1

@PIWOSZ89 Na pewno są w top2, wybór top1 jest subiektywny

1

@escarabajo Vegas Golden Retriever Knights brzmi jak koszmar @draxidox

2

@Filipem Był to najpewniejszy wynik w moich oczach, ale te dwie czerwone zdusiły me marzenia XD

2

Szczerze to chyba nie było wyjście na czystą, a mam Meksyk na dokładny 2-1. XD

1

@mekston Klasyka, pewnie jak to wypomnisz to powiedzą że MŚ to FIFA, a FIFA za Messim, elo pora na CSa

7

"Czarna rozpacz" to chyba nienajlepsze określenie ze strony komentatora

1

Ale jak to za uderzenie w twarz jest czerwona? Przecież Valverde w LM nie dostał

1

@MirusAmisz Meksyk jest wielki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Zoker Kartele dają wolne często

2

@Kgorecki2500 Uwielbiam też ryż z kurczakiem, ale ile można to samo.

Mogli by dać jakieś urozmaicenie. xD Polska pod tym względem to jak Japonia ze słodyczami. Np taki Kit-Kat ma chyba 350 smaków w Japonii. XD

0

@Kgorecki2500 Zjadłbym sobie jakieś chipsy, ale jestem w dojczland i są tylko paprykowe, paprykowo-paprykowe, paprykowe o smaku papryki i papryka z podwójną papryką

0

0

@Kgorecki2500 Mógłby coś o Warhammerze nagrać

0

@Rewolucja123 Wielkie +1
Wiele bym dał (max 50 zł) żeby włączać La Ramble niezasyfioną polityką

7

@Bolton Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.

0

Podobno tak zaczęła się historia @Popitek12 jako obieżyświata

1

@Kgorecki2500 Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale wybierając jeden z obozów automatycznie anuluję Ci możliwość do dołączenia do innego, mimo tego że część misji będziesz mieć. Jeśli wybrałeś jakiś obóz wcześniej to nie dołączysz do innego

2

@LAMC_10 YamalAir atakuje

7

Papież mocno o Mbappe
“Jutro rozpocznie się Mundial, a wielu będzie śledzić mecze z uwagą. Piłka nożna przypomina nam o czymś, o czym nie powinniśmy zapominać: życie to nie wyścig, w którym błyszczymy samotnie, lecz droga, której uczymy się pokonywać razem. Kto nie umie podać piłki, choć ma talent, jeszcze nie pojął gry. A kto nie umie żyć z innymi i dla innych, jeszcze nie pojął życia.”


0

@Kgorecki2500 U mnie hype zawsze zaczyna się od momentu jak startują mecze

2

@Esteban_ Po co mu bramka na turnieju 7 meczów? Czy takie coś ma definiować to jakim jest piłkarzem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Bykunn Niby tak, tylko że Neymar pewnie zaakceptuje i wie to, że raczej zagra jako rezerwowy, a o Cristiano to nie byłbym tego taki pewien.
@Spider_Man Pomoc mają mocną, ale czy to wystarczy? Szczerze wątpię, na papierze bez podjazdu do Francji, czy Anglii ale wiadomo jak to jest z tymi turniejami reprezentacyjnymi. :D
@malypuzon Dla mnie to też będzie sabotaż, jak on będzie grał w podstawie. Przecież to momentami wygląda jak Make A Wish

10

2

@Kgorecki2500 Niezły kamuflarz, prawie się dałem nabrać

1

@Dari0G Może i złodziej, ale chociaż uczciwy

2

@NeroTFP1 Poddymil jak McGregor w prime time

2

@Rastafarnianin Jest jeszcze butelka kaucyjna z zerwaną nalepka

1

@LeoMessiiBarcaPepa Meo Lessi pewnie się nazywa albo Neo @Kessie

0

@BorzyKrzys Jaka noc? Popson dopiero zaczyna wieczór w Dallas, w 'Murica inaczej czas płynie

0

@takisobiektos To nie porównanie tylko analogia i nie musi być w 100% 1:1, żeby oddawała to co chce powiedzieć.
"Analogia (gr. ἀναλογία – odpowiedniość, podobieństwo)"

Nie działa w jedną stronę, ale klubem nie rządzą janusze tylko ludzie którzy prowadzą biznes warty setki milionów dolarów i rozumieją, że zatrzymywanie w klubie kogoś kto tam nie chce być zwyczajnie uderza w interes klubu. Zakładam, że nawiązujesz do sprawy Alvareza - tu nie ma mowy o żadnym niewolniku, o ile plotki o tym że akceptuje to że może zostać w klubie są prawdą. Wola piłkarza w tym wszystkim jest decydująca, tak samo jak było w przypadku Dembele i odejścia z Borussi chociażby, czy Roberta z Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?