponsorował dwie grupy o odmiennych poglądach. I ustawił ich manifestacje w ten sposób aby się spotkali i by były z tego powodu zamieszki.
0
@BorzyKrzys @lithotripter Każdy podatek i tak finalnie zapłaci ten na dole łańcucha pokarmowego. Dyskusję można toczyć jedynie w jakiej wysokości to się procentowo rozłoży na wszystkich uczestników tego systemu.
0
@Borneo Pochwal się lepiej jak tam twój biznes hula...
0
@Zoker No tu akurat mówi konkretnie o co chodzi - o jakieś rady kobiet działające przy samorządach. Co prawda sam nie wiem co to za twór, ale jednak jest to jakiś konkret w tej wypowiedzi. Można sobie doszukać co to jest
0
@parpe Jeśli wyborcy o tym wiedzą,a mimo to chcą na niego oddać głos to w czym problem? U nas też Tusk mial zdjęcia z Putinem, a wygrał.
1
@Kgorecki2500 Nowy gubernator....
1
@ikar34 Sąd niech zbada i oceni. Jak winny to ukarać - proste.
5
@barcanawieki Ojej. Skończyło się bezwarunkowe dojenie wszystkich wokoło.
3
@BezglutenowyPedri Morawiecki? No co ty gadasz. Skompromitowany premier ma tak wielki elektorat negatywny że nie ma mowy o jakichkolwiek szansach.
1
@ranger3120 Pomysłowy sposób,ale raczej nie zadziała, bo gorące spaliny nie wejdą do szczurzych nor. Musieliby naprawdę dobrze uszczelnić, aby po ostygnięciu spaliny wydostawały się jedynie przez te nory. Raczej niewykonalne.
0
@4drian0 Czyli on pewnie nie wiedział,że jest uwazany za zagubionego i nie wymagał pomocy?
1
@mekston No tu akurat nie było przejęzyczenie, tylko taki drętwy suchar. Ogólnie trochę przypomina Dudę z tym poczuciem humoru.
Racja - odpisałem tak ogólnie a nie bezpośrednio założycielowi tematu, bo ogólna atmosfera w wypowiedziach przedmówców była taka,ze kazdy z krytyką ruszył za te w sumie niewinne wystapienie.
0
@tomek8756 @mekston Pewnie że tak - tyle że po prostu to już takie dosrywanie się o jakieś przejęzyczenia, o jakieś suchary. No z jednej strony to funkcja reprezentacyjna i podobne wpadki też rzutują na obraz kandydata, ale już naprawdę czepiajmy się poważniejszych rzeczy a nie podobnych detali. Owszem - można się zaśmiać ,ale tu już w komentarzu ktoś wyzywa od debili. Ta wypowiedź ma świadczyć o tym że on jest debilem? No sorry. Zachowajmy umiar
0
@Kondziubarca Co jak co,ale żeby takimi pierdołami się zajmować podczas oceny kandydatów?
1
@RosjaninBut Bodajże Turcja sama przerabia mysliwce z USA aby byc niezależną
2
@tomek8756 Głupie gadanie. Jeden idzie do burdelu,drugi pali fajki, trzeci leci do Barcelony na mecz, a czwarty wyjdzie i powie że to idioci bo czemu nie dają na chore dzieci? Każdy niech robi to co uważa z kasą. Bo rozumiem,że nie oceniasz tu stricte pogladów bo dodałes dopisek że oceniasz tak wspieranie obojętnie jakiego polityka.
0
@barcelonaLM No i legancko.
1
@Mitch_Atleta No tak - ale przepisami nie wymusisz tego ogarnięcia. A same przepisy nic nie zmienią. Tu trzeba by zacząć od tej pierwszej kwestii
1
@Mitch_Atleta Skoro sam podajesz przykłady, że pracownicy dają się wyzyskiwać w czasie wolnym to co to zmieni, że wprowadzisz więcej tego czasu wolnego?
0
@tadzik447 "Kolega jeździ tymi pojazdami i nienawidzi gdy na ciężarówkę mówi się "tir"" Czemu? To jakieś pejoratywne okreslenie czy o co chodzi?
5
@michaleu Trzeba lubić cygańskie życie. Nie każdy jest do tego stworzony. No chyba ,że mówimy o krótkich trasach,że człowiek codzień nocuje w domu. To wtedy inna bajka.
0
@Mitch_Atleta Nie to że się woli, tylko moze wtedy bardziej bym się identyfikował z jakimś klubem. Obecnie żaden mecz klubowy nie daje mi tyle emocji co mecz reprezentacji.
0
@Matheu12 Często nie chodzi stricte o kasę, tylko o inne czynniki. Głownie o papierologię,chęci i odpowiedzialność. Tam różnoraki sprzęt leży w magazynach ,bo część żołnierzy woli sobie na własna rękę coś kupić niż użerać się papierkami aby coś pobrać, a potem z kolejnymi gdy coś się z tym sprzętem stanie.
0
@Sulimo Wystarczy nie oglądać i pozostać przy oryginałach.
1
@QQL5 Fajnie rozpoczynasz dyskusję od personalnych wycieczek. Skoro są takie badania które wskazują pozytywny wpływ takiego rozwiązania, to dlaczego firmy nie stosują takich rozwiązań? Może dlatego, że to przede wszystkim zależy od branży? Może w pewnych branżach zalety nie przeważają nad wadami? Dlatego jestem zdania, że takie odgórne narzucanie podobnych rozwiązań na wszystkie podmioty nie powinno mieć miejsca.
0
@QQL5 Po co i komu to miałoby służyć?