0

Ale ładnie Chelsea wykorzystuje wolne przestrzenie

3

@Kgorecki2500 Gavi to jest tak naładowany, że obskoczy księżniczkę Hiszpanii, Pedriego, a i z @July_6_BcN jeszcze zatańczy

0

@July_6_BcN uważaj, bo Gavi zazdrosny zerka zza futryny

0

@marcin62 prime masz za 50 zł na rok jakoś, duża oferta filmów

2

@Culer9002 przede wszystkim w krajach hiszpańsko-języcznych, ale część ich piosenek na świecie

1

@mordini123 głównie piosenkarze czy raperzy to są

14

@Lionel_Messi10 tylko, że Laporta wygra te wybory mając jedną rękę w dupie, a drugą trzymając cygaro

1

@Eto'o9 R10 Flick Club Barcelona brzmi dobrze

9

@Eklerek ja bym powiedział, że najbardziej jednak im zagroziła Aston Villa

0

@Pomimo27 mówić o piłkarzu Barcelony, że jest słaby to spore nadużycie. Nawet Gerard Martin w skali wszystkich piłkarzy/ludzi grających w piłkę jest świetny

2

@Kgorecki2500 usuń to człowieku, miej litość

0

@PatrykBarca przecież tam Esteveao przychodzi na prawą, do tego jest jakby co Palmer, Gittens Neto, a bedzie też Kendry Paez

2

@Lynx400m Szczęsny odwalał zanim Ter Stegen wrócił, chociażby z Realem czy Benficą. To że traciliśmy więcej bramek w końcówce sezonu nie było winą Niemca, tylko tego, że graliśmy z lepszymi ekipami, mieliśmy kontuzje w obronie i fatalnie wchodziliśmy w spotkania

0

@Roobo to plus Superpuchar Europy, a w grudniu mogą dołożyć 7 rekordowy tytuł, puchar interkontynetalny. Z kolei Vitinha, Neves, Mendes i Ramos są o 3 mecze od 8 pucharów. KMS będą rozgrywane co 4 lata, a co roku zamiast nich zwycięzca lm zagra właśnie w pucharze interkontynentalnym

1

A śmiali się z Miami…

0

@Nazio_87 idzie

0

@Laminedependencia a pozostałe 2 z orangutanem

0

@adamek20151 kolega chyba szuka domu

0

Grono Polaków w laliga może się powiększyć, bo według mediów Valencia chce Urbańskiego, a Celta Kałuzińskiego

0

Jakub Kałuziński znalazł się podobno na celowniku Celty Vigo

36

@mekston jako prostytutki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@ranger3120 nauczysz się wielu pięknych, różnorodnych, polskich epitetów ;)

0

@norbi77 chociażby kolega wyżej piszący prześmiewczo o maszynie Alonso

0

@norbi77 jest różnica między sraniem ze strachu, a nielekceważeniem

0

@adamek20151 przeczytaj jeszcze kilka razy, bo nie zrozumiałeś

2

@adamek20151 chyba pomyliłeś zawodników ;)

3

@Lordzi przypominam, że my dojechaliśmy na tym bvb i Benfice do półfinału lm ;)

0

@Culer9002 nie no ta reakcja była przed golem, więc lekka manipulacja

1

@adamek20151 to akurat jest inna Bruna, ta z którą był w czasach Barcy miała nazwisko na M

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?