@michal26 A czy w utworach disco polo to te teksty to są jakies natchnione,czy też seksistowskie i o d--ie Maryni? Przy tego rodzaju muzyce raczej nikt nie analizuje tekstu i się nad nim nie zastanawia.
@Arkon Jasne,ale czy to religia była głównym czynnikiem? Nie przesądzam ,że nie, ale gdyby Polacy walczyli z Rosjanami o niepodległość, to też by ktoś mógł stwierdzić że zabijali się chrześcijanie z prawosławnymi. Ale jak podkreślam religia to tylko jedna z cech która różniła te grupy etniczne od siebie - była też tradycja, kultura i przede wszystkim właśnie odmienna etniczność, narodowość. To że każdy naród cechowała inna religia to inna sprawa.
@Arkon Jugosławia to też przede wszystkim walka grup etnicznych o niezależność, niepodległość od innych. I przede wszystkim nastroje nacjonalistyczne podsycane przez różne grupy wpływu które chciały objąć władzę. Religia to tylko jeden z elementów który był cechą tych grup etnicznych.
@Arkon Te wojny typowo religijne to chyba relikt przeszłości? A nawet wówczas religia to w wielu przypadkach był tylko pretekst. Natomiast sama nienawiść to już inna sprawa. Ale to z kolei uczucie i emocje które wymykają się rozsądnemu wytłumaczeniu.
@Safrani Można byc pomawianym o obrażanie pederastów, być oskarżanym o antysemityzm,kolaborowac z afd,ale jak widać są pewne granice których przekroczenia wyborca nie wybaczy. Xdddd.
@Gwozdziu94 Powiem jedno - jest to przegięcie,ale z drugiej strony niekiedy jak ludzi batem nie smagniesz to się nie nauczą czegoś tak banalnego jak segregacja
@draxidox Z całej Polski niech najlepiej zrobią jeden wielki park narodowy. I tak gdzie nie rzucisz kamieniem to jakieś parki,strefy chronione itd. A potem wszelkie inwestycje blokowane albo utrudnione
Trzeba przyznać, że Zamorano wypowiadając się na temat Yamala doskonale wyraził to co czuje wielu kibiców Barcy, nawet jeśli nie chcą tego głośno przyznać
0
@michal26 A czy w utworach disco polo to te teksty to są jakies natchnione,czy też seksistowskie i o d--ie Maryni? Przy tego rodzaju muzyce raczej nikt nie analizuje tekstu i się nad nim nie zastanawia.
0
@Katalończyk 99 No - jakieś pytanie jeszcze?
0
@Arkon Jasne,ale czy to religia była głównym czynnikiem? Nie przesądzam ,że nie, ale gdyby Polacy walczyli z Rosjanami o niepodległość, to też by ktoś mógł stwierdzić że zabijali się chrześcijanie z prawosławnymi. Ale jak podkreślam religia to tylko jedna z cech która różniła te grupy etniczne od siebie - była też tradycja, kultura i przede wszystkim właśnie odmienna etniczność, narodowość. To że każdy naród cechowała inna religia to inna sprawa.
0
@Arkon Jugosławia to też przede wszystkim walka grup etnicznych o niezależność, niepodległość od innych. I przede wszystkim nastroje nacjonalistyczne podsycane przez różne grupy wpływu które chciały objąć władzę. Religia to tylko jeden z elementów który był cechą tych grup etnicznych.
0
@Arkon Nie znam się aż tak na tym konflikcie ale IRA kojarzę głównie z walki o niepodległość,.
0
@Arkon Ale co w Irlandii niedawno? Co konkretnie masz na myśli?
1
@Arkon Te wojny typowo religijne to chyba relikt przeszłości? A nawet wówczas religia to w wielu przypadkach był tylko pretekst. Natomiast sama nienawiść to już inna sprawa. Ale to z kolei uczucie i emocje które wymykają się rozsądnemu wytłumaczeniu.
0
@Popitek12 Frytki to tylko dodatek. Prawdziwi faceci spożywają olej bez nich.
3
@Safrani Można byc pomawianym o obrażanie pederastów, być oskarżanym o antysemityzm,kolaborowac z afd,ale jak widać są pewne granice których przekroczenia wyborca nie wybaczy. Xdddd.
0
@Roobo Konfra krytykuje elektryki? Czy tylko unijne zakazy,które mają zmuszać ludzi do ich używania?
4
@kubix05 Istnieje legenda,że ktoś kiedyś rozpuścił ten proszek w wodzie zamiast zjeść na sucho...
0
@adamek20151 Ja również pozdrawiam. Zawsze warto uświadomić innych ludzi,że istnieją na tym świecie ludzie o odmiennych gustach niż nasze.
0
@SelloutCrowd Każda wersja jesieni jest i tak sto razy lepsza niz upały.
1
@4drian0 Takie reklamy to ja rozumię
0
@draxidox Na szczęście jest jeszcze Karol.
0
@Pawlak1992 Nie o to chodzi. On utrzymuje te walczące frakcje w ryzach. Bez niego się rozlecą
0
@Pawlak1992 Bez Kaczyńskiego nie ma PIS-u. Taka prawda.
2
@Gwozdziu94 Powiem jedno - jest to przegięcie,ale z drugiej strony niekiedy jak ludzi batem nie smagniesz to się nie nauczą czegoś tak banalnego jak segregacja
1
@Luciano99 To z piosenki Bartosiewicz?
1
@draxidox Z całej Polski niech najlepiej zrobią jeden wielki park narodowy. I tak gdzie nie rzucisz kamieniem to jakieś parki,strefy chronione itd. A potem wszelkie inwestycje blokowane albo utrudnione
1
@Ojciec5tkidzieci Nawet po polsku to pisanie tak średnio jej wychodzi. Ach. Przepraszam. Ona pisze po Polsku.
2
@tbas Coś czuję, że niedługo jakieś akcje charytatywne w KZ się nasilą aby ocieplić wizerunek.
0
@AmigoBlancos Na szczęście gra jeszcze wielki Milan który strzeli minimum 3 gole
2
@Konradowskyy Świetny numer. Polecam także to wykonanie, a szczególnie to co się dzieje od ok 4:30 min.
1
@fcbarcafan19 W kupie siła...
0
@Konradowskyy Kto teraz za niego?
0
Trzeba przyznać, że Zamorano wypowiadając się na temat Yamala doskonale wyraził to co czuje wielu kibiców Barcy, nawet jeśli nie chcą tego głośno przyznać
1
@malicinho Ustawienia telefonu i oszczedzanie energii. Tam ustawiasz wygaszanie ekranu.
3
Komentarz usunięty
0
@kochampiw0 Z tego ujęcia to tam niewiele widać Ale Vip czy nie vip, to nie znaczy że trzeba po tym łazić skoro krzesełka służą do siedzenia.