directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 ja nie mówię, że powinniśmy go sprzedać, ale logicznym jest, że warto wysłuchać ofert, bo potem jest jak jest i nie ma kogo sprzedawać, a pieniądze potrzebne. Nie można w takich sprawach kierować się emocjami
0
@APTAPT ale przecież tutaj akurat to Flick go nie widzi
0
@Gaucho właśnie oni są na tyle podobni, że jeden poleci i będzie to raczej Casado
0
@MesQueUnClub_87 i ile tych minut grał Casado w drugiej połowie zeszłego sezonu, czy w tym pierwszym meczu? Ewidentnie jest ostatni do wejścia do środka
3
@ini_barca nie porównuj Alenii do Casado. Mówimy o reprezentancie Hiszpanii po dobrym sezonie do którego ten pierwszy nigdy się nie zbliżył. Takie są teraz ceny
0
@MesQueUnClub_87 „Hiszpan będzie grał i nie przesiedzi sezonu na ławce.” Skąd ta pewność?
0
@pride1899 na 2 pozycję jest piąty. Bo Bernal dostanie minuty, tak jak Gavi w zeszłym sezonie. Po prostu musisz takiemu gościowi, z takim potencjałem , dać minuty, nawet jeśli na początku forma będzie słaba
0
@Sysia11 jak wyjdzie? Zobaczymy, nie mamy na to wpływu. Ja mówię jedynie, że ta decyzja w tej chwili jest uzasadniona, ale życie pisze różne scenariusze
3
Miejmy na uwadze, że jeśli Casado przesiedzi ten rok na ławce, co jest bardzo prawdopodobne, to za rok jego wartość będzie o wiele mniejsza. Czasami trzeba sprzedać kogoś w odpowiednim momencie, co pokazała nam już historia Barcelony. Aczkolwiek myślę, że negocjacje to powinniśmy zaczynać od 50/60 mln
1
@zabibarca a Gavi? Przecież idealnie go opisałeś
0
@Sysia11 Ale to Flick decyduje
0
@Pnog37 gość z takim potencjałem nie jest słaby. Będzie wprowadzany jak Gavi, nawet jeśli forma nie będzie najlepsza to będzie grał. Bo on zagrał tylko 3 mecze, ale to były kapitalne mecze w wieku 17 lat (4 lata młodszy od Casado). To jest jedna z najnowszych pereł la masii, oczywiście, że dostanie swoje szansę. Czy je wykorzysta? Nie wiem, ale w tym sezonie będzie grał przez potencjał
0
@Sysia11 bo jest za De Jongiem od pół sezonu… wystarczy oglądać mecze i porównać minuty. To nie jest moje widzimisię, tylko fakty
1
@DonCarletto jest 4 lata młodszy i na początku tamtego sezonu wygrał tą rywalizację z Casado. Naturalnym jest, że dostanie szansę po takiej kontuzji, tak samo jak Gavi. Ma po prostu o wiele większy potencjał od Casado
3
Zeszły sezon:
Początek: Kontuzjowany de Jong, zdrowi Casado i Bernal
Gra: Bernal
Potem: kontuzjowani de Jong i Bernal, zdrowy Casado
Gra: Casado
Połowa sezonu: Kontuzjowany Bernal, zdrowi Casado i de Jong
Gra: de Jong
To jasno pokazuje, że przed Casado do gry są i Holender i młodszy Hiszpan. A do tego dochodzi Gavi, który o ile w zeszłym sezonie dopiero był wprowadzany powoli, tak już widać, że w tym bedzie ważną postacią. Casado jest w tym łańcuchu na końcu i nie dziwnym jest, że wystawiono go na sprzedaż. Do tego mogą tam zagrać i Eric i Christensen
0
@Sysia11 bo grał w pierwszym składzie jedynie kiedy kontuzjowani byli Bernal i de Jong. Kiedy oni byli zdrowi, byli przed nim. W tym sezonie jak widzimy przed nim jest także Gavi i wiadomo Pedri
1
@Pnog37 pewności nie ma, ale tak samo jak Gavi będzie on wprowadzany, więc Casado dochodzi kolejny konkurent do gry, gdzie nawet bez niego nie gra
0
@malicinho no super, tylko, że Flick twierdzi inaczej
2
@RoberDzik ale Putinów jest pewnie kilku, więc niech się ustawią i po kolei, żeby żaden dwa razy wpierd..u nie dostał
3
@Vurt niestety, jak wróci Bernal to będzie 7 pomocnikiem do grania, choć chciałbym żeby został jeszcze chociaż sezon
21
@LeszekFCB stary nie chciałbym cię dołować, ale jeśli wszystkie twoje dziewczyny były złe to może nie tylko w nich jest problem. Łatwo zrzucić na kogoś swoje niepowiedzenia, ale warto usiąść zastanowić się czy jak jestem faktycznie tym za kogo się uważam i kim chciałbym być. Bo często niestety obie strony po rozstaniu zrzucają na tą drugą, że taka i owaka, a najczęściej po prostu nie umieją spojrzeć na siebie krytycznie i tworzą syndrom wieczniej ofiary
0
@Ronad10 oczywiście, wielu kibiców Realu jest w kwestiach kibicowskich odklejonych, tak samo jak Barcelony czy Liverpoolu. Niestety często fanatyzm zastępuje zdrowy rozsądek
0
@Pnog37 to też prawda, ale wtedy ciężko z tak podanej statystyki jak ta wyciągnąć jakiekolwiek wnioski, oprócz tego, że Real był częściej faulowany w polu karnym. To może być prawda lub nie, ale tu tego nie ocenimy
0
@Ronad10 ludzie wierzący, że Barca ustawiała przez te wszystkie lata ligę, nie są najmocniejszymi kredkami w piórniku
1
@Pnog37 a jak oceniasz je w czasie meczu lub po meczu? Nigdy nie oceniałeś czy był słuszny?
0
@Faro yy to ile miałoby mieć te pole karne według ciebie? 5 metrów?
1
No dobra, ale tu trzeba byłoby jeszcze podać ile z nich było słusznych, bo np. w sezonie 2020/2021 mieliśmy więcej karnych, co nie oznacza, że sędziowie podejmowali decyzje pod nas i przeciwko Realowi
2
@fart #TychDamskichTeż
4
@Derean @FcPortoFan1999 potężna Polska husaria w obronie się zapowiada
0
@Bzyczekk atak na kolano od tyłu, z dala od piłki i dużym impetem