0

Nie jest to najlepszy czas dla szkockich klubów

0

Ua Mourinho jaka stylówka

1

@LeszekFCB a ja właśnie sadzę, że to bait, patrząc na profilowe, grupę i treść. Bait 100%

0

Lody nutella? Top!

4

@clyde ach ten Flick i jego złudzenia

14

@HarveySpecter niektórzy użytkownicy tutaj są jak wrzód na dupie. Strasznie denerwujący z wiecznym problemem, gotowi w każdej chwili wzniecić polityczną wojnę i zaśmiecać stronę piłkarską milionem postów o polityce, myśląc, że są tymi oświeconymi z jedynym właściwym spojrzeniem na rzeczywistość

2

@tbas o tej godzinie? Daj się szwagrom wyspać, jeszcze dużo czasu, spokojnie, zachowaj pozytywne odczucia

0

@Popitek12 Bedoes 2115 (geng)

5

@vangoor za dużo wiesz, uważaj na siebie

0

@Culer9002 Generalnie to obejrzałbym mecze z Psg i Liverpoolem, ale najłatwiej byłoby z City i Dortmundem na ten moment

2

@JohnKennedy stadion był projektowany na lata i różne imprezy, ktoś po prostu nie pomyślał, bo te parę tysięcy to mały koszt

1

Jan Faberski zostanie wypożyczony do Pec Zwolle. Jednocześnie Ajax nie zgodził się na klauzule wykupu. Bardzo dobrze, ogra się na poziomie Eredivisie

2

@KrwawiaceoczyVEB tam jednak mundial też podniósł jego cenę

0

@Karol145 a siedzą tam jacyś politycy? Z tego co wiem przebywają tam „bestie”, właśnie tacy jak wyżej kolega wymienił

4

@Czyhrynski 1. Sebastian
2. Alvarez
3. Sentino

0

@Barca_Big_Moment No na początku tego sezonu w każdym meczu po 2 gole

0

W lidze włoskiej sędzia komunikuje decyzję przez mikrofon, w lidze angielskiej również, w lidze hiszpańskiej tego za szybko nie ujrzymy bo połączenie mikrofonu sędziego z głośnikami jest oczywiście zbyt kosztowne…

0

Jakby Wisła Płock w takim momencie wygrała mistrzostwo to byłaby tragedia dla polskiej piłki…

0

@Toretto tylko tu nie ma wzmianki o których streamerów chodzi

0

@cules100pro no ok, ale to nic nie zmienia. Po prostu każdy sobie spędza czas jak chce. Niektórzy słuchając muzyki klasycznej przy czytaniu Homera, popijając drogie wino po powrocie z teatru, a niektórzy oglądając mecz, strim, słuchając rapu i popijając piwo

1

@cules100pro ktoś inny może spytać, jak nudne trzeba mieć życie żeby napisać 17 tys. komentarzy na la ramblie ;)

0

@Eto'o9 R10 potężna obrona reprezentacji Polski: Aston Villa, Porto, Porto (raczej), Roma, Getafe

1

@ArterkHD według mnie dosyć krótko, ale nie ma na to reguły, a my was nie znamy. Sam musisz czuć czy ty i ona tego chcecie, warto też trochę w rozmowę wyczuć czy ona o tym już w ogóle myśli

7

@Fake69 Tu żaden defensywny pomocnik nic nie da, bo on i tak będzie stał na 25-30 metrze od bramki przeciwnika. Takie akcje są wkalkulowane w nasz styl, gramy bardzo wysoko, ale też przez to bardzo blisko siebie, między napastnikem a ostatnim obrońcą jest mała przestrzeń, dzięki temu możemy odebrać piłkę szybciej i bliżej bramki, nawet przy pressingu to widać, bo nasi boczni obrońcy presują obrońców przeciwników. Dzięki temu strzelamy tak dużo bramek i widać, że Flick chce tak grać. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie grali tak wysoko i blisko siebie, to tracilibyśmy mniej bramek, ale niekoniecznie więcej wygrywali, bo zamęczamy po prostu przeciwników. Zauważ, że na początku rzeczywiście wychodzą z groźnymi atakami, ale w drugich połowach nie mają już siły, są i fizycznie i psychicznie zajechani, stąd tyle naszych remontad. Taktyka ryzykowana, ciężka dla naszych obrońców, ale idealna dla dla kolektywu

5

@catalanian09 ta formacja nie jest aż tak słaba, nasza taktyka po prostu jest koszmarem dla obrońców, ale całościowo wychodzimy na plus, więc nie ma co tego zmieniać

1

Nico Paz to jest kocur… oby jak najdłużej z dala od Realu

1

@Kgorecki2500 No trochę się różnimy, ale dzięki za dyskusje. Tak naprawdę to jest taka sprawa, że dopóki się nie stanie to nie wiesz, czy może nagle obudzi się w kimś wola walki czy wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli się o tym przekonać

1

@tomek8756 ja chciałbym, żeby pieniądze państwa nie szły na kościół, bo jesteśmy państwem świeckim. Z tym płaceniem moim zdaniem słaby pomysł

3

@Kgorecki2500 U mnie na pierwszym miejscu są bliscy i ja, a kraj, to generalnie ziemia. Była przef Polską i będzie po Polsce. Granicę się zmieniły i będą się zmieniły, a ja chcę jak najlepiej przeżyć miejmy nadzieję 70-80 lat, ciesząc się życiem i światem z moimi ludźmi u boku, a nie walcząc u boku obcych

6

@Kgorecki2500 myślę, że dzieci wolałyby mieć ojca przy sobie niż kraj. To ziemia, która za 100 lat może należeć do kogoś innego, za kolejne 100 znowu do jeszcze kogoś innego, a życie mają świadome jedno. Matka z dwójką małych dzieci w obcym kraju… jak ma zająć się dziećmi, mieszkaniem, pracą…
Szanuje twoje zdanie, ale kompletnie się nim nie zgadzam. 99,9 osób które zginęły w wojnach są zapomniane, najbardziej pamiętamy o władcach, którzy często za te wojny odpowiadali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?