@FcPortoFan1999 Ależ ja nic nie liczę. Co ma być to będzie. Dziś grają niemcy? Tylko to mnie dziś obchodzi i ich upokorzenie i przegrana. Tyle. Będę się po prostu cieszył tą chwilą tu i teraz .A nie daj losie uda im się dziś awansować? Wtedy zasmucony będę szukał pozytywów o jakich teraz piszesz, ale to taki śmiech przez łzy będzie i niewiele pocieszy.
@RoberDzik Jest szansa,,że wpadniemy, szansa że dostaniemy od nich lanie. Co to za kalkulacje w ogóle. To tylko szanse - wcale nie musi tak być. Liczy się to co tu i teraz - upokorzenie niemca przy każdej okazji daje pełną satysfakcję.
@Lucerfi Póki co to nie ma żadnej narracji o ruskiej dywersji. Z tego co widzę to czy to premier czy prezydent czy nawet media - nikt nie snuje takich konkretnych zarzutów. Więc w co mam powątpiewać, skoro nie ma takiej narracji? W nic nie powątpiewam, tylko snuję swoje domysły. W przypadku gdy to jakiś kraj NATO sam wstępuje do wojny, to art. 5 niekoniecznie musi zadziałać
@Lucerfi Najpierw odniosę się do wycieczek osobistych - jak to jest,ze raz piszesz do mnie w liczbie mnogiej,a raz w liczbie pojedynczej? Pewna konsekwencja by się przydała w tym aspekcie. Natomiast co do wciągania w wojnę to nigdzie nie pisałem o wciąganiu NATO, tylko kraju NATO. I nawet nasz były prezydent wspominał,ze były takie zakusy ze strony ukraińskiej. Dodajmy do tego zachowania naszego rzadu w sprawach takich jak zagubiona rakieta,drony i zniszczenie domu,śmierć ludzi w Przewodowie. W kazdej z tych spraw pojawiały się pytania,które potem okazywały się zasadne,pomimo poczatkowego uciszania i wyzywania tych którzy je zadawali odnruskich onuc. Dlatego też nie dziw się,że teraz takie pytania też będą się pojawiać.
@Leooo Tak to jest - Real i Barca to piłkarski Olimp. Choćbyś był wybitnym piłkarzem, to dopóki nie wstąpisz na Olimp to zawsze będziesz niedoceniany. Oczy całego piłkarskiego świata są zwrócone przede wszystkim na te dwa kluby.
@NeroTFP1 Ty widzisz szczucie na Ukraińców, ja widzę zarzut w stronę decydentów, którzy tworzą takie a nie inne przepisy. W artykule które przytoczyłeś też padają ważne słowa prezesa Dolnośląskiej Rady Lekarskiej - " W tej chwili jedynie zmieniono przepisy w ten sposób, że trzeba teraz się wykazać językiem polskim na poziomie B1. To można sobie pójść do sklepu na zakupy, a nie rozmawiać z pacjentem. Ale rozumiem, że jest polityczne zamówienie, żeby zdyskredytować problem ukraińskich lekarzy i przykryć fałszywymi informacjami o tym, że to nie jest prawda, że bariera językowa komuś przeszkadza — ocenia dr n. med. Paweł Wróblewski." Ciężko się z tymi słowami nie zgodzić. I żeby nie było, że to dotyczy wszystkich to - " W większości przypadków, szczególnie tych młodych lekarzy, ten poziom językowy jest dobry i dlatego też im te prawa do wykonywania zawodu dajemy. Problem polega na tym, że osoby, z którymi nie można dogadać i którym my tych praw nie dajemy, mogą obecnie pracować na pozwoleniu ministerialnym — tłumaczy nasz rozmówca."
@Lucerfi W czyim interesie jest wciągnięcie kraju NATO w wojnę? Dopóki wprost nie wskażą winnego to dla mnie odpowiedź jest jedna kto na tym najbardziej skorzysta.
@Pawlak1992 Ale przede wszystkim skąd możesz wiedzieć w jakich okolicznościach by się to odbyło? Póki co nie wiadomo czy Cristiano będzie grał na mundialu, bo jeszcze szmat czasu. Po drugie nie wiadomo jaką rolę tam będzie odgrywał w tym sensie, czy będzie bohaterem czy nie. Przyjdzie mundial to ocenimy jak to wygląda. Ja ze swej strony kibicuję aby wypadł jak najlepiej.
@Pawlak1992 Tak jak napisałem - dla mnie to nieistotne okoliczności. Piękne by było to, że piłkarz który przez dekady stał na piłkarskim szczycie w końcu by sięgnął po wymarzone trofeum.
1
@Kaktusek Powiem, że lekkie zaskoczenie i niesmak.
0
@FcPortoFan1999 Ależ ja nic nie liczę. Co ma być to będzie. Dziś grają niemcy? Tylko to mnie dziś obchodzi i ich upokorzenie i przegrana. Tyle. Będę się po prostu cieszył tą chwilą tu i teraz .A nie daj losie uda im się dziś awansować? Wtedy zasmucony będę szukał pozytywów o jakich teraz piszesz, ale to taki śmiech przez łzy będzie i niewiele pocieszy.
0
@FcPortoFan1999 Najlepiej to liczyć na siebie i tyle. Co tu dadzą jakieś kalkulacje i rozważania skoro i tak nie mamy na nic wpływu?
1
@RoberDzik Jest szansa,,że wpadniemy, szansa że dostaniemy od nich lanie. Co to za kalkulacje w ogóle. To tylko szanse - wcale nie musi tak być. Liczy się to co tu i teraz - upokorzenie niemca przy każdej okazji daje pełną satysfakcję.
0
@FcPortoFan1999 Nie rozumiem w ogóle tego stwierdzenia. Co los przyniesie to i tak nie mamy na to wpływu
0
@Lucerfi Póki co to nie ma żadnej narracji o ruskiej dywersji. Z tego co widzę to czy to premier czy prezydent czy nawet media - nikt nie snuje takich konkretnych zarzutów. Więc w co mam powątpiewać, skoro nie ma takiej narracji? W nic nie powątpiewam, tylko snuję swoje domysły.
W przypadku gdy to jakiś kraj NATO sam wstępuje do wojny, to art. 5 niekoniecznie musi zadziałać
16
@tomek8756 Trzeba mieć nasrane we łbie aby publicznie chwalić się morderstwem własnego dziecka.
0
@FcPortoFan1999 Jak mówiłem zero kalkulacji. Zawsze o pełną pulę,a mundial bez niemców to pełna satysfakcja.
0
@FcPortoFan1999 Żadnych kalkulacji jeśli w grę wchodzą niemcy. Zawsze całym sercem za ich rywalem.
0
@RosjaninBut Śmiałe słowa zważywszy na fakt,że historia znieczuleń jest stosunkowo krótka
2
Dzisiaj całym sercem za bratami Słowakami.
0
@Lucerfi Najpierw odniosę się do wycieczek osobistych - jak to jest,ze raz piszesz do mnie w liczbie mnogiej,a raz w liczbie pojedynczej? Pewna konsekwencja by się przydała w tym aspekcie. Natomiast co do wciągania w wojnę to nigdzie nie pisałem o wciąganiu NATO, tylko kraju NATO. I nawet nasz były prezydent wspominał,ze były takie zakusy ze strony ukraińskiej. Dodajmy do tego zachowania naszego rzadu w sprawach takich jak zagubiona rakieta,drony i zniszczenie domu,śmierć ludzi w Przewodowie. W kazdej z tych spraw pojawiały się pytania,które potem okazywały się zasadne,pomimo poczatkowego uciszania i wyzywania tych którzy je zadawali odnruskich onuc. Dlatego też nie dziw się,że teraz takie pytania też będą się pojawiać.
0
@Leooo Tak to jest - Real i Barca to piłkarski Olimp. Choćbyś był wybitnym piłkarzem, to dopóki nie wstąpisz na Olimp to zawsze będziesz niedoceniany. Oczy całego piłkarskiego świata są zwrócone przede wszystkim na te dwa kluby.
1
@AxelF "..nie dlatego to robimy."
2
@bartulek98 Dla mnie największe zaskoczenie to jednak postawa Szwecji. Oni z tak zacnym napadem ugrali póki co tylko jeden remis.
1
@NeroTFP1 Ty widzisz szczucie na Ukraińców, ja widzę zarzut w stronę decydentów, którzy tworzą takie a nie inne przepisy. W artykule które przytoczyłeś też padają ważne słowa prezesa Dolnośląskiej Rady Lekarskiej - " W tej chwili jedynie zmieniono przepisy w ten sposób, że trzeba teraz się wykazać językiem polskim na poziomie B1. To można sobie pójść do sklepu na zakupy, a nie rozmawiać z pacjentem. Ale rozumiem, że jest polityczne zamówienie, żeby zdyskredytować problem ukraińskich lekarzy i przykryć fałszywymi informacjami o tym, że to nie jest prawda, że bariera językowa komuś przeszkadza — ocenia dr n. med. Paweł Wróblewski."
Ciężko się z tymi słowami nie zgodzić. I żeby nie było, że to dotyczy wszystkich to - " W większości przypadków, szczególnie tych młodych lekarzy, ten poziom językowy jest dobry i dlatego też im te prawa do wykonywania zawodu dajemy. Problem polega na tym, że osoby, z którymi nie można dogadać i którym my tych praw nie dajemy, mogą obecnie pracować na pozwoleniu ministerialnym — tłumaczy nasz rozmówca."
0
@Lucerfi W czyim interesie jest wciągnięcie kraju NATO w wojnę? Dopóki wprost nie wskażą winnego to dla mnie odpowiedź jest jedna kto na tym najbardziej skorzysta.
3
@Lucerfi Może dlatego nasi bracia próbują nas w nia wciągnąć?
1
@AxelF To relacja z jakiegoś wywiadu?
10
@Arden Oby im się nie udało.
1
@Eklerek "Nawet jak się ma 36 lat." Xdddd
1
@blakkudium Sprawa dla UOKiK,albo dla Jaworowicz. Tak dalej nie może być.....
1
@misterio W sumie tylko RHCP znam.
0
@partymaker Kurczę. Ale to przecież oczywiste powinno być.
1
@Giwera Dobrze napisałeś,ze cuda bo na papierze to najsłabsza Brazylia od dekad.
1
Skoro w pierwszym meczu było 3-0 dla Norwegii, to wygrana Włoch 4-0 daje im pierwsze miejsce?
0
Kurczę szkoda, że bracia Islandczycy nie podołali zadaniu. Oby ktoś w barażach stanął na wysokości zadania
0
@marcin62 @mekston To rewolucja była.
0
@Pawlak1992 Ale przede wszystkim skąd możesz wiedzieć w jakich okolicznościach by się to odbyło? Póki co nie wiadomo czy Cristiano będzie grał na mundialu, bo jeszcze szmat czasu. Po drugie nie wiadomo jaką rolę tam będzie odgrywał w tym sensie, czy będzie bohaterem czy nie. Przyjdzie mundial to ocenimy jak to wygląda. Ja ze swej strony kibicuję aby wypadł jak najlepiej.
0
@Pawlak1992 Tak jak napisałem - dla mnie to nieistotne okoliczności. Piękne by było to, że piłkarz który przez dekady stał na piłkarskim szczycie w końcu by sięgnął po wymarzone trofeum.