directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ładnie Chelsea wykorzystuje wolne przestrzenie
3
@Kgorecki2500 Gavi to jest tak naładowany, że obskoczy księżniczkę Hiszpanii, Pedriego, a i z @July_6_BcN jeszcze zatańczy
0
@July_6_BcN uważaj, bo Gavi zazdrosny zerka zza futryny
0
@marcin62 prime masz za 50 zł na rok jakoś, duża oferta filmów
2
@Culer9002 przede wszystkim w krajach hiszpańsko-języcznych, ale część ich piosenek na świecie
1
@mordini123 głównie piosenkarze czy raperzy to są
14
@Lionel_Messi10 tylko, że Laporta wygra te wybory mając jedną rękę w dupie, a drugą trzymając cygaro
1
@Eto'o9 R10 Flick Club Barcelona brzmi dobrze
9
@Eklerek ja bym powiedział, że najbardziej jednak im zagroziła Aston Villa
0
@Pomimo27 mówić o piłkarzu Barcelony, że jest słaby to spore nadużycie. Nawet Gerard Martin w skali wszystkich piłkarzy/ludzi grających w piłkę jest świetny
2
@Kgorecki2500 usuń to człowieku, miej litość
0
@PatrykBarca przecież tam Esteveao przychodzi na prawą, do tego jest jakby co Palmer, Gittens Neto, a bedzie też Kendry Paez
2
@Lynx400m Szczęsny odwalał zanim Ter Stegen wrócił, chociażby z Realem czy Benficą. To że traciliśmy więcej bramek w końcówce sezonu nie było winą Niemca, tylko tego, że graliśmy z lepszymi ekipami, mieliśmy kontuzje w obronie i fatalnie wchodziliśmy w spotkania
0
@Roobo to plus Superpuchar Europy, a w grudniu mogą dołożyć 7 rekordowy tytuł, puchar interkontynetalny. Z kolei Vitinha, Neves, Mendes i Ramos są o 3 mecze od 8 pucharów. KMS będą rozgrywane co 4 lata, a co roku zamiast nich zwycięzca lm zagra właśnie w pucharze interkontynentalnym
1
A śmiali się z Miami…
0
@Nazio_87 idzie
0
@Laminedependencia a pozostałe 2 z orangutanem
0
@adamek20151 kolega chyba szuka domu
0
Grono Polaków w laliga może się powiększyć, bo według mediów Valencia chce Urbańskiego, a Celta Kałuzińskiego
0
Jakub Kałuziński znalazł się podobno na celowniku Celty Vigo
36
@mekston jako prostytutki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@ranger3120 nauczysz się wielu pięknych, różnorodnych, polskich epitetów ;)
0
@norbi77 chociażby kolega wyżej piszący prześmiewczo o maszynie Alonso
0
@norbi77 jest różnica między sraniem ze strachu, a nielekceważeniem
0
@adamek20151 przeczytaj jeszcze kilka razy, bo nie zrozumiałeś
2
@adamek20151 chyba pomyliłeś zawodników ;)
3
@Lordzi przypominam, że my dojechaliśmy na tym bvb i Benfice do półfinału lm ;)
0
@Culer9002 nie no ta reakcja była przed golem, więc lekka manipulacja
1
@adamek20151 to akurat jest inna Bruna, ta z którą był w czasach Barcy miała nazwisko na M