@Stinger_ Dokładnie. Byli wspaniali zawodnicy którzy nawet na mundial nie mogli pojechać,bo po prostu reprezentowali kraj który nie miał na to szans. I to ma przekreślać ich osiągnięcia? Reprezentacja Portugalii na pewno do słabych nie należy,ale mimo wszystko nawet słabsza dyspozycja jakiegoś piłkarza na turnieju nie definiuje jego ogólnej jakości. Tak samo byli zawodnicy,którzy zabłysnęli na mundialu (niektórzy nawet seryjnie),ale w karierze ogólnie im słabiej szło.
@Barcanajlepszyteam Może zbyt duże słowa,ale Cheney miał ogromny wpływ na władzę i manipulował Bushem tak, że ten w efekcie robił to co chciał Cheney. Już samo to, że Bush zdał się na Cheneya w kwestii doboru doradców, dawało mu wielki wpływ na decyzje prezydenta.
@Roobo Xddddd. Czyli podsumujmy - rewolucja śmieciowa polegała na tym, że odeszliśmy od systemu gdzie każdy płacił za śmieci które generował, a przeszliśmy na ryczałt. Głównym argumentem zmiany było to, aby ludzie nie byli rozliczani z ilości śmieci i by nie skłaniało ich to do wyrzucania po lasach, palenia w piecach itd. Skoro i tak płacisz jedną stawkę to nie musisz kombinować. A teraz jednak wracamy do korzeni? To po co to wszystko było? Wskaźniki im się nie zgadzają i chcą aby ludzie znowu we własnym zakresie utylizowali śmieci poza systemem?
@trolownik Można - przecież w tym wpisie założyciela tematu nie jest to wcale wykluczone. Ale oczywiście tak ogólnie masz rację - w wielu sprawach można to zauważyć - istnieje skrajna polaryzacja i najwidoczniej dzisiaj nie można nikomu przyznać racji w jakiejś sprawie,bo dopiszą ci od razu cały katalog innych racji.
@Pedri16Future Myślę,że już oni tam lepiej wiedzą czy by zyskał, czy by stracił. Tam cały sztab ludzi nad tym siedzi i to analizuje na różne sposoby. I w przeciwieństwie do nas oni mają różne dane i sondaże.
@Kgorecki2500 Dlaczego w ciemno? Czas zmarnowany na te zabawy w dema lepiej poświęcić na lekturę tematu i ogólnie śledzenie wiadomości rynkowych. Ale tu nawet nie chodzi o czas, ale także o złe nawyki.
@Bykunn Spoko, tylko że piwo właśnie zawiera akurat mało kcal, więc to nie jest prosta zależność ze tyje się tylko od kcal. Chodziło mi o tych żulików co to piją mocniejsze alkohole.
2
@Stinger_ Dokładnie. Byli wspaniali zawodnicy którzy nawet na mundial nie mogli pojechać,bo po prostu reprezentowali kraj który nie miał na to szans. I to ma przekreślać ich osiągnięcia? Reprezentacja Portugalii na pewno do słabych nie należy,ale mimo wszystko nawet słabsza dyspozycja jakiegoś piłkarza na turnieju nie definiuje jego ogólnej jakości. Tak samo byli zawodnicy,którzy zabłysnęli na mundialu (niektórzy nawet seryjnie),ale w karierze ogólnie im słabiej szło.
0
Króciutko i na temat.
3
Taka sytuacja - https://www.bankier.pl/moto/wiadomosc/Na-Orlenie-pomylili-benzyne-z-dieslem-Zatankowales-Zglos-sie-po-odszkodowanie-9034123.html
1
@Criss18Barca Albo z Piłki Nożnej.
3
@ranger3120 Wikinginie.
0
@Barcanajlepszyteam Może zbyt duże słowa,ale Cheney miał ogromny wpływ na władzę i manipulował Bushem tak, że ten w efekcie robił to co chciał Cheney. Już samo to, że Bush zdał się na Cheneya w kwestii doboru doradców, dawało mu wielki wpływ na decyzje prezydenta.
0
@Kgorecki2500 Tak naprawdę to on rządził z tylnego siedzenia, a Busha owinął sobie wokół palca.
3
@Roobo Xddddd. Czyli podsumujmy - rewolucja śmieciowa polegała na tym, że odeszliśmy od systemu gdzie każdy płacił za śmieci które generował, a przeszliśmy na ryczałt. Głównym argumentem zmiany było to, aby ludzie nie byli rozliczani z ilości śmieci i by nie skłaniało ich to do wyrzucania po lasach, palenia w piecach itd. Skoro i tak płacisz jedną stawkę to nie musisz kombinować. A teraz jednak wracamy do korzeni? To po co to wszystko było? Wskaźniki im się nie zgadzają i chcą aby ludzie znowu we własnym zakresie utylizowali śmieci poza systemem?
0
@mmaciass W sumie tym jednym artykułem zapewnili sobie większy rozgłos niż mieli od początku roku. ....
2023.....
1
@BorzyKrzys Jak on od samego początku miał zrytą banię. Dopiero to zauważyłeś?
0
@urbipl Może czas wrócic do mundurków?
2
@Rastafarnianin Tylko bez takich kolego. Bez takich.
0
@trolownik Można - przecież w tym wpisie założyciela tematu nie jest to wcale wykluczone. Ale oczywiście tak ogólnie masz rację - w wielu sprawach można to zauważyć - istnieje skrajna polaryzacja i najwidoczniej dzisiaj nie można nikomu przyznać racji w jakiejś sprawie,bo dopiszą ci od razu cały katalog innych racji.
0
@Pedri16Future Nie wiem - ja tam nie śledzę tych socjali,więc nie będę oceniał. A prezydent będzie w ogóle na marszu?
0
@Pedri16Future No bez przesady - to co bredził Tusk i te ziemniaki to była sprawa raczej poza gestią sztabu.
2
@Pedri16Future Myślę,że już oni tam lepiej wiedzą czy by zyskał, czy by stracił. Tam cały sztab ludzi nad tym siedzi i to analizuje na różne sposoby. I w przeciwieństwie do nas oni mają różne dane i sondaże.
0
@AxelF Cóż - subiektywnych opinii nie sposób podważać
7
@Roobo Reklama zabarwiona żartem i już ktos musiał się zesrać. No co za ludzie. Masakra
0
@Kgorecki2500 Dlaczego w ciemno? Czas zmarnowany na te zabawy w dema lepiej poświęcić na lekturę tematu i ogólnie śledzenie wiadomości rynkowych. Ale tu nawet nie chodzi o czas, ale także o złe nawyki.
1
@Kgorecki2500 Nawet się nigdy nie baw w żadne demo - każdy inwestor ci to powie, że to najgorszy błąd jaki można popełnić na początku.
0
Co poddymił to jego. Ale zaraz się odpalą ci co to według nich dyskusja jest skończona. Xd.
2
@Kgorecki2500 I takich funkcjonariuszy to się szanuje. A tego typa co ma tak smutne życie, że marnuje je na walkę z wiatrakami nie pozdrawiam
0
@MessiForeverTheBest No to tym lepiej bo ma wywalone na wszystkich. I za to szacunek
1
@lajcior Oj zależy w jakiej formie - jak wędzone to - tuńczyk, makrela, dorsz/morszczuk. Jak smażone to lin, pstrąg i morszczuk/miruna.
1
@misterio "Błogosławieni cisi,albowiem oni posiądą na własność ziemię"
0
@MessiForeverTheBest Dobrze,że Rymanowski wali we wszystkich.
1
@fart Wiem wiem. To tylko taka dygresja.
1
@fart "Poza tym Wasy były w przeszłości synonimem męskości." A dziś jak wiemy są synonimem kobiecości.
0
@Peciak Andrew? Co to za imię w ogóle?
1
@Bykunn Spoko, tylko że piwo właśnie zawiera akurat mało kcal, więc to nie jest prosta zależność ze tyje się tylko od kcal. Chodziło mi o tych żulików co to piją mocniejsze alkohole.