directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 @Kessie co kolega przeskrobał?
0
Chelsea, Benfica i jeszcze jednen klub z Premier Leauge walczą o polski talent. Według mediów za Brighta Ede dają około 10 mln
4
@kondzix2115 mi się wydaje, że większy potencjał ma na prawego obrońcę, kapitalnie na tej pozycji wyglądał
3
@RozowaPantera matko jaki dramat, obraz polskiej patologii… myślałem, że każdy rodzic wie, że lepiej wchodzi schłodzone @Luciano99 ogarnij się i wstaw to do lodówki
3
@Litman spokojnie jeszcze wam się ułoży, może jakaś terapia dla par ;)
1
@FcPortoFan1999 nie no z tą Koroną na 13 to pojechałeś…. moim zdaniem skończą na 14
4
@MateS Moim zdaniem formacje do zawodników i dlatego Polska powinna grać..4 z tyłu. Na prawej Cash, na lewą wstawić kogokolwiek. Grając 3 zostawiamy ogromne dziury, bo nasi obrońcy muszą wyskakiwać, a że nie są wybitni to ciężko im zdążyć. Do tego my potrzebujemy żeby chociaż jeden boczny obrońca obiegał, żeby pomóc skrzydłowym
2
@BezglutenowyPedri właściwie to się stawia, pracuje na siłowni
1
@Bulbazaur17 przeróbki, bo to jest zmontowane. Po prostu ktoś wziął fragmenty ze strimów Parisa i troluje nimi te zoomy
0
@KrwawiaceoczyVEB i na tym można zakończyć dyskusję
0
@KrwawiaceoczyVEB tylko jak udowodnić, że symuluje
1
@Kessie hej, mogę numer do tej blondwłosej w środku? Bardzo podoba mi się jej warkocz, a i ciałko niczego sobie. Moglibyśmy się razem poopalać, bo widzę, że to lubi. Daj znać czy da radę załatwić
10
@Antimadridista_WR bo @Olbrzym nie dostał zaproszenia
2
@Stinger_ niezmienna, Psg może zdobyć sekstet
14
@Danny Gaucho ale kolega na dole mówi inaczej, więc oficjalnie nie zaliczamy sekstetu z pucharem interkontynentalnym
1
@Kai0 oficjalny FIFA
1
@Lionel_Messi10 xdddd dobra lecę spać, dobrej nocy
1
@Lionel_Messi10 to podaj nazwy tych instytucji, żeby taki debil jak ja się dowiedział, ze źródłami poproszę
12
@Lionel_Messi10 tylko, że wszyscy oprócz ciebie biorą go pod uwagę
0
@PatrychoO tak, rozgrywany w grudniu, w tej samej formule, zwycięzcy lm na kontynentach, a Europejski zespół od razu e finale
4
@Lionel_Messi10 tylko, że twoje tłumaczenia są kompletnie odklejone od rzeczywistości
1
@PatrychoO To samo co dawne KMS w grudniu, tylko nazwę zmienili, żeby nie gryzła się z tym nowym turniejem rozgrywanym co 4 lata
4
@Lionel_Messi10 czyli dawnych KMS, co oznacza, że to nie jest nowy turniej, tylko nowe nazewnictwo, to z kolei oznacza, że Psg nadal może zdobyć sekstet. Pozdrawiam
1
@Lionel_Messi10 zwycięstwo w lm daje prawo do gry w pucharze interkontynentalnym w pierwszej kolejności
0
@Lionel_Messi10 A jak Miami wygra lm i będą grali w pucharze interkontynentalnym to też tak będziesz mówił? Albo jak Barca wygra w przyszłym roku wszystkie puchary to nie zaliczysz jej sekstetu?
12
@Lionel_Messi10 puchar interkontynentalny też organizuje FIFA
6
@Lionel_Messi10 przecież KMS powstały w 2000 roku. To jak zawsze? Puchar interkontynentalny był rozgrywany już dużo wcześniej
1
@PatrychoO to jednak nie było prostytutek?
21
@Lionel_Messi10 ale puchar Interkontynentalny zastąpił KMS. Ta sama formuła i okres, tylko nazwa inna, bo tamta zabrana na rzecz turnieju rozgrywanego co 4 lata
0
@Rifek Nie widzisz? Sam Lionel Andres Messi