directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fenix1983 jeszcze Fermin
0
Jaki potencjalnie numer dla Nico? 19?
2
@Who_you_mam tylko, że on nie chce odchodzić, a bez sensu jest takiego dobrego zawodnika, wychowanka, który nie narzeka, walczy za ten klub, świetnie gra i jest młody, lubiany w szatni, wypychać siłą
0
@Erik0 chyba jest opóźnienie. Koszulki co prawda nie zamawiałem, ale gacie @wpwelement jeszcze do mnie nie doszły
12
@xVENUMx Kylian Mbappe: potrzymaj mi croissant
2
@messi33 ale o co ci chodzi? Czy ta drużyna walczyła by o zwycięstwo w lm? Nie. Czy mogli by wyjść z grupy? Tak. To jest solidna drużyna, tak samo jak np. Boca Juniors. Jeśli oczekujesz, że każda poza europejska drużyna dostanie 4, 5 czy 10 goli, to jesteś w błędzie ;) Auckland są z Oceanii, to najsłabsza strefa, ale mają prawo mieć swojego przedstawiciela, tak samo jak na mundialu reprezentacyjnym
1
@Lucyffffer1922 nie chce słyszeć. Wysłali mu mailem
3
@kuz obawiam się, że niektórzy mogą oczekiwać od niego cudów, np: bronienia sytuacji 2vs1 czy 50% sytuacji sam na sam
1
@messi33 Palmeiras to nie jest słaba drużyna
1
@Kapitan hawk tylko Pan Rutkowski raczej nie skory płacić grubego siana za taki mecz ;)
0
@szkutnik91 dazn
0
@MirusAmisz coś tam chyba się wyświetliło raz, ale no jakoś zarobić muszą, nie wymagajmy też żeby robili to charytatywnie ;)
1
@szela1899 akurat wsadził nam jedną wtedy
1
@Kapitan hawk jest jeden problem.. po co to Barcelonie? Nic na tym nie zyska
1
@partymaker są za free na Dazn, z polskim komentarzem
2
@BorzyKrzys w każdym kraju transmituje to platforma Dazn, masz za darmo i z Polskim komentarzem
0
@kanver_ Psg to gra za chwilę z amatorami z Madrytu ;)
0
@Szmulek ciekawe stwierdzenie po 2 meczach, moim zdaniem przyjmą się i będą ważnym trofeum
1
@MichalZZZ Gerard Martin ma kontuzję, nie wiem co z Torre, bo też ostatnio coś mu doskwierało, reszta powinna zacząć normalnie
0
@Comentateiro tak, Auckland jest najlepszą drużyną danej strefy, a konkretnie Oceanii. Na mundialu również będą przedstawiciele tego rejonu, bo są to MŚ, więc czemu mielibyśmy ich wykluczać
0
@Senstin tylko, że i tak mieliśmy lepsze wyniki niż taki Salzburg czy Porto, gdyby nie było tej zasady 2 drużyn z jednego państwa, to my byśmy tu byli, a oni nie. Więc kto bardziej zasługiwał?
0
@Senstin ale na Mś powinny jechać najlepsze ekipy z danych stref. W tym momencie to nie są najlepsze drużyny. Nikt im szansy nie odbiera, mieliby takie same szanse zakwalifikować się jak każdy, w tym momencie to np. nam odebrano szansę, bo według wyników powinniśmy tu być
0
@Comentateiro a czy futbol właśnie nie polega na tym, że łączy? Każdy może grać z każdym, tworzą się piękne historie, to duże przeżycie dla tych chłopaków. Awans wywalczyli, nie dostali nic za darmo
0
@SinMistico grają z Półamatorami, zobaczymy meczyk o 21 ;)
0
@Senstin to zobacz na przykładzie o co mi chodzi. Na turnieju z Hiszpanii są Real i Atletico, gdyby zasady były inne to my też byśmy tu byli. Tak samo byłby tu Liverpool, zamiast chociażby Salzburga. Po prostu wtedy grałyby tu najlepsze drużyny
0
@Danny Gaucho ale powinni znieść zasadę maksymalnie 2 ekip z jednego kraju
0
@Matheu12 dopłacają do transferów tylko po to żeby piłkarze mogli na nich grać, więc znasz odpowiedź. Koniec końców jest to bardzo prestiżowy turniej i tytuł
1
@Comentateiro skoro KMS to muszą tak samo jak na zwykłych MS być drużny z każdej części świata. Na mundialu też nie ma samych najlepszych drużyn, są te, które zakwalifikowały się ze swoich stref. Oczywiście jest to na minus dla poziomu turnieju, ale tylko wtedy możemy nazwać to pełnoprawnymi klubowymi Mistrzostwami Świata. To co powinno zostać zmienione to liczba drużyn z jednego kraju, bo to bez sensu, że tylko 2 mogą grać. Powinniśmy grać najlepsze z Europy, choćby miało to być 5 ekip z Anglii
2
@Vurt w kościach mnie łamie
0
@UriBoyka to są piłkarze półprofesjonalni, więc na spokojnie