1

@Frimpong gdybyś nie napisał tego pierwszego zdania to pomyślałbym, że mówisz o potężnym Darwinie

0

@FcPortoFan1999 ale fatalny ruch dla Legii

1

@tbas a ilu miałeś tych piłkarzy w formie i zdrowych na początku zeszłego sezonu? Bo przypominam, że kontuzjowani byli: de Jong, Araujo, Christensen, Gavi, Fermin. Dopiero co po kontuzjach wracali Pedri i Balde, Bernal doznał kontuzji w 3 kolejce, Olmo nie przepracował okresu przygotowawczego. Z klubu wypychani byli Eric czy Ferran. Raphinha był kwestionowany, tak samo Lewy, nie mówiąc o bramkarzach. Byliśmy z nowym trenerem i zupełnie nowym sztabem po sezonie gdzie Real złoił nas 3 razy i przegraliśmy każde rozgrywki, a Xavi odchodził i zostawał… do tego Casado dopiero wchodził do drużyny, a Lamine to jeszcze nie był ten Yamal co w drugiej części tego sezonu, pomimo świetnego euro. Na bokach obrony zmiennikami byli Fort i nieograny jeszcze Martin, z kolei na skrzydłach Ansu był tak naprawdę jednym zmiennikiem. Nie zapominając, że jakość treningów leżała

0

@Herato Ale on nie chce być 3 bramkarzem

1

@Sulimo to znak. Przeznaczenie alkoholika wzywa

4

@BezglutenowyPedri trzymam kciuki, będzie dobrze!

1

@Ramos9248 po prostu nie kozaczę i w ten sposób jeszcze nigdy nie biłem się na ulicy, co więcej nikt z mojej rodziny ani przyjaciół się nie bił. Polecam

0

@TR3YWAY a mecze z Interem, Realem w Pk, lidze czy nawet na Bernabeu kiedy wszedł po przerwie i gra ruszyła, mecze z Atletico. Wszędzie grał de Jong w podstawie

0

@BezglutenowyPedri tylko, że Flick chyba uważa inaczej ;)

0

W tej całej dyskusji de Jong - Casado pomijana jest jedna ważna rzecz. Kogo woli trener? Tutaj ewidentnie wygrywa Holender, a podejrzewam, że Casado będzie za też za Gavim i w dalszej perspektywie za Bernalem. Mimo wszystko nie sprzedawałbym go w tym okienku, a już na pewno nie za 30 mln. Aczkolwiek warto wziąć właśnie zdanie Flicka pod uwagę, bo on decyduje

0

@CaptainDavid tylko, że to samo można powiedzieć o Bernalu, Gavim, Pedrim, Ericu czy Ferminie. W końcu i tak ktoś będzie musiał odejść, ambicje wezmą górę. Teraz są ich pierwsze sezony i spełniają marzenia, ale za jakiś czas to nie wystarczy. Choć mimo wszystko ja bym go zostawił na ten sezon

2

Komentarze na stronie Realu pod wywiadem z Gavim to złoto. Jakby on jeszcze coś kontrowersyjnego powiedział

10

@13th i od razu z wanną przy wejściu

8

@Luciano99 a ten otwór u góry to na co, Panie Lucku?

1

0

@Laminedependencia to trening beztlenowy, nie kara

5

Bramki wpuszczone:
Joan Garcia - 3
Szczęsny, Ter Stegen, Penia - 0
Tak zwane factos!

0

@WiernyKatalonii bo @July_6_BcN jest już myślami przy @Kessie, choć jeszcze próbuje walczyć z uczuciami i je wyprzeć

2

@davidek1997 jeszcze raz zdrówka dla taty!

0

@ToWinaSedziego on is nocny moderajtor bicos go nie widing w noc coz mrs. @Kessie jest black

1

@davidek1997 zdrówka dla taty

1

@Frimpong ten Simeone na drugim trochę zaskakuje

0

Jeśli wprowadzą zasadę 2 varów na żądanie i wyeliminują sędziów var, to możemy mieć problem z naszą wysoką linią obrony. Wystarczą 2 sytuacje na styk i jeśli okaże się, że nie mamy racji, to do końca meczu mogą nas kręcić jak chcą

1

@clyde znaczy są razem od 2008 roku. Ale wiadomo, że Messi wcześnie wyleciał na inny kontynent, a ciężko żeby byli w związku mając 12 lat. Na pewno jego kariera i pieniądze mógłby pomóc, ale koniec końców są razem tyle lat i mają 3 dzieci więc jakaś miłość chyba jest

1

@robsesh ale przecież on te 10 cm urósł w rok albo 2, a nie od maja. Jeśli w maju wzrost mu nie przeszkadzał to teraz tym bardziej nie będzie. To był pierwszy mecz sezonu, spokojnie

1

@APTAPT ja widziałbym go w bardziej ofensywnej drużynie, ale kto wie. Tak naprawdę to chyba jedyna realna opcja w lidzie hiszpańskiej w tym momencie

0

Zieliński podobno może zostać sprzedany. Widziałabym go w lidze hiszpańskiej, w takim Betisie ładnie by siadł, chociaż raczej szanse na taki ruch zerowe

2

@RoberDzik taki już cykl życia piłkarza, za jakiś czas to samo spotka Gaviego chociażby, nieliczni jak np. Iniesta nie doznali takiego losu

2

@Kengo w tym przypadku to chyba bardziej pasywni. Można by rzec, że i na boisku i poza ich obrona nie istnieje i łatwo dają dość do ważnych stref ;)

0

@Jonyx dopiero co do treningów dołączył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?