0

Tak swoją drogą szwagry to mają szczęście. Spadł im z nieba ten Inigo. Zaraz zarejestrują piłkarzy, a Laporta ogłosi wielki sukces, cules przyklasną i jedziemy dalej

3

@mateusz33 no to akurat logiczne, co nie zmienia faktu, że w tym momencie wydaje się to złą decyzją

0

@Aragorn33 tylko, 2 z nich obstawia też po, a 2 kolejnych ma delikatnie nie po drodze ze zdrowiem

0

@Matheu12 panie jakie zastępstwo? Najpierw to trzeba kogoś w ogóle zarejestrować

0

@Xxxbarca4ever tylko, że za niego wzięliśmy Olmo

6

W tym wszystkim trochę zawiódł mnie też Inigo. Rozumiem, że ma już swój wiek, a pieniądze są kuszące. Ale gość po takim sezonie, przymierzany do kapitana, lider dla tych dzieciaków, gdzie w tym sezonie znów będziemy walczyć o wszystko… czy naprawdę nie mógł poczekać roku? Przecież po takiego zawodnika Arabia wróciłaby za rok. No chyba, że zobaczył nieudolność zarządu i postanowił przy okazji pomóc w rejestracji i może złagodzić atmosferę. Tak czy siak szkoda

0

@VeB 1899 wszystkie rejestracje oparli na odejściu Ter Stegena jeszcze zanim go o tym poinformowali. Przecież to jest hit

1

A może wystarczyło w czerwcu usiąść do rozmów z Ter Stegenem jak ludzie… i nie byłoby problemu. Oczywiście jest też opcja, że nic by to nie zmieniło, ale na pewno było to lepszą opcją niż zero rozmowy między dyrekcją a niemcem

0

@Faro jak grasz 3 so to w obronie grasz 5 obrońców. To wcale nie jest łatwiejsze.

0

Laporta z Deco dobrze robią, wszystko dobrze …

4

@Cules69 Szczęsny z tego co, mówił nie chce być trenerem

4

@CLS63AMG ech i cały czas wojny, taka piękna planeta, tyle dobrego mógłby zrobić człowiek, a tu od tysięcy lat wojna za wojną..

1

@Cvzx a Lewy to daje asysty i dryblingi hurtowo? Ferran: 3 asysty z Realem, bramka na 2:2 z realem w finale, bramka w pierwszym meczu z Interem, a wcześniej chociażby bramka z w drugim meczu z Atletico dająca awans do finału. Twój opis idealnie pasuje do Lewego z ostatnich 2 sezonów, choć oczywiście zaznaczę, że napastnikiem jest wybitnym

0

@Lanosss jak zastępował w końcówce sezonu Lewego to też się kopał po czole?

0

@Faro ale nikt nie mówi, że on ma bronić, bo tego raczej nikt nie chce. Inną sprawą jest, że nie podobają im się działania zarządu i każdy ma świadomość, że za rok czy dwa to oni mogą być wypychani z klubu złą prasa kierowaną przez Laporte

0

@Faro 4 osoby na 4 pytane, ewentualnie 5 jak dodamy Lewego, ale on w zasadzie nic nie odpowiedział. I naprawdę uważasz, że pozostałych 20 ma inne zdanie, a akurat trafiło się tych 4?

0

@Faro No to zrobił tak jak mówisz. I jak wyszło? Wszystko ogarnięte? Czy może wkurzył niemca i całą szatnię?

0

@Faro ja nie bronię zachowania Ter Stegena, ale to co robią Deco z Laportą to jest poziom niegodny b-klasy, a nie zarządzania Barceloną

0

@Faro ah, to fajne praktyki, piłkarze na pewno są wniebowzięci na czele z tym wypożyczonym do Monaco

0

@Faro czyli jak piłkarz obniży formę to możemy go oczerniać w mediach?

0

@Kgorecki2500 Na Karolu po Europę!!

0

@matirix20 12 podobno

4

@Kgorecki2500 czyli w razie wojny jak Karol ucieknie do bunkru to żołnierze też? Skoro mają iść za nim..

2

@Azi i o tym mówię. 3 jeźdźców apokalipsy się dobrało: Ter Stegen, Deco i Laporta. Wszyscy obrażeni dziecaki, a dwóch z nich zarządza tym klubem.. dramat

1

@Aragorn33 i żeby było jasne, uważam, że Niemiec nie powinien już powąchać murawy i zachowuje się źle, ale Laporta z Deco są nie lepsi, a wielu ludzi pomija ich w tej sytuacji. Gdzie to oni powinni tym porządnie zarządzić. Jeśli masz interes do zawodnika, to staraj się go udobruchać, a nie traktuj jak niepotrzebny element, tak się nigdzie nie dojdzie i teraz mamy sytuacja jaką mamy

0

@Aragorn33 ja nie będę teraz tego szukał, a takie praktyki Laporta stosuje co chwila. Podejrzewam, że za rok będziemy czytać o np. takim Casado byle tylko odszedł. Piszesz, że Laporta poinformował go, ale to nieprawda, bo Deco razem z nim okopali się w okopie i zrzucili wszystko na Flicka. Choć nie przeszkadzało to Deco w udzielaniu wywiadów

1

@Aragorn33 chociażby o tym, że wymuszał swój powrót do bramki na ligę mistrzów ( chociaż on nawet nie był zarejestrowany)

0

@Azi oczywiście, teraz jedynie mści się na Deco i Laporcie. Miejsce w bramce już go nie obchodzi

0

@Aragorn33 to przypomnij sobie informacje prasowe z końcówki sezonu i pomyśl kto jest ich autorem ;) A potem przeczytaj wywiad z Deco, w którym mówi, że on z Niemcem nie musi rozmawiać. Oczywiście Ter Stegen to trudny człowiek i robi teraz wiele złego, ale to jak ludźmi zarządzają Laporta z Deco to totalna amatorka. Tak mogli zarządzać prostytutkmai na jachtach, jak razem z Ronaldinho balowali przed laty, a nie piłkarzami Barcelony. Masz interes, chcesz żeby gość z wysokim i długim kontraktem odszedł, to musisz mu przysłowiowo „wylizać”

0

@Aragorn33 przede wszystkim to Deco z Laportą jak chcieli pozbyć się gościa z ważnym długim kontraktem to powinni zacząć od spotkania z nim i jeśli było trzeba płaszczenia się przed nim, a nie paplania w wywiadach. Teraz Niemiec się mści i wszyscy są w czterech literach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?