@tbas To co powiesz na to gdy nie masz tego wyboru? Czy jak kupujesz produkty rolne czy żywność z tych produktów,to wiesz czy zostały wyprodukowane zgodnie z naszymi normami,czy zostały sprowadzone? Ale wracając do wcześniejszej kwestii to nie chodzi o blokowanie Chin, tylko o blokowanie produktów bez norm. Przecież większość produktów i sprzętów z normami też pochodzi z Chin.
@tbas Nie zmuszają,ale gdzie w takim razie konkurencja? Dlaczego duszą naszych producentów normami,a klient ma potem i tak dostęp do produktu bez tych norm?
@marcin62 Chora jest ta prokuratura i tyle. Ciekawe jak się czuje rodzina ofiary. I z jakiej racji jeszcze my mamy za to placić. No paranoja jakaś. Przeciez to z automatu z własciciela powinni ściągać,a nie jeszcze czekać na decyzję sądu.
@Colon I tak najlepszy był ten dyspozytor,który po tym jak wcześniej dostał wiadomość,że loty z powodu pogody są zawieszone, nawet nie powiadomił lotników,ze potrzebna jest akcja ratunkowa. Po wszystkim się okazało,że ten komunikat dotyczył zawieszenia normalnych lotów,a akcji ratunkowych to nie dotyczyło.
@Karol145 Unijna logika - wprowadzić rygorystyczne normy które muszą spełniać nasi producenci czy rolnicy i zezwolić na wprowadzanie na rynek produktów spoza UE,które tych norm nie spełniają.
@Colon Ja polecam - choć oba są zupełnie inne i niewiele wspólnego mają z Yellowstone. Zwłaszcza pierwszy sezon 1923, w którym akcja dzieje się głównie poza USA - drugiego jeszcze nie widziałem, choć już czeka na swoją kolej, bo teraz nadrabiam zaległości w filmach. Ale na pewno warte obejrzenia.
@mmaciass Absolutnie nie. Chodzi mi tylko o to,że skoro ukształtował się taki globalny trend, to fakt,że jakiś kraj odstaje od tego trendu może nieść ze sobą niekorzystne skutki dla tego kraju. @Gary Nawet jeśli oceniam pozytywnie takie proporcje jak we Francji,to wcale nie musi to być dla nich dobre.
@draxidox Oddaje, bo się ostry szum zrobił i po pierwsze chce ograniczyć straty wizerunkowe - widocznie musieli dostać po kieszeni ostro, a po drugie może służby maja jakieś dowody na złamanie prawa i poszli na ugodę. Po trzecie zaś może właśnie poszli na ugodę bo PO chce tez zyskać wizerunkowo, aby to zakończyć i nie grzebać w tym za dużo bo wyjdzie coś na nich , a wynagrodzą to Dawtonie w inny sposób o którym, się nigdy nie dowiemy
@Pawlak1992 Co najmniej kilka nadużyć w poście Pejo. Pisze tam o tym, że mają orzekać osoby z obcym obywatelstwem? Czemu nie wspomina o tym, że te osoby muszą przede wszystkim posiadać polskie obywatelstwo? Bo tak po prostu łatwiej wzbudzić negatywne emocje.
@AxelF Nie osądzam tego czy można brać jego zdanie na poważnie - w tym sensie, że nie wiem czy on w to wierzy. Natomiast to, że dostrzegam w tych słowach wiele racji, to mi wystarczy aby się zgodzić z tym stwierdzeniem. Jakiekolwiek on by miał intencje, aby to mówić. A co do tego kto jest najlepszy na świecie to jest to tylko i wyłącznie czyjaś subiektywna ocena, z którą nie da się nawet dyskutować,
0
@Bykunn Dlaczego? Chodzi tylko o egzekwowanie tego co sami wprowadzili.
0
@tbas To co powiesz na to gdy nie masz tego wyboru? Czy jak kupujesz produkty rolne czy żywność z tych produktów,to wiesz czy zostały wyprodukowane zgodnie z naszymi normami,czy zostały sprowadzone?
Ale wracając do wcześniejszej kwestii to nie chodzi o blokowanie Chin, tylko o blokowanie produktów bez norm. Przecież większość produktów i sprzętów z normami też pochodzi z Chin.
5
@Roobo Serio? Co oni robią z tego Sejmu?
0
@tbas Nie zmuszają,ale gdzie w takim razie konkurencja? Dlaczego duszą naszych producentów normami,a klient ma potem i tak dostęp do produktu bez tych norm?
1
@marcin62 Chora jest ta prokuratura i tyle. Ciekawe jak się czuje rodzina ofiary. I z jakiej racji jeszcze my mamy za to placić. No paranoja jakaś. Przeciez to z automatu z własciciela powinni ściągać,a nie jeszcze czekać na decyzję sądu.
1
@gumaz Pewnie o te kosmiczne marże na stacjach.
0
@adamek20151 Puść bydło na salony.
1
@Colon I tak najlepszy był ten dyspozytor,który po tym jak wcześniej dostał wiadomość,że loty z powodu pogody są zawieszone, nawet nie powiadomił lotników,ze potrzebna jest akcja ratunkowa. Po wszystkim się okazało,że ten komunikat dotyczył zawieszenia normalnych lotów,a akcji ratunkowych to nie dotyczyło.
2
@Karol145 Unijna logika - wprowadzić rygorystyczne normy które muszą spełniać nasi producenci czy rolnicy i zezwolić na wprowadzanie na rynek produktów spoza UE,które tych norm nie spełniają.
2
@July_6_BcN Przedszkolanka nie wielbłąd. Też musi pić - jak my wszyscy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Co tam panie Edziu? Rentę dla babki żeś pan przyniósł?
0
@Colon Ja polecam - choć oba są zupełnie inne i niewiele wspólnego mają z Yellowstone. Zwłaszcza pierwszy sezon 1923, w którym akcja dzieje się głównie poza USA - drugiego jeszcze nie widziałem, choć już czeka na swoją kolej, bo teraz nadrabiam zaległości w filmach. Ale na pewno warte obejrzenia.
0
@Rastafarnianin I za to właśnie kochamy jesień. Za te długie jesienne wieczory.
0
@Fabik87 Zdecydowanie nie. Jest to ostatnia osoba która chciałbym tu widzieć.
0
@Barcaa12 Tak - tylko te nagrania pewnie sa zapętlane,a te pewnie dziwnym sposobem znikną.
4
@Barcaa12 Chiny lubią to,bo przejmą resztę europejskiej produkcji. Na papierze osiągniemy spadek emisji,a rzeczy wyprodukują nam poza Europą.
1
@vangoor Sorloth za Lewego.
0
@Transu96 To raczej pewne. Ewentualnie jak ktos placił kartą, ale jak gotówką to jak udowodni?
3
@tomek8756 ЗДРАВСТВУЙТЕ.
0
@takisobiektos Sentino - lek na sen zawierający doksylaminę. Ktoś z rodziców chyba uzależniony. Xd
1
@mmaciass Absolutnie nie. Chodzi mi tylko o to,że skoro ukształtował się taki globalny trend, to fakt,że jakiś kraj odstaje od tego trendu może nieść ze sobą niekorzystne skutki dla tego kraju. @Gary Nawet jeśli oceniam pozytywnie takie proporcje jak we Francji,to wcale nie musi to być dla nich dobre.
1
@mmaciass Co w tym dobrego? Taka dysproporcja może sprawiać, że osoby najlepsze w swoim fachu raczej będą szukać swego miejsca pracy poza Francją
0
@gaucho104 Otototototo. Dokładnie.
5
@draxidox Oddaje, bo się ostry szum zrobił i po pierwsze chce ograniczyć straty wizerunkowe - widocznie musieli dostać po kieszeni ostro, a po drugie może służby maja jakieś dowody na złamanie prawa i poszli na ugodę. Po trzecie zaś może właśnie poszli na ugodę bo PO chce tez zyskać wizerunkowo, aby to zakończyć i nie grzebać w tym za dużo bo wyjdzie coś na nich , a wynagrodzą to Dawtonie w inny sposób o którym, się nigdy nie dowiemy
0
@Pawlak1992 Co najmniej kilka nadużyć w poście Pejo. Pisze tam o tym, że mają orzekać osoby z obcym obywatelstwem? Czemu nie wspomina o tym, że te osoby muszą przede wszystkim posiadać polskie obywatelstwo? Bo tak po prostu łatwiej wzbudzić negatywne emocje.
0
@Karol145 Piszesz o konkretnym odprawianiu chorych z nowotworami z kwitkiem - gdzie to widzisz?
2
@Karol145 Jak widzisz? Gdzie to widzisz?
0
@AxelF Nie osądzam tego czy można brać jego zdanie na poważnie - w tym sensie, że nie wiem czy on w to wierzy. Natomiast to, że dostrzegam w tych słowach wiele racji, to mi wystarczy aby się zgodzić z tym stwierdzeniem. Jakiekolwiek on by miał intencje, aby to mówić.
A co do tego kto jest najlepszy na świecie to jest to tylko i wyłącznie czyjaś subiektywna ocena, z którą nie da się nawet dyskutować,
0
@AxelF A to już swoją drogą. Wynika z tego, że kiedyś się mylił.