10

@Eklerek @Bilon87


1

@Gibson To musisz MLS z lat 90 pooglądać

0

@fcbarcafan19 @damianex10 Było.
"Zakaz wychodzenia z linii (1902–2019): Golkiper musiał pozostać na linii bramkowej, ale często łamał ten przepis, wykonując krok do przodu przed strzałem"
Mało kto po prostu te egzekwował, dlatego wprowadzono zmiany żeby przepis przestał być martwy.

https://sport.tvp.pl/37904776/problematyczne-rzuty-karne-bramkarze-lamia-przepisy

1

@Katalończyk 99 Też mi się tak wydaje XD

1

Turpin zagwizdał przeciwko madryciakowi? Nie może być

2

@Eklerek Za każdym razem jak oglądam mecz Anglii to się kończy tak samo. XD

0

@Bogan Poniekąd to właśnie Barcelona i Pep Guardiola mieli wpływ na to, jak teraz wygląda piłka. Jak się nie zamknąłeś to dostałeś kilka bramek i na tym się kończyło. To właśnie od tamtej ekipy nastała tak wielka rewolucja taktyczna w piłce nożnej, że zespoły słabsze się zamykają i liczą na minimum. Kiedyś zespoły próbowały grać, nawet jak się miało nie udać. Przynajmniej ja tak to pamiętam - nawet jeśli zespoły strzelały mniej bramek niż obecnie to często w meczu było sporo sytuacji gdzie ktoś popisywał się techniką. Więcej miejsca i luzu, mniej taktyki. Dziś się tak nie da. Liczą się pieniądze i zwycięstwa, a nie piłka nożna. Słabszy team nie wyjdzie spróbować zagrać, tylko dostać jak najmniejszy wymiar kary i liczyć na farta.

4

@MisterGuardiola Największą kreatywnością wykazuje się Borek, żeby oblodzić piłkarza Los Negros za najmniejszy oddech na boisku xD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Spider_Man "Gra w Milanie w ogóle nie jest stresująca"

0

@esem91 Ile razy usłyszymy, że Trent to najlepszy prawy obrońca świata?


Aaa no tak, zapomniałem. XDD

7

Ale co się pośmiali wczoraj hejterzy to ich

2

@Bartas1998 Wszyscy mówili, że Messi jest numerem jeden, więc Ronaldo stwierdził że i tak wciśnie się przed niego i został numerem zero

1

@Danny Gaucho 7:30 pijem

1

@Bilon87 Najlepsze było to jak mówił o tym karnym nietrafionym, jak mu seria padła XD
@L3OM3SSI Cristiano highlights: 5/5 klaśnięć, 2/4 machnięcia ręką, 6/6 okrzyków

4

Delikatnie uśmiechnięty

0

@Laminedependencia Ciekawe, czy będzie taka sama jechana jak po Pedrim XD

1

Ale sabotaż, przecież na pewno słyszał Bruno XD

3

@Lanosss Gdyby tylko miał mecze towarzyskiego zeby przetestować zawodników XD

1

@Comentateiro Złośliwie i dla żartu, nie lubię go po prostu ale nie ukrywam że jest bardzo dobrym piłkarzem. Cała Portugalia słabo wygląda oprócz kilku wyjątków. Słabo to wygląda

1

@Comentateiro Nie ma rożnych nie ma Bruno :D

1

@Bocheno1 Dobrze wiem skąd usłyszałem najkreatywniejsze bluzgi w swoim życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Bocheno1 A ławki dla wioskowych krytyków-koneserów to niby co jest? Trybuna A (Alkoholicy) zawsze jest

1

@esem91 Jakże by inaczej :D Od tamtej pory patrzę, czy gdzieś się przypadkowo nie kliknęło. XD

2

@esem91 Ja kiedyś miałem tak, że przewijając kliknąłem komuś herba, a potem rykoszetem dostałem w jakiejś kłótni. Z rok temu jak nie lepiej to było XDDD

3

Coś czuje, że dzisiaj będą jaja z czytaniem tych nazwisk xD

4

@agaFCB Pampersace pewnie w kant wyprasowane

3

@ZuczekFCB1899 I Mendes na Balde

3

@Destroyer_of_Worlds Messi po prostu nie jest odklejony, jak poczuje że już nie daje tego co chce reprezentacji to odejdzie, bo zwyczajnie nie będzie chciał być obciążeniem dla kadry. To nie Cristiano, że już teraz mówił, że może zagra. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?