0

@Frimpong jest kapitanem, a to że nie zagrał nic nie zmienia. Pytanie jak to rozwiąże nowy trener, ale wcale nie jest pewne czy opaska wróci do Lewego. On sam może tego nie chcieć

0

@Kasy Skorza nie, a narwaniec Papszun tak?

0

@draxidox a to już nowy trener wybrany i odebrał mu opaskę?

0

Grosik jak się już pożegnał to niech nie wraca. Przejść na 4 obrońców i na skrzydłach są: Zalewski, Kamiński, miejmy nadzieję, że Fornalczyk da radę bo potencjał ma spory, ja liczę także na Janka Faberskiego z Ajaxu. Jakbyśmy mieli 4 skrzydłowych z dryblingiem to już coś, tylko oni muszą grać w ataku/pomocy, a nie na wahadle. Jest jeszcze Musiałkowski, ale to chyba narazie trudny temat u niego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ignareks myślałem, że on lądował, a są informacje, że to był start

0

@Deathwing112 moim zdaniem poniża mocno zagubioną osobę, trzeba mieć trochę empatii. Taka osoba nie mysli racjonalnie, więc warto byłoby jednak ją przystopować lub zakończyć strima

0

@ricardo0705 pewnie chodziło mu o Santosa, który mało co po angielsku mówi. Przecież tam praktycznie wszyscy za granicą grają. Taki Puchacz już zwiedził Anglię, Niemcy, Turcję czy Grecję. Bez znajomości języka angielskiego to by chłop nie dał rady

1

@Deathwing112 moim zdaniem to wykorzystuje, ja rozumiem, że przynosi to mu ogromne zyski i zasięgi, ale jednak powinna znaleźć się też jakaś ludzka przyzwoitość, żeby zakończyć takiego strima

0

@ricardo0705 co rozumiesz przez: Polskie gwiazdeczki nie będę umiały się porozumiewać z takim trenerem xd

2

@Transu96 moim zdaniem Nawałka to nie jest wybitny trener i dopóki nie kombinował to forma i jakość tamtych piłkarzy nas niosła. Tam wszystko akurat się idealnie ułożyło i nie wycisnęliśmy maksa z tamtej ekipy niestety

1

@JordiAlbion jak Piszczu z Kubą asystentami to nie byłbym pewien tego powrotu ;)

6

@Luciano99 moim zdaniem @Comentateiro za mało doświadczenia jeszcze, poza tym kolega mówił, że słabo w tych filmach wypadł

0

Jak już sentymentalnie wracamy do przeszłości, jedno nazwisko panowie: Waldemar Fornalik

0

@Romario87 a kto z zagranicy chciałby tu przyjść? Nie mamy wyboru

0

@MessiForeverTheBest a tego, kto w danym meczu zasiądzie na ławce, będziemy wybierać w loterii Biedronki

0

Dawać Feio, Polska wytrzyma

1

Oby nowy trener skończył z tym durnym pomysłem gry trójką z tyłu

2

@gumaz to ja zacznę… Jakiej narodowości? Kolor skóry przypadkowy…

2

@GeneralXavi gejem, zjadło ci ostatnie słowo, nie dziękuj ;)

0

@FcPortoFan1999 a może to dla zmyłki

0

@FcPortoFan1999 może licznik kręcony, kto ich tam w tym Wrocławiu wie

0

@mkord teraz będzie rzut rożny, a nie wolny pośredni

0

I drugi słupek Polaków, najpierw Mosór, a teraz Kozubal

0

@mkord tutaj skutkuje stałym fragmentem gry

0

Zaczynamy Mistrzostwa Europy: Polska - Gruzja. Jako ciekawostka na tym turnieju obowiązuje zasada 8 sekund, które piłka może spędzić w rękach bramkarza

0

@Rifek to rozjaśnij mi skoro tak dużo na ten temat wiesz;)

0

@gumaz w życiu nie widziałem bardziej odklejonego polityka niż Braun, dogadałaby się z Probierzem ;))

1

@Konradowskyy niestety jedna z największych pomyłek Bartomeu…. Do dzisiaj nie wiem jak mogli go sprzedać, jeden z powodów dlaczego tak długo czekamy na lm, legenda

0

@pt9 to wiadomo, ale każdy trener ma te same kursy, czy ma 20 lat czy 50, czy gra lub grał w piłkę lub nie. Wyjątkami są piłkarze z określoną liczbą meczów na najwyższym poziomie i reprezentaci Polski, oni mogą te początkowe przeskoczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?