@Khardan Prędzej czy później to nieuniknione. No chyba, że jednak po cichu inwestują kase w nowe technologie, a nie tylko wydają ja na jakieś fanaberie typu kluby piłkarskie czy sztuczne wyspy. Jak na razie jednak nie słychać by wykorzystywali swe fortuny tak jak Elon Musk.
@domin682 Dziś to trochę zbyt mało konkretne pojęcie Bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że ludzie żyjący w ciężkich warunkach czy to na wsi czy to w mieście lepiej sobie poradzą. Zwłaszcza gdy się spojrzy na to jak wygląda dziś wiele polskich wsi na których mieszka coraz więcej osób uciekających z miast, ale nadal dość dobrze sytuowanych na tle całego spoleczenstwa.
Wiecie, że w tym roku zawodnicy którzy odeszli z Barcy mogą pozbawić jej szans na wszelkie trofea? Rakitic z Sevillą, Suarez z Atletico i Rafinha z PSG To dopiero byłaby klątwa.
@Colon Dlaczego tak sądzisz? Akurat u Jaruzelskiej te rozmowy są na wysokim poziomie nawet gdy przyjmuje rozmówców z zupełnie innej bajki I zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego o zaproszonych gościach Właśnie dlatego że w tych rozmowach brakuje wzajemnych ataków, docinek i goście zamiast się odgryzać redaktorowi zaczynają się otwierać.
@tristan87 Akurat co do samego zdjęcia to trochę slaby zarzut. Często wykorzystuje się stare zdjęcia oczywiście z odpowiednią adnotacją. Przypał jeśli rzeczywiście te odsniezanie nawaliło.
@Bykunn Doprowadzili policjanci którzy wymusili zeznania i kombinowali z dowodami Jedyne co można by zrobić to ich ukarać, ale bez dowodów to przecież niewykonalna rzecz Mam nadzieję że wyrzuty sumienia tych osób i osób które naciskały na nich aby zamknąć tą sprawę nie dadzą im spokoju do końca ich życia.
Słyszeliście o planach przyciemnienia Słońca? Planuje to człowiek - istota która nie potrafi nawet przy pomocy superkomputerów przewidzieć prognozy pogody na dwa najbliższe tygodnie, ponieważ istnieje tak wiele zmiennych.
@tobiasson92 Pytanie czy osoby których dane bezprawnie policja udostępniała innym instytucjom nie miałyby prawa wywalczyć odszkodowania z tytułu naruszeń tego memicznego wręcz RODO. Być może w ten sposób dałoby się zahamować naruszanie prawa, skoro prokuratorzy nie chcą stawiać zarzutów. Może na drodze cywilnej jest coś do ugrania.
@GadulkiGembulki Sprawa kwalifikuje się do zgłoszenia na policję, ewentualnie na sprawę cywilną Ale w sprawie cywilnej musisz sam wszystko udowadniać itd., a tak zrobi to za ciebie policja, a babka będzie mieć postawione zarzuty karne. Jeśli jeszcze masz z nią jakiś kontakt to może wystarczy groźba skierowania sprawy na policję. PS: Albo podaj jej dane, a mafia z La Rambli która mieszka w okolicy zrobi jej wjazd na chatę i wyegzekwuje zwrot konsoli. Hehe
@clyde A co można o tym sądzić nie znając tych ludzi? Prywatnie są zupełnie inni, niż wizerunek jaki kreują na zewnątrz. Generalnie skłaniałbym się jednak ku opinii, że te afery o których się dowiadujemy to w dużej mierze pic na wodę. Te przypadki w których dowody są mocne i sprawa jest wygrana dla ofiary raczej nie widzą światła dziennego i dochodzi do ugody na grubą kasę. Ale tak jak zaznaczyłem - w żadnym przypadku nie da się nic powiedzieć nie znając szczegółów i tych osób.
@Bykunn No jak z ryby to ok. Ale sądzę, że gdyby to były pulpety rybne to kolega by to uszczegółowił. To, że ktoś używa nazw które nie powinny funkcjonować w normalnym użyciu nie oznacza, że inni muszą to tolerować. A aspekt prawny nie ma tu nic do rzeczy.
@Bykunn Co nie zmienia faktu, że jest to opinia jakiejś anonimowej osoby która ma prawo głosić co chce, ale nie oznacza to, że inni maja to traktować jako prawdę objawioną.
@Bykunn Nie wiem gdzie tak się mówi. Ja słyszałem tylko o konkretnych przypadkach. A kwestia ta wypływa głównie wtedy gdy tak jak w tym wątku ktoś atakuje cały naród za czyny jednostek.
@Bykunn W każdej nacji i w każdym miejscu na ziemi znajdziesz gnidy. Ale to nie znaczy, że ma to rzutować na cały nasz naród. Nasze władze także nie zajęły stanowiska , że należy współpracować z Niemcami i wysyłać ludzi do ich obozów. Na przykład tak jak Słowacy. Dlaczego więc zarzuty kieruje się pod adresem całego narodu polskiego?
5
@DonMatteo901 Dokładnie tak samo pomyślałem, że mało kto u nas wymieni głowę państwa w Danii
1
@cinero1996 Dlaczego nie można?
0
@Khardan Prędzej czy później to nieuniknione. No chyba, że jednak po cichu inwestują kase w nowe technologie, a nie tylko wydają ja na jakieś fanaberie typu kluby piłkarskie czy sztuczne wyspy. Jak na razie jednak nie słychać by wykorzystywali swe fortuny tak jak Elon Musk.
2
@domin682 Dziś to trochę zbyt mało konkretne pojęcie Bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że ludzie żyjący w ciężkich warunkach czy to na wsi czy to w mieście lepiej sobie poradzą. Zwłaszcza gdy się spojrzy na to jak wygląda dziś wiele polskich wsi na których mieszka coraz więcej osób uciekających z miast, ale nadal dość dobrze sytuowanych na tle całego spoleczenstwa.
1
@Nihas Argument zazwyczaj chetnie pomijany przy zgonach na COVID takich samych starszych schorowanych osób.
1
@Nihas Ciekawa informacja zwłaszcza w kontekscie, że EMA dopuściła te szczepionki warunkowo na podstawie niepełnych danych Ja dziękuję Poczekam
2
@Comentateiro Strajk Kobiet nie wystarcza? Często przyłączają się do tych pochodów organizacje których ci tak brakuje
25
@marcin62 To i tak lepiej niż najdroższy gracz na świecie opłacany przez klub macierzysty,a grający dla ligowego rywala.
11
Wiecie, że w tym roku zawodnicy którzy odeszli z Barcy mogą pozbawić jej szans na wszelkie trofea? Rakitic z Sevillą, Suarez z Atletico i Rafinha z PSG To dopiero byłaby klątwa.
0
@Zip To jedna sprawa Druga to taka, ze nie oddaje się takiego gracza do ligowego rywala.
1
@kazbychu Bo za PO nie radzili sobie z globalnym ociepleniem. Nastał PIS i już nie ma tego problemu.
0
@Colon Dlaczego tak sądzisz? Akurat u Jaruzelskiej te rozmowy są na wysokim poziomie nawet gdy przyjmuje rozmówców z zupełnie innej bajki I zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego o zaproszonych gościach Właśnie dlatego że w tych rozmowach brakuje wzajemnych ataków, docinek i goście zamiast się odgryzać redaktorowi zaczynają się otwierać.
15
@tristan87 Akurat co do samego zdjęcia to trochę slaby zarzut. Często wykorzystuje się stare zdjęcia oczywiście z odpowiednią adnotacją. Przypał jeśli rzeczywiście te odsniezanie nawaliło.
1
@Bykunn Doprowadzili policjanci którzy wymusili zeznania i kombinowali z dowodami Jedyne co można by zrobić to ich ukarać, ale bez dowodów to przecież niewykonalna rzecz Mam nadzieję że wyrzuty sumienia tych osób i osób które naciskały na nich aby zamknąć tą sprawę nie dadzą im spokoju do końca ich życia.
3
@Kondziubarca W sprawach socjalu to taki PIS jest jeszcze gorszy niż Lewica.
0
@Bykunn Jasne że do praktyki jeszcze daleka droga i to duże uproszczenie.
2
Słyszeliście o planach przyciemnienia Słońca? Planuje to człowiek - istota która nie potrafi nawet przy pomocy superkomputerów przewidzieć prognozy pogody na dwa najbliższe tygodnie, ponieważ istnieje tak wiele zmiennych.
1
@tobiasson92 Pytanie czy osoby których dane bezprawnie policja udostępniała innym instytucjom nie miałyby prawa wywalczyć odszkodowania z tytułu naruszeń tego memicznego wręcz RODO. Być może w ten sposób dałoby się zahamować naruszanie prawa, skoro prokuratorzy nie chcą stawiać zarzutów. Może na drodze cywilnej jest coś do ugrania.
0
@GadulkiGembulki Sprawa kwalifikuje się do zgłoszenia na policję, ewentualnie na sprawę cywilną Ale w sprawie cywilnej musisz sam wszystko udowadniać itd., a tak zrobi to za ciebie policja, a babka będzie mieć postawione zarzuty karne. Jeśli jeszcze masz z nią jakiś kontakt to może wystarczy groźba skierowania sprawy na policję.
PS: Albo podaj jej dane, a mafia z La Rambli która mieszka w okolicy zrobi jej wjazd na chatę i wyegzekwuje zwrot konsoli. Hehe
0
@tobiasson92 I co z tego wynika? Czy ktoś konkretnie poniesie konsekwencje za nadużywanie swoich uprawnień?
0
@clyde A co można o tym sądzić nie znając tych ludzi? Prywatnie są zupełnie inni, niż wizerunek jaki kreują na zewnątrz. Generalnie skłaniałbym się jednak ku opinii, że te afery o których się dowiadujemy to w dużej mierze pic na wodę. Te przypadki w których dowody są mocne i sprawa jest wygrana dla ofiary raczej nie widzą światła dziennego i dochodzi do ugody na grubą kasę. Ale tak jak zaznaczyłem - w żadnym przypadku nie da się nic powiedzieć nie znając szczegółów i tych osób.
0
@barcelonaLM To drugie spotkanie pod rząd u gospodarzy? A kiedy rewanż u gości?
0
@barcelonaLM A co to tam się stanęło?
1
@Nano22 Heh. Zgarnął je niczym Hajto starą babę. Dwie strony tego zdarzenia poniosły prawidłową karę i proporcjonalną do głupoty ich zachowania.
1
@Bykunn No jak z ryby to ok. Ale sądzę, że gdyby to były pulpety rybne to kolega by to uszczegółowił. To, że ktoś używa nazw które nie powinny funkcjonować w normalnym użyciu nie oznacza, że inni muszą to tolerować. A aspekt prawny nie ma tu nic do rzeczy.
3
@Bykunn PWN głosi, że pulpet to - «kulka z mielonego mięsa, podrobów lub ryb, duszona w sosie lub gotowana».
8
@Sulimo Wegetariańskie albo pulpety. Skreśl jedno ze słów w tym zwrocie i wtedy będzie to do zrozumienia. Inaczej wywołuje niezly zgrzyt w głowie.
0
@Bykunn Co nie zmienia faktu, że jest to opinia jakiejś anonimowej osoby która ma prawo głosić co chce, ale nie oznacza to, że inni maja to traktować jako prawdę objawioną.
3
@Bykunn Nie wiem gdzie tak się mówi. Ja słyszałem tylko o konkretnych przypadkach. A kwestia ta wypływa głównie wtedy gdy tak jak w tym wątku ktoś atakuje cały naród za czyny jednostek.
17
@Bykunn W każdej nacji i w każdym miejscu na ziemi znajdziesz gnidy. Ale to nie znaczy, że ma to rzutować na cały nasz naród. Nasze władze także nie zajęły stanowiska , że należy współpracować z Niemcami i wysyłać ludzi do ich obozów. Na przykład tak jak Słowacy. Dlaczego więc zarzuty kieruje się pod adresem całego narodu polskiego?