0

@Faro ale nikt nie mówi, że on ma bronić, bo tego raczej nikt nie chce. Inną sprawą jest, że nie podobają im się działania zarządu i każdy ma świadomość, że za rok czy dwa to oni mogą być wypychani z klubu złą prasa kierowaną przez Laporte

0

@Faro 4 osoby na 4 pytane, ewentualnie 5 jak dodamy Lewego, ale on w zasadzie nic nie odpowiedział. I naprawdę uważasz, że pozostałych 20 ma inne zdanie, a akurat trafiło się tych 4?

0

@Faro No to zrobił tak jak mówisz. I jak wyszło? Wszystko ogarnięte? Czy może wkurzył niemca i całą szatnię?

0

@Faro ja nie bronię zachowania Ter Stegena, ale to co robią Deco z Laportą to jest poziom niegodny b-klasy, a nie zarządzania Barceloną

0

@Faro ah, to fajne praktyki, piłkarze na pewno są wniebowzięci na czele z tym wypożyczonym do Monaco

0

@Faro czyli jak piłkarz obniży formę to możemy go oczerniać w mediach?

0

@Kgorecki2500 Na Karolu po Europę!!

0

@matirix20 12 podobno

4

@Kgorecki2500 czyli w razie wojny jak Karol ucieknie do bunkru to żołnierze też? Skoro mają iść za nim..

2

@Azi i o tym mówię. 3 jeźdźców apokalipsy się dobrało: Ter Stegen, Deco i Laporta. Wszyscy obrażeni dziecaki, a dwóch z nich zarządza tym klubem.. dramat

1

@Aragorn33 i żeby było jasne, uważam, że Niemiec nie powinien już powąchać murawy i zachowuje się źle, ale Laporta z Deco są nie lepsi, a wielu ludzi pomija ich w tej sytuacji. Gdzie to oni powinni tym porządnie zarządzić. Jeśli masz interes do zawodnika, to staraj się go udobruchać, a nie traktuj jak niepotrzebny element, tak się nigdzie nie dojdzie i teraz mamy sytuacja jaką mamy

0

@Aragorn33 ja nie będę teraz tego szukał, a takie praktyki Laporta stosuje co chwila. Podejrzewam, że za rok będziemy czytać o np. takim Casado byle tylko odszedł. Piszesz, że Laporta poinformował go, ale to nieprawda, bo Deco razem z nim okopali się w okopie i zrzucili wszystko na Flicka. Choć nie przeszkadzało to Deco w udzielaniu wywiadów

1

@Aragorn33 chociażby o tym, że wymuszał swój powrót do bramki na ligę mistrzów ( chociaż on nawet nie był zarejestrowany)

0

@Azi oczywiście, teraz jedynie mści się na Deco i Laporcie. Miejsce w bramce już go nie obchodzi

0

@Aragorn33 to przypomnij sobie informacje prasowe z końcówki sezonu i pomyśl kto jest ich autorem ;) A potem przeczytaj wywiad z Deco, w którym mówi, że on z Niemcem nie musi rozmawiać. Oczywiście Ter Stegen to trudny człowiek i robi teraz wiele złego, ale to jak ludźmi zarządzają Laporta z Deco to totalna amatorka. Tak mogli zarządzać prostytutkmai na jachtach, jak razem z Ronaldinho balowali przed laty, a nie piłkarzami Barcelony. Masz interes, chcesz żeby gość z wysokim i długim kontraktem odszedł, to musisz mu przysłowiowo „wylizać”

0

@Aragorn33 przede wszystkim to Deco z Laportą jak chcieli pozbyć się gościa z ważnym długim kontraktem to powinni zacząć od spotkania z nim i jeśli było trzeba płaszczenia się przed nim, a nie paplania w wywiadach. Teraz Niemiec się mści i wszyscy są w czterech literach

1

@kundee @wszyscypio skrót od wszyscy piją, wtedy zaczynamy wielką posiadówkę

1

@kundee o zachodzie słońca kiedy na moderacji zasiada ten, którego twarzy nie można zobaczyć, poczujesz jak to jest stać się pełnoprawnym la ramblowiczinianinem

2

@Piana90000 z wywiadu z Deco…
Za to większość rzeczy na Ter Stegena pochodzi z prasy ;)

0

1

@Luciano99 to dla twojego dobra Lucek. Musisz przestać gonić za Sysią, zanim zniszczy cię to od środka. A inne kobiety czekają: @Roksa @roksaa @roksana @roksana1015 @Roksana1905

2

@Luciano99 Sysia ciebie nie kocha…

2

@Hasszz nie musisz się pytać, ale warto porozmawiać. Jeśli traktujesz kogoś jak nic nie znaczącą osobę, to nie oczekuj potem, że ta osoba pójdzie ci na rękę. Podstawy zarządzania ludźmi

3

@misterio @Luciano99 nie wiedziałem, że tuning też u was można zrobić

0

@Faro szkoda, że znaczek Nike nie jest też na środku

2

@Jakchcesz dlatego nie ma co się dziwić, że piłkarze stanęli po stronie niemca

0

@chrissssty69 przecież Szczęsny błędy popełniał jak Ter Stegen jeszcze na rehabilitacji siedział. Chociażby z Realem czy Benficą. Z interem on żadnego błędu nie popełnił, więc coś ci się pomieszało. Już abstrahując od tego, że pewnie były to wymysły prasy

1

@norbi77 to ja polecam kanał DL9, skróty Barcelony i nie tylko z polskim komentarzem

3

@sendesara i to jest główny powód tego, że szatnia za nim stanęła. Każdy z nich ma świadomość, że za rok czy dwa to oni mogą być użyci żeby pomóc dyrekcji w rejestracji. Tylko czekać jak za rok w mediach będą krążyć różne „historie” o Casado, tylko po to żeby go sprzedać

5

@Nightraider oczywiście, wielka tu jest wina Laporty i Deco, a że Niemiec też jest trudny, to się teraz mści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?