La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

8

https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZP

To by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i konsekwencje w decyzjach... XD

3

@clyde Podstawka czy Ultimate?

3

@clyde kupiła Ci prezent @Luciano99

2

@clyde Trzeba się śpieszyć bo jeszcze kluczy zabraknie. :p

9

@MesQueUnClub_87 stwierdziłam, że nie po to czekam 10 lat na grę by grać w okrojoną wersję więc wjechało ultimate

0

@marcin62 niee, po prostu miałam 300 zł w portfelu dołożyłam i kupiłam. Nie lubię chomikować, bo mnie kusi. Kumpel kupuje Phantom Blade Zero więc będę mieć, a ja sobie teraz będę zbierać na jakieś indyki albo duże promocje

0

@clyde A jak to jest z tym wczesnym dostępem tydzień przed? Nawet jak kupię preorder 2 tygodnie przed premierą to też przysługuje?

0

@MesQueUnClub_87 jest jakiś dostęp tydzień przed? Mi się wydaje, że to preload tylko

0

@MesQueUnClub_87 Na PS Store nie ma wzmianki o wcześniejszym dostępie

2

@PawkoFCB @Mario96w No tak, źle coś zrozumiałem. Będzie można po prostu pobrać wcześniej 12 listopada.

0

@clyde To się nazywa "słaba silna wola". xD

0

@clyde Lula? Jak mój kot. Taki czarno-biały, ma cztery łapy, głowę i ogon. To jakaś rodzina?
:)

2

@Gary jeśli chodzi o gry u mnie coś takiego jak silna wolna nie istnieje xD
@Dari0G takie przezwisko z dzieciństwa, cała rodzina na mnie mówi ,,Lula" a jak byłam mała to ,,Luluś". Nie ma to nic wspólnego z nazwiskiem ani imieniem, skąd to się wzięło nikt nie wie :D

0

@clyde Kumpel zaoszczędził

Ja z jakiś dwa tygodnie też ultimate

0

@clyde Ja tak swego czasu miałem z graniem w tenisa, zdarzało się grać 2 turnieje w weekend a w tygodniu czasem też 2 gry jednego dnia a nawet jak nie, to mecze lub treningi codziennie.

No i książki, tu oboje mieliśmy "słabą silną wolę", teraz się trochę hamujemy, bo miejsca brakuje.

1

@Nazio_87 niby tak ale nie rozliczamy sie z gier więc wywalone. W tym roku ja kupiłam o wiele więcej niż on ale grałam na jego PS Plusie. Tak to się kręci
@Gary z książkami mam to samo, przeczytam opis, podoba mi się i muszę ją mieć xd

0

@clyde Opis albo okładka i opis i kupowaliśmy. Ulubionych autorów też musiałem mieć, nawet jak zaczęli pisać gorzej. Trochę się zaczęliśmy ograniczać, bo i tak trzeba książki stawiać w drugim rzędzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?