@DonMatteo901 Dziwi mnie że zapraszaja ludzi którzy nie mają pojęcia o temacie. Nawet taka Ewa Błaszczyk która aktywnie pomaga takim ludziom ma więcej do powiedzenia w tym temacie bo od lat się tym interesuje.
@NaFazieHitman No tak Co niektórzy tak przywykli do życia w państwie opiekuńczym, że nie potrafią korzystać z własnego rozumu. Tylko dlaczego ktokolwiek ma się nimi przejmować?
@Bykunn A co tu w ogóle szkodliwość ma do rzeczy? Jeśli o mnie chodzi to wszystko powinno być legalne - i marihuana, i heroina, i dopalacze, i kokaina, i amantadyna. Każdy ma swój rozum i niech za swoje pieniądze kupuje sobie co chce i wstrzykuje/wypija/wącha sobie co chce.
@Quavosk Jest strona Euromomo - tam są oficjalne statystyki dotyczące większości krajów Europy. Co ciekawe w roku 2017 była największa liczba zgonów w kilku krajach Europy, a rok 2020 w większości krajów albo się zbliżył albo nieznacznie przekroczył ten rok 2017.
@DonMatteo901 Wygląda na to że ona nadal się nie zorientowała że to nie Kościół wchodził do Etiopii, tylko wręcz stamtąd rozpoczął swoją drogę po świecie. Etiopia to jedno z najstarszych chrześcijańskich państw na świecie. To nie jakieś państewko na peryferiach świata gdzie misjonarze wkroczyli i krzewili chrześcijaństwo. Ale kogo to obchodzi.
@marcin62 Tyle że w necie jest masa trolli która pisze różne bzdury. 90% z tych komentujących nie zdobyłoby się w realnym nawet na to oplucie na ulicy. Przed ekranem to każdy bohater.
@Coutinho007 Piszemy o zawodnikach którzy z różnych powodów nie otrzymywali u nas szans aby się pokazać. Skoro w nowych klubach nadal nie nastąpił u nich przełom w karierze to decyzja o ich sprzedaniu raczej nie była błędem.
@ShinobiQWE W normalnym kraju szczepionki byłyby dostępne w aptekach tak jak szczepionki na grypę i każdy by sam decydował czy i kiedy się zaszczepi. Wiadomo że jeśli do takich spraw angażuje się państwo to skończy się to katastrofa.
@Coutinho007 Akurat i Pereza i Deulofeu zweryfikowały ich kolejne kluby. Co do Malcolma to trzeba jeszcze poczekać z ocena bo miał sporo kontuzji, ale też chyba jednak nie ten poziom.
@DonMatteo901 Najlepsze jest to że Etiopia to jedno z najstarszych państw chrześcijańskich na świecie. Można by nawet powiedzieć że to stamtąd ta religia wyruszyła w dalszą drogę a nie odwrotnie.
@AlexDark00 Nadal jest to żaden powód aby zamykać i likwidować te branże. Tak samo osoby które myślą ze są zdrowe chodzą po ulicach, sklepach, do pracy itd.
@AlexDark00 Spoko - czyli nie zarazisz się w siłowni i na basenie. Ale nadal możesz to zrobić w sklepie, w kościele, w komunikacji, na ulicy. A los osób które żyją z tej branży? Huk z nimi - ważne, że ludzie nie zarażą się w siłowniach i na basenach. Mam nadzieję że dzięki tej świadomości czujesz się bezpieczniej i możesz spać spokojnie.
@tobiasson92 A na co nas stać w tym szaleństwie? Oni nawet nie biorą tego pod uwagę Już od wiosny każdy powtarzał że nie stac nas na kolejny lockdown a zobacz co się dzieje.
@Naturopata No raczej nie bardzo. Dużo zależy od moderatora dyskusji i czy będzie narzucał dzieciom tok myślenia, czy naprawdę będzie to otwarta dyskusja i dzieci same wyciągną z niej wnioski.
@KaszanaSakana Bo po prostu nie wyobrażam sobie przeżywania przez wieczność życia podobnego do naszego ziemskiego. Kiedyś w końcu by się to po prostu znudziło.
@KaszanaSakana Mam nadzieję, że umieramy i nic nas nie czeka po drugiej stronie. Wizja życia wiecznego mnie przeraża. Przynajmniej z perspektywy naszego ziemskiego życia. Ale być może nie da się tego porównać, a tym bardziej pojąć naszym rozumem.
1
@nieprzysiadalnosc Kortez- Pocztówka z kosmosu.
0
@DonMatteo901 Dziwi mnie że zapraszaja ludzi którzy nie mają pojęcia o temacie. Nawet taka Ewa Błaszczyk która aktywnie pomaga takim ludziom ma więcej do powiedzenia w tym temacie bo od lat się tym interesuje.
0
@barcelonaLM Nie byłbym taki pewny...
0
@Bykunn Jak dla mnie taka selekcja naturalna to będzie niebywały sukces
0
@ketrab321 Trochę spory rozrzut bo wymieniłeś 3 marki premium i 2 marki z niskiej półki.
1
@NaFazieHitman No tak Co niektórzy tak przywykli do życia w państwie opiekuńczym, że nie potrafią korzystać z własnego rozumu. Tylko dlaczego ktokolwiek ma się nimi przejmować?
0
@Bykunn A co tu w ogóle szkodliwość ma do rzeczy? Jeśli o mnie chodzi to wszystko powinno być legalne - i marihuana, i heroina, i dopalacze, i kokaina, i amantadyna. Każdy ma swój rozum i niech za swoje pieniądze kupuje sobie co chce i wstrzykuje/wypija/wącha sobie co chce.
1
@Quavosk Jest strona Euromomo - tam są oficjalne statystyki dotyczące większości krajów Europy. Co ciekawe w roku 2017 była największa liczba zgonów w kilku krajach Europy, a rok 2020 w większości krajów albo się zbliżył albo nieznacznie przekroczył ten rok 2017.
1
@kubix05 Ja tydzień temu miałem podobny kulig - tyle że za większą maszyną.
1
@DonMatteo901 Wygląda na to że ona nadal się nie zorientowała że to nie Kościół wchodził do Etiopii, tylko wręcz stamtąd rozpoczął swoją drogę po świecie. Etiopia to jedno z najstarszych chrześcijańskich państw na świecie. To nie jakieś państewko na peryferiach świata gdzie misjonarze wkroczyli i krzewili chrześcijaństwo. Ale kogo to obchodzi.
1
@th@les Akurat do Rosji to się tacy ludzie nadają Na pewno nadal mają swoje kontakty
0
@Herbert Myślę że artykuł wyjaśnia wszystko w tej kwestii. Samo opłacanie pensji to tylko wisienka na torcie jaki Bartomeu sprezentował Atletico.
0
@Herbert A co to za różnica? Kojarzysz niejakiego Sasina? W jego przypadku dość sporo się mówi, a kasy i konsekwencji brak.
0
@marcin62 Tyle że w necie jest masa trolli która pisze różne bzdury. 90% z tych komentujących nie zdobyłoby się w realnym nawet na to oplucie na ulicy. Przed ekranem to każdy bohater.
0
@Coutinho007 Trudno Ważne że za małe pieniądze przyszedł Pedri i trochę równoważy wtopę z Trincao
1
@Coutinho007 Piszemy o zawodnikach którzy z różnych powodów nie otrzymywali u nas szans aby się pokazać. Skoro w nowych klubach nadal nie nastąpił u nich przełom w karierze to decyzja o ich sprzedaniu raczej nie była błędem.
0
@ShinobiQWE W normalnym kraju szczepionki byłyby dostępne w aptekach tak jak szczepionki na grypę i każdy by sam decydował czy i kiedy się zaszczepi. Wiadomo że jeśli do takich spraw angażuje się państwo to skończy się to katastrofa.
0
@tobiasson92 Ciekawe kiedy rządy w końcu wezmą się za te przeszkadzające im zapisy w konstytucjach.
1
@Coutinho007 Akurat i Pereza i Deulofeu zweryfikowały ich kolejne kluby. Co do Malcolma to trzeba jeszcze poczekać z ocena bo miał sporo kontuzji, ale też chyba jednak nie ten poziom.
1
@DonMatteo901 Najlepsze jest to że Etiopia to jedno z najstarszych państw chrześcijańskich na świecie. Można by nawet powiedzieć że to stamtąd ta religia wyruszyła w dalszą drogę a nie odwrotnie.
1
@Lub567 A może właśnie powinien być podział na Ligę Mistrzów tylko dla mistrzów i Superliga dla zespołów z miejsc 2-4 w ligach.
0
@AlexDark00 Mimo wszystko jest większe prawdopodobieństwo spotkać tam zdrowszych ludzi niż w sklepie, na ulicy czy w pracy.
1
@AlexDark00 Nadal jest to żaden powód aby zamykać i likwidować te branże. Tak samo osoby które myślą ze są zdrowe chodzą po ulicach, sklepach, do pracy itd.
1
@NaFazieHitman To jest w ogóle legalne aby kelnerzy nosili mundury takie jakie są w policji?
0
@AlexDark00 Spoko - czyli nie zarazisz się w siłowni i na basenie. Ale nadal możesz to zrobić w sklepie, w kościele, w komunikacji, na ulicy. A los osób które żyją z tej branży? Huk z nimi - ważne, że ludzie nie zarażą się w siłowniach i na basenach. Mam nadzieję że dzięki tej świadomości czujesz się bezpieczniej i możesz spać spokojnie.
0
@tobiasson92 A na co nas stać w tym szaleństwie? Oni nawet nie biorą tego pod uwagę Już od wiosny każdy powtarzał że nie stac nas na kolejny lockdown a zobacz co się dzieje.
0
@Naturopata No raczej nie bardzo. Dużo zależy od moderatora dyskusji i czy będzie narzucał dzieciom tok myślenia, czy naprawdę będzie to otwarta dyskusja i dzieci same wyciągną z niej wnioski.
6
@Azi O tej godzinie padnie gol dla Barcy
0
@KaszanaSakana Bo po prostu nie wyobrażam sobie przeżywania przez wieczność życia podobnego do naszego ziemskiego. Kiedyś w końcu by się to po prostu znudziło.
0
@KaszanaSakana Mam nadzieję, że umieramy i nic nas nie czeka po drugiej stronie. Wizja życia wiecznego mnie przeraża. Przynajmniej z perspektywy naszego ziemskiego życia. Ale być może nie da się tego porównać, a tym bardziej pojąć naszym rozumem.