@BorzyKrzys Z tego co pamiętam to ten przepis nie powstał po to aby faworyzować drużynę gości, tylko jako alternatywa do wyłaniania zwycięzcy dwumeczów za pomocą rzutu monetą czy dodatkowego trzeciego meczu.
@Vekk Nie znam co prawda szczegółów tej konkretnej sytuacji, ale u nas także pojawiały się głosy porównujące los osób o odmiennej orientacji do sytuacji Żydów w 3 Rzeszy. I jakoś nie zbanowano publicznie takich debili w sposób tak drastyczny jak tu opisano.
@kielon93 Stosując maseczki płacisz w cenie podatek. Istnieje co prawda na razie możliwość stosowania innych zamienników ale są kraje które nakazują wprost noszenie konkretnego rodzaju maseczek i prędzej czy później dojdzie to i do nas.
@krissu8 Pellet nie jest tani, ale samo użytkowanie dość komfortowe. Dokładne koszty zależą od wielkości domu i tego jak jest ocieplony. Pellet najlepiej kupować hurtowo latem. Wtedy jest sporo tańszy. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być kocioł indukcyjny w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi.
@Encore Zidane nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale w LM osiągnął co czego nikt mu długo nie odbierze. Po prostu tam trzeba mieć sporo szczęścia I w losowaniach i potem w samej grze.
W Polsce batalia o wolne media a tymczasem Google w 4 europejskich krajach zakazał wyświetlania reklam uwaga - ślusarzy. Nie jakichś konkretnych firm, nie jakichś oszustów - wszystkich bez wyjątku ślusarzy. Co wy na to?
@Gall Mało kto jest na tyle bystry aby zrozumieć osobnika suskiego. Sądzę że on sam wielu swoich wypowiedzi nie rozumie. Prawdopodobnie chciał sie podlizać naczelnikowi.
@Astad A z kolejnych ciekawostek ten VAT wcale nie jest naliczany od "gołej" ceny paliwa, ale od ceny paliwa wraz z akcyzą. Czyli płacimy podatek od podatku , bo VAT od akcyzy.
@Majkel34 Nie wszyscy mieli taką możliwość,a część się po prostu spóźniła. To nie były czasy gdy prężnie funkcjonował transport samochodowy,lotniczy czy kolejowy.
@tbas Z tego co kojarzę to Konfederacja chciałaby skopiować część rozwiązań z jednego z najlepszych systemow opieki zdrowotnej na świecie czyli z Singapuru.
@Majkel34 Co do armii Berlinga to jednak trochę szacunku im się należy O ile można krytykować oficerów zwłaszcza wyższego stopnia to już szeregowcy często nie mieli wyboru i wstępowali tylko po to aby się stamtad wyrwać Co byś zrobił na ich miejscu? Zostałbyś w Rosji czy poszedł wyzwalać kraj? Oni tak samo ginęli za kraj Część mogła nawet na ochotnika przyłączyć się do Powstania Warszawskiego.
@barcelonaLM Czarnobyl to między innymi zaniedbania i kombinacje podczas budowy elektrowni. Czyli coś co w Polsce dzieje się nagminnie podczas inwestycji publicznych. Jakoś byłbym spokojniejszy gdyby NIK 24 godziny na dobę kontrolował proces powstawania elektrowni jądrowej w Polsce.
0
No cóż. Teraz dwa ciężkie rewanże, ale wierzę, że chłopaki się postarają o awans.
0
@BorzyKrzys Z tego co pamiętam to ten przepis nie powstał po to aby faworyzować drużynę gości, tylko jako alternatywa do wyłaniania zwycięzcy dwumeczów za pomocą rzutu monetą czy dodatkowego trzeciego meczu.
1
@Vekk Nie znam co prawda szczegółów tej konkretnej sytuacji, ale u nas także pojawiały się głosy porównujące los osób o odmiennej orientacji do sytuacji Żydów w 3 Rzeszy. I jakoś nie zbanowano publicznie takich debili w sposób tak drastyczny jak tu opisano.
1
@Nolife1899 legalniewsieci
0
@david89 Według mnie nikt nie poniesie odpowiedzialności. Raz z powodu przedawnienia, a dwa z powodu braku dowodów.
0
@kielon93 Stosując maseczki płacisz w cenie podatek. Istnieje co prawda na razie możliwość stosowania innych zamienników ale są kraje które nakazują wprost noszenie konkretnego rodzaju maseczek i prędzej czy później dojdzie to i do nas.
0
@krissu8 Pellet nie jest tani, ale samo użytkowanie dość komfortowe. Dokładne koszty zależą od wielkości domu i tego jak jest ocieplony. Pellet najlepiej kupować hurtowo latem. Wtedy jest sporo tańszy. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być kocioł indukcyjny w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi.
0
@kielon93 W sumie już coś takiego wprowadzili nakazując nosić maseczki.
0
@VenoM The Chaser z 2008 roku.
0
@arasz1819 Ciekawe czy syn Aguero i zarazem wnuk Maradony też kiedyś zajmie się futbolem.
0
@Encore Zidane nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale w LM osiągnął co czego nikt mu długo nie odbierze. Po prostu tam trzeba mieć sporo szczęścia I w losowaniach i potem w samej grze.
1
@msmsms Jak dla mnie wystarczającym powodem jest postać Kloppa i tyle.
0
@MESSIah16 Oni to samo myślą o nas No ale my mamy przecież monopol na absolutna rację we wszystkim.
0
@hefaj6 Kane już niczego niestety nie osiągnie w Tottenhamie. Pytanie tylko czy zmieni ligę, czy pozostanie w PL.
2
@Barca1992 Ponieważ wujek google stwierdził, że zawyżają oni swoje stawki więc ich zbanował stosując odpowiedzialność zbiorową.
3
W Polsce batalia o wolne media a tymczasem Google w 4 europejskich krajach zakazał wyświetlania reklam uwaga - ślusarzy. Nie jakichś konkretnych firm, nie jakichś oszustów - wszystkich bez wyjątku ślusarzy. Co wy na to?
0
@Gall Mało kto jest na tyle bystry aby zrozumieć osobnika suskiego. Sądzę że on sam wielu swoich wypowiedzi nie rozumie. Prawdopodobnie chciał sie podlizać naczelnikowi.
0
@Astad A z kolejnych ciekawostek ten VAT wcale nie jest naliczany od "gołej" ceny paliwa, ale od ceny paliwa wraz z akcyzą. Czyli płacimy podatek od podatku , bo VAT od akcyzy.
0
@Majkel34 Nie wszyscy mieli taką możliwość,a część się po prostu spóźniła. To nie były czasy gdy prężnie funkcjonował transport samochodowy,lotniczy czy kolejowy.
0
@Gall Der Onet, który prowadzi kampanię reklamową dla firmy Heckler and Koch.
0
@xVENUMx Wiadro z piaskiem.
0
@tbas Z tego co kojarzę to Konfederacja chciałaby skopiować część rozwiązań z jednego z najlepszych systemow opieki zdrowotnej na świecie czyli z Singapuru.
0
@Majkel34 Co do armii Berlinga to jednak trochę szacunku im się należy O ile można krytykować oficerów zwłaszcza wyższego stopnia to już szeregowcy często nie mieli wyboru i wstępowali tylko po to aby się stamtad wyrwać Co byś zrobił na ich miejscu? Zostałbyś w Rosji czy poszedł wyzwalać kraj? Oni tak samo ginęli za kraj Część mogła nawet na ochotnika przyłączyć się do Powstania Warszawskiego.
0
@SiSenior Niejaki europarlamentarzysta został ukarany za stwierdzenie że "Polacy to czarnuchy Europy", tak że ten .....
0
@barcelonaLM Czarnobyl to między innymi zaniedbania i kombinacje podczas budowy elektrowni. Czyli coś co w Polsce dzieje się nagminnie podczas inwestycji publicznych. Jakoś byłbym spokojniejszy gdyby NIK 24 godziny na dobę kontrolował proces powstawania elektrowni jądrowej w Polsce.
0
@endriuuu2 Tak tylko przy tej okazji przypomnę, że PiS tworzy projekt dotyczący opłat za drogi ekspresowe.
0
@pele1282 Jazda rowerem to taki wegetariański odpowiednik jazdy konnej.
2
@Hasszz Nie mówiąc już o okolicznościach jakie panowały w tym poronionym roku 2020.
0
@MESSIah16 Ten świat schodzi na psy....
0
@Showman Przecież Bayern nie powtórzył wyczyny Barcy, która w ciągu jednego roku zdobyła 6 trofeów.