directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong gdybyś nie napisał tego pierwszego zdania to pomyślałbym, że mówisz o potężnym Darwinie
0
@FcPortoFan1999 ale fatalny ruch dla Legii
1
@tbas a ilu miałeś tych piłkarzy w formie i zdrowych na początku zeszłego sezonu? Bo przypominam, że kontuzjowani byli: de Jong, Araujo, Christensen, Gavi, Fermin. Dopiero co po kontuzjach wracali Pedri i Balde, Bernal doznał kontuzji w 3 kolejce, Olmo nie przepracował okresu przygotowawczego. Z klubu wypychani byli Eric czy Ferran. Raphinha był kwestionowany, tak samo Lewy, nie mówiąc o bramkarzach. Byliśmy z nowym trenerem i zupełnie nowym sztabem po sezonie gdzie Real złoił nas 3 razy i przegraliśmy każde rozgrywki, a Xavi odchodził i zostawał… do tego Casado dopiero wchodził do drużyny, a Lamine to jeszcze nie był ten Yamal co w drugiej części tego sezonu, pomimo świetnego euro. Na bokach obrony zmiennikami byli Fort i nieograny jeszcze Martin, z kolei na skrzydłach Ansu był tak naprawdę jednym zmiennikiem. Nie zapominając, że jakość treningów leżała
0
@Herato Ale on nie chce być 3 bramkarzem
1
@Sulimo to znak. Przeznaczenie alkoholika wzywa
4
@BezglutenowyPedri trzymam kciuki, będzie dobrze!
1
@Ramos9248 po prostu nie kozaczę i w ten sposób jeszcze nigdy nie biłem się na ulicy, co więcej nikt z mojej rodziny ani przyjaciół się nie bił. Polecam
0
@TR3YWAY a mecze z Interem, Realem w Pk, lidze czy nawet na Bernabeu kiedy wszedł po przerwie i gra ruszyła, mecze z Atletico. Wszędzie grał de Jong w podstawie
0
@BezglutenowyPedri tylko, że Flick chyba uważa inaczej ;)
0
W tej całej dyskusji de Jong - Casado pomijana jest jedna ważna rzecz. Kogo woli trener? Tutaj ewidentnie wygrywa Holender, a podejrzewam, że Casado będzie za też za Gavim i w dalszej perspektywie za Bernalem. Mimo wszystko nie sprzedawałbym go w tym okienku, a już na pewno nie za 30 mln. Aczkolwiek warto wziąć właśnie zdanie Flicka pod uwagę, bo on decyduje
0
@CaptainDavid tylko, że to samo można powiedzieć o Bernalu, Gavim, Pedrim, Ericu czy Ferminie. W końcu i tak ktoś będzie musiał odejść, ambicje wezmą górę. Teraz są ich pierwsze sezony i spełniają marzenia, ale za jakiś czas to nie wystarczy. Choć mimo wszystko ja bym go zostawił na ten sezon
2
Komentarze na stronie Realu pod wywiadem z Gavim to złoto. Jakby on jeszcze coś kontrowersyjnego powiedział
10
@13th i od razu z wanną przy wejściu
8
@Luciano99 a ten otwór u góry to na co, Panie Lucku?
1
@Pawlak1992 tak.
0
@Laminedependencia to trening beztlenowy, nie kara
5
Bramki wpuszczone:
Joan Garcia - 3
Szczęsny, Ter Stegen, Penia - 0
Tak zwane factos!
0
@WiernyKatalonii bo @July_6_BcN jest już myślami przy @Kessie, choć jeszcze próbuje walczyć z uczuciami i je wyprzeć
2
@davidek1997 jeszcze raz zdrówka dla taty!
0
@ToWinaSedziego on is nocny moderajtor bicos go nie widing w noc coz mrs. @Kessie jest black
1
@davidek1997 zdrówka dla taty
1
@Frimpong ten Simeone na drugim trochę zaskakuje
0
Jeśli wprowadzą zasadę 2 varów na żądanie i wyeliminują sędziów var, to możemy mieć problem z naszą wysoką linią obrony. Wystarczą 2 sytuacje na styk i jeśli okaże się, że nie mamy racji, to do końca meczu mogą nas kręcić jak chcą
1
@clyde znaczy są razem od 2008 roku. Ale wiadomo, że Messi wcześnie wyleciał na inny kontynent, a ciężko żeby byli w związku mając 12 lat. Na pewno jego kariera i pieniądze mógłby pomóc, ale koniec końców są razem tyle lat i mają 3 dzieci więc jakaś miłość chyba jest
1
@robsesh ale przecież on te 10 cm urósł w rok albo 2, a nie od maja. Jeśli w maju wzrost mu nie przeszkadzał to teraz tym bardziej nie będzie. To był pierwszy mecz sezonu, spokojnie
1
@APTAPT ja widziałbym go w bardziej ofensywnej drużynie, ale kto wie. Tak naprawdę to chyba jedyna realna opcja w lidzie hiszpańskiej w tym momencie
0
Zieliński podobno może zostać sprzedany. Widziałabym go w lidze hiszpańskiej, w takim Betisie ładnie by siadł, chociaż raczej szanse na taki ruch zerowe
2
@RoberDzik taki już cykl życia piłkarza, za jakiś czas to samo spotka Gaviego chociażby, nieliczni jak np. Iniesta nie doznali takiego losu
2
@Kengo w tym przypadku to chyba bardziej pasywni. Można by rzec, że i na boisku i poza ich obrona nie istnieje i łatwo dają dość do ważnych stref ;)
0
@Jonyx dopiero co do treningów dołączył