La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

3


Dałem z siebie całe 30% bo przekopiowałem tylko tłumaczenie
“ Reporter: „Zamierzasz grać jeszcze przez kilka lat?”

Messi: „Tak, tak... Będę grał jeszcze przez jakiś czas, dopóki będę mógł wnosić wkład, czuć się dobrze fizycznie i pomagać moim kolegom z drużyny... Będę kontynuował grę.

Reporter: „Mam na myśli, czy rozegrasz Mistrzostwa Świata w 2030 roku?”

Messi: „Nie wiem. Prawda jest taka, że teraz o tym nie myślę. To wydaje się trochę odległe... ale, jak powiedziałem, żyję z dnia na dzień i skupiam się na teraźniejszości”


1

@heniusss ciastka ze środka pola może posyłać i do 50, co za gracz

3

@heniusss ale on od czasów jak zaczął zdobywać trofea z Argentyną i jeszcze w między czasie transferu do Interu Miami załapał luz pod względem mentalnym. To widać i czuć po prostu. Świetnie.

0

@Fog_W_1899 Ma luz po zdobyciu mistrzostwa świata. Teraz nawet ewentualne odpadnięcie w fazie pucharowej nie będzie aż tak boleć jak by bylało gdyby nie miał tytułu z 2022 roku.

0

@kocuur boleć pewnie będzie i tak bo on wie że mają szanse na końcowy triumf, a jemu na Argentynie zależy bardzo, ale no presja zeszła 18 grudnia 2022 całkowicie

0

@Fog_W_1899 Presja spadła to i dostaliśmy najlepszą wersję Leo, mam wrażenie że za czasów Pepa był mocno chroniony przez drużynę jako młody zawodnik i z czasem ta presja zaczęła rosnąć, szczególnie w Argentynie.
@vangoor Prawda, z takim przeglądem pola może jeszcze pograć. Pewnie kwestia jak długo fizycznie mu się będzie chciało, bo u wielkich sportowców xzesto jest tak że głowa chce tylko ciało odmawia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?