11

Pamiętam takiego małego Argentyńczyka, który z czasem zaczął grać na fałszywej 9. Szczerze to myślałem, że już w trakcie sezonu Hansi przetestuje Lamine’a na tej pozycji.


0

@mekston z tego co czytałem to może otrzymać pierścień, ale mistrzem nie jest uznawany
@Kidd O właśnie o tym mówię

1

@Safrani mam 17 pro i jestem średnio zadowolony - to wciąż dobry telefon ale słabszy od 15 pro które miałem wcześniej. Brak tytanowego wykończenia zastąpiono aluminiowym i efekt jest taki, że w 7-8 miesięcy mam bardziej zniszczone plecy w telefonie od ponad dwurocznej 15tki. Jest ciut większy i cięższy, ale mi to nie robi różnicy bo mam duże dłonie. No i ten mocno odstający aparat sprawia, że tel jest mniej poręczny. W kwestii technicznej nie zauważyłem jakichś problemów, które by mi przeszkadzały, ale warto zawsze poczytać jak się pracuje dużo na tel.

2

@majkiii Pod koniec sezonu zaczął łapać formę, więc może powalczyć. Mam wrażenie, że w ogóle na tym mundialu będzie sporo rekordów pobitych przez to ile drużyn gra

2

Ferran Torres kiedy zakłada koszulkę La Roja

1

@Hindus W przypadku transferu Dumfriesa do nas każdy by spojrzał na to, że od 3 sezonów mu rośnie liczbę kontuzji i czas absencji i by było znowu, że Deco transfery w Fifie sprawdza po overallu. Dla leniwych 6, 13 i 25 meczów opuszczonych kolejno sezon po sezonie. :D

5

To ten legendarny deszczowy wieczór w Stoke

1

@Comentateiro W klasę nie wątpię, widać że trochę podrdzewiał w ostatnim czasie. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce
@Fabik87 Legendarne wrzutki za Xaviego, gdzie i tak grał dużo lepiej niż w poprzednich sezonach. XD

0

@maroon Nie ma sprawy :)

1

@July_6_BcN Bo w stolycy to pewnie ukraińskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@maroon Owszem, ale czy ego pozwoli mu oddawać piłkę kolegom w lepszej formie? Trochę wątpię

0

@maroon bardziej imię i nazwisko jak idol warszawskich nastolatek Taco Hemingway

3

@takisobiektos Potrafi, ale wcześniej w karierze nie borykał się aż z tyloma kontuzjami, a z kolanami nie ma żartów, tym bardziej jak jest się piłkarzem bazującym na szybkości jak Kylian.
@Mario96w Jak bym miał postawić to myślę, że też bym na niego dał. Jest duża szansa, że postawi na rekord indywidualny. W końcu mało brakuje do najwięcej w historii

5

Kylian co mógł to zepsuł, nie jest to za dobra wiadomość dla Francuzów na chwilę przed Mistrzostwami

/video/1?s=46

5

Jednak go złapał XD Leon nie był za bardzo zadowolony

0

Właśnie dlatego trzeba być precyzyjnym w tym co mówimy

0

To dość zabawne, że mówi to gość który jest pierwszym z 4 przegranymi finałami Ligi Mistrzów… ale jakos mnie to nie dziwi i powinniśmy mu wybaczyć, każdy z nas miał by ból dupy jak by przegrał 3 z 4 z Barceloną. XD

1

@Dari0G w kwestii tańca to Michael z lat
90 to jego prime, a już wtedy walczył z bólem stawów, a jednak to właśnie wtedy jego ruchy były najbardziej dopracowane. Szkoda jedynie, że “branża” zabiła jego karierę. On miał w sobie więcej, ale te sprawy sądowe go wykończyły.

Michael to nie moje lata, w koncu mam dopiero 29 w lipcu, ale kunszt po prostu się rozumie i czuje. Żałuję tylko, że nie miałem nigdy okazji doświadczyć wielkości jego osoby. W 96 moja mama była na koncercie w Polsce i mówiła, że sława i to jaką atmosferę wokół siebie tworzył była wręcz boska. Bardzo zazdroszczę ludziom urodzonym w latach 70 że w czasie dorastania mieli lata 80, młodości 90… tyle geniuszy muzyki, sportu i resztki wolności.

1

@Dari0G Poziom tej muzyki, teledysku... W sumie to nawet nie ma się do czego odnieść w obecnych czasach.. Choreografia, taniec, pomysły, śpiew - ktoś się w ogóle chociaż zbliżył poziomem w jakikolwiek sposób? XD Może na pojedyńczych płaszczyznach i to raz w karierze, ale nigdy nie miałeś pełnego pakietu, który pokazywał Michael. Król Popu to określenie, które i tak mu umniejsza moim zdaniem.

I to o czym mówisz... Klimat, który budował. Tego nie zapomnisz nigdy, nie ważne kiedy to widziałeś.
Doświadczyłem za swojego życia kilka wybitnych postaci, ale nigdy na żywo kogoś pokroju Jacksona, Jordana, Presleya... Właściwie to najbliżej tego poziomu sławy i geniuszu to zbliżył się Messi. Choć w pamięci mam mnóstwo gwiazd to takich fenomenów, którzy są raz w historii to nie kojarzę za bardzo za swojego życia.

1

@Dari0G U mnie jego top się dzieli na dekady, a nie utwory :D Smooth Criminal to jeden z wielu genialnych utworów Michaela, a nie oszukujmy się... Poniżej bardzo dobrego poziomu nigdy nie schodził. Do tego teledyski to jest absolutny fenomen, niezależnie o którym okresie jego kariery rozmawiamy.

Brakuje takich artystów obecnie i nie zapowiada się na to, żeby ktoś taki mógł powrócić. Chciałbym się mylić.

6

"Where did we go wrong?
Someone tell me why"
Uniwersalność i energia tego utworu jest nieziemska.


1

@Dari0G Oj tak, masterpiece i czasami się zastanawiam, czy więcej umiejętności było w wymyśleniu tego czy zgraniu. W takich wariacjach technicznych jest też potężny utwór - Circus Galop, niestety niemożliwy dla zagrania przez człowieka choć brzmienie jego kocham. :D



Z takich możliwych to chyba to. Ciężko mi określić w tym kierunku, bo jednak najbliżej serca mam nokturny, więc naturalnie utwory w których serce i emocje są bardzo ważne

1

@Giwera Ja bym był, nie ujmuj sobie XD Muszę zrzucić, bo kolana się odzywają a to nie pomaga na pokładzie. :D Zjedz dokładke, na zdrowie i miłej soboty przyjacielu

1

@Zbyszard Factos! Może nie mój ulubiony ze wszystkich, ale na pewno ulubiona etiuda. Tak jak napisałeś, arcydzieło. :)

6

Czasami jak sobie myślę, że opanowałem jakiegoś skilla w niezłym stopniu to przypominam sobie o tym dziele i uświadamiam sobie, że powinienem wymagać od siebie więcej
@Comentateiro @Popitek12


3

@Giwera Dumny z siebie jesteś, że stawiasz ludzi dietujących w ciężkiej sytuacji?

Tak mam ból dupy. Smacznego Ci życzę przyjacielu

0

@clyde Robiłem no hit challenge ( jak Cię uderzą to od nowa) w Gothic 1 + Gothic 2 + Gothic 2 Noc Kruka ( musisz zrobić 3 części, jak Cie uderza w Gothic 2 to wracasz do 1) - udało się po miesiącu, ale to może przez to że gram w Gothica od 2003 roku

0

@Jimmydeska Tak! dziękuje Ci królu złoty

1

@Luciano99 Niee, coś mi się kojarzy że miał trój-członowe imię i nazwisko, z tą Anglią to mogło mi się przewidzieć.
@FcPortoFan1999 Tego to znam. XD Nie on niestety

0

Dobra mam takie pytanie. Ktoś ostatnio podawał czarnego zawodnika grającego bodajże w Anglii? Jakiś młody skrzydłowy/napastnik. Alternatywa dla Diomande/Joao Pedro. Krążyło jego nazwisko przez 2 dni tutaj i nie pamiętam. XD Płacę jak za niewolnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?