@Bykunn Spoko, tylko że piwo właśnie zawiera akurat mało kcal, więc to nie jest prosta zależność ze tyje się tylko od kcal. Chodziło mi o tych żulików co to piją mocniejsze alkohole.
@Bykunn Gdyby się tyło tylko od kcal, to alkoholicy byliby bardzo otyli, bo wódka ma wiele kcal. Zaznaczam, że nie odnoszę się do tej tezy że tyje się od insuliny, tylko chcę zwrócić uwagę, że to złożona sprawa i być może ta wypowiedź miała jakiś ciąg dalszy gdzie uzasadniono wpływ tej insuliny.
@michal26 Istnieje niejaka profesor Środa. Myślę, że chyba wiele osób wie jakie teorie głosi ta pani w mediach. I jakoś nie widziałem zmasowanego ataku na dziennikarzy, którzy zapraszają tą panią do studia i upubliczniają jej wypowiedzi. Jeśli już to krytyka i memy skupiają się wyłącznie na tej pani.
@BorzyKrzys Serce rośnie gdy czyta się twoje słowa. Gdyby tylko wszyscy ludzie mieli takie podejście, to ten świat naprawdę byłby lepszy. Życzę Ci wiele dobrego, sympatyczny kolego. Pozdrawiam
@norbi77 Daj spokój - programy Gozdyry to tylko kłótnie,przekrzykiwanie się,chaos. Tego nie da się oglądać. Jaruzelska czy Rymanowski to inny poziom i kultura dyskusji.
@Kgorecki2500 Nie rozumiem po co się w ogóle wdawać w podobnie abstrakcyjne dyskusje. Przecież żadne argumenty nie przekonają osobników którzy mają z tym problem i wysuwają podobne zarzuty. Przecież to tak samo jakby tłumaczyć komuś,że nie jest się wielbłądem.
1
@fart Wiem wiem. To tylko taka dygresja.
1
@fart "Poza tym Wasy były w przeszłości synonimem męskości." A dziś jak wiemy są synonimem kobiecości.
0
@Peciak Andrew? Co to za imię w ogóle?
1
@Bykunn Spoko, tylko że piwo właśnie zawiera akurat mało kcal, więc to nie jest prosta zależność ze tyje się tylko od kcal. Chodziło mi o tych żulików co to piją mocniejsze alkohole.
2
@Bykunn Gdyby się tyło tylko od kcal, to alkoholicy byliby bardzo otyli, bo wódka ma wiele kcal. Zaznaczam, że nie odnoszę się do tej tezy że tyje się od insuliny, tylko chcę zwrócić uwagę, że to złożona sprawa i być może ta wypowiedź miała jakiś ciąg dalszy gdzie uzasadniono wpływ tej insuliny.
8
@michal26 Istnieje niejaka profesor Środa. Myślę, że chyba wiele osób wie jakie teorie głosi ta pani w mediach. I jakoś nie widziałem zmasowanego ataku na dziennikarzy, którzy zapraszają tą panią do studia i upubliczniają jej wypowiedzi. Jeśli już to krytyka i memy skupiają się wyłącznie na tej pani.
0
@BorzyKrzys Serce rośnie gdy czyta się twoje słowa. Gdyby tylko
wszyscy ludzie mieli takie podejście, to ten świat naprawdę byłby lepszy. Życzę Ci wiele dobrego, sympatyczny kolego. Pozdrawiam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 No cóż - dla mnie taka forma programu jest nie do oglądania.
0
@TR3YWAY Ależ pomysłowy patent. Gościu ma na czym czapkę nosić. Panienka powinna byc dumna.
0
@MysticCat No coś ty. Lech to Lech. Gdzie Poznań a gdzie Wronki.
1
@norbi77 Daj spokój - programy Gozdyry to tylko kłótnie,przekrzykiwanie się,chaos. Tego nie da się oglądać. Jaruzelska czy Rymanowski to inny poziom i kultura dyskusji.
0
@Roobo Redaktor Rymanowski wierzy w samodzielny osąd widzów.
Tymczasem pogląd redaktora Lisa na temat widzów -
1
@Laminedependencia To żeś wyjaśnił.
2
@Kasy Co to są "plociuchy od fraczyzobiorcy do dołu"?
0
@Kgorecki2500 Dobrze,że Młoty punktują,no przykro by było gdyby taki klub miałby spaść z ligi.
2
@Kgorecki2500 Nie rozumiem po co się w ogóle wdawać w podobnie abstrakcyjne dyskusje. Przecież żadne argumenty nie przekonają osobników którzy mają z tym problem i wysuwają podobne zarzuty. Przecież to tak samo jakby tłumaczyć komuś,że nie jest się wielbłądem.
2
@Rastafarnianin Amen.
0
@macio_944 1 listopada to tradycją jest Znachor,a nie jakies bajeczki.
0
@Pawlak1992 Z tego co kojarzę, to on zapowiadał podział Ukrainy,a nie podbicie całego terytorium.
0
@BezglutenowyPedri @Lionel_Messi10 - wołają cię.
0
@MysticCat A to ten klub istnieje jeszcze? Do dziś pamiętam Króla,Dawidowskiego, Kukiełkę czy Kryszalowicza. Fajną ekipę mieli.
0
@esem91 Kiedyś chłopaki z "5 sposobów na ..." pokazywali jak zrobić taki patent z własnej odzieży.
1
@Bolton Podobno to tak nie wygląda i to sa świadome wybory duszy w jakie ciało trafia.
0
@draxidox Warszawa niczym Berlin Zachodni w NRD....
2
@pumpin Dobrze wiemy także, że Lewy nie jest dziadem.
1
@VegetaPolska Kto to jest? Pilkarz?
2
@Kozinho. Jak to kolejnego? Przypominam,ze Messi odszedł już kilka ładnych lat temu
1
@olejtm No niestety. Przywilej zwycięzców. Trzeba teraz zacisnąć zęby i robić swoje na boisku,a nie przekomarzać się w mediach
1
@Lanosss Po ciemku robił i teraz zdziwiony?