0

@CLS63AMG pewnie na NFZ miał wizytę

1

@arasz1819 Teraz ja też to widzę XD

4



Kompletnie o tym już zapomniałem, więc i wam przypominam

1

@Mario96w Brzmi jak każdy mecz NBA

1

@Dari0G Dlatego napisałem, że ostrzegam
@Pedri16Future Też mam awersję do typa, tylko jestem ciekaw gdzie mógłby pójść. PSG, City? Może Liverpool?

2

@Luciano99 Szachy 9d od trio Lapcio-Deco-Echevarria

1

@PIWOSZ89 Nowy smak setki albo nowe piwo pierwsze też "piracisz"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Miałem obrzydliwą wizje, ale się z wami podziele.

Wyobraź sobie, że kupujemy Alvareza w tym roku, Florek by myślał że nam utarł nosa, bo "podbił" cene, a za rok wjeżdża Lapcio cały w kolorze blaugrana i podpisuje Viniciusa ZA DARMO (tak wiem, ale bawi mnie jak madryciarze tak myślą). XD Nie wiem, czy poczta by nadążyła z pozwami od Demenciusa Seniora

4

@Raphinha11 Szczerze to teraz często jak składasz PC to nikt nawet nie myśli o napędzie. :D Jechanie do sklepu po grę miało swój urok. Wracałeś z nią do domu, wrzucałeś w napęd... Teraz w sporą ilość gier nie zagrasz bez internetu, mimo że grasz single player. XD

2

@Jakchcesz Ale ja chciałem w grach uciekać od rzeczywistości, a nie do niej wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Raphinha11 Myślę, że chodzi o symboliczną płytę z instalatorem, a pobieranie większości plików i tak by się odbywało z neta. Już się spotykałem z takim zabiegiem

0

@Sergio_Devils Wątpię, że GTA będzie stawiać typowo na realizm w stopniu w jakim podchodzili do tego w RDR2. Gracze online, a szczególnie roleplayowcy nie szukają raczej mocnego odwzorowania rzeczywistości, tylko dobrej zabawy z przystępnym realizmem w tle, jako dodatek.

5



To już klasyk XD

2

@tbas Endrick: trenerze na rondzie w prawo
Ancelotti:

1

@MesQueUnClub_87 Dzięki wielkie za wyjaśnienie, coś tam kojarzyłem ale nie chciałem wprowadzać w błąd :)

1

@BezglutenowyPedri Jedyne co mi przychodzi na myśl to do pojedynków bark w bark, zastanawiania się. No i ręce też są ważne w technice biegu, o ile się nie mylę to stabilizacja przy zmianie kierunku między innymi

1

@Popitek12 Wynajmij pokoje, a potem wynajmij drożej turystom, zapłacą Ci za pokoje i jeszcze w kieszeni zostanie

0

@Aequlibre Pompa na bicku siedzi, widać że okres przygotowań do mundialu był mocny

2

@MesQueUnClub_87 Też miałem wrażenie, że jakoś niechlujnie wyglądają niektóre ćwiczenia, ale podobno pracują z ekspertami ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

5



Tak właśnie wygląda życie kiedy nie masz talentu jak Ronaldo, musisz pracować na swój sukces

1

@Luciano99 @JimMorrisonFCB na takie ciało się pracuje latami

1

@michaleu GTA 3, niezapomniany klimat choć słabo jeszcze wtedy znałem angielski

0

Bellingham 6.0 XD
W skali do 20 może tak

0

@Fog_W_1899 Presja spadła to i dostaliśmy najlepszą wersję Leo, mam wrażenie że za czasów Pepa był mocno chroniony przez drużynę jako młody zawodnik i z czasem ta presja zaczęła rosnąć, szczególnie w Argentynie.
@vangoor Prawda, z takim przeglądem pola może jeszcze pograć. Pewnie kwestia jak długo fizycznie mu się będzie chciało, bo u wielkich sportowców xzesto jest tak że głowa chce tylko ciało odmawia

1

@July_6_BcN Na tym polega odpowiedzialność

1

@Zoker Czyli Yamal wygra mistrza dopiero w 2042, musimy jeszcze trochę poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3


Dałem z siebie całe 30% bo przekopiowałem tylko tłumaczenie
“ Reporter: „Zamierzasz grać jeszcze przez kilka lat?”

Messi: „Tak, tak... Będę grał jeszcze przez jakiś czas, dopóki będę mógł wnosić wkład, czuć się dobrze fizycznie i pomagać moim kolegom z drużyny... Będę kontynuował grę.

Reporter: „Mam na myśli, czy rozegrasz Mistrzostwa Świata w 2030 roku?”

Messi: „Nie wiem. Prawda jest taka, że teraz o tym nie myślę. To wydaje się trochę odległe... ale, jak powiedziałem, żyję z dnia na dzień i skupiam się na teraźniejszości”


3

@mekston to akurat będzie ciekawe i nie zdziwię się jak będzie kalkulacja zależnie od tego jak się poukładają inne grupy. Dużo zmiennych tak naprawdę.

5

Brytyjska hybryda Zidana z Iniesta w liczbach:
27/31 podań 87%
1 kluczowe podanie 0.06 xA
0/1 wrzutek
1 strzał zablokowany 0.02 xG
1 spalony
40 posiadań 10 straconych
2 nieudane przyjęcia
0/0 udanych dryblingów
0/2 wślizgi
0 odbiorów
0 przechwytów
0 zablokowanych strzałów
1 odzyskana piłka
2/8 wygranych pojedynków
0/1 wygranych pojedynków w powietrzu
2 faule
2 razy przedryblowany

Ocena według Sofascore 6.3

1

@Dari0G No ogółem jest tragedia, ostatnio chciałem w maszynowni trochę poczyścić, płynęliśmy z dostawą na statek towarowy kilka godzin. Na dworze 28, w maszynowi 63 xD Zrezygnowałem z tej zabawy po 15 minutach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?