directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jest to najlepszy czas dla szkockich klubów
0
Ua Mourinho jaka stylówka
1
@LeszekFCB a ja właśnie sadzę, że to bait, patrząc na profilowe, grupę i treść. Bait 100%
0
Lody nutella? Top!
4
@clyde ach ten Flick i jego złudzenia
14
@HarveySpecter niektórzy użytkownicy tutaj są jak wrzód na dupie. Strasznie denerwujący z wiecznym problemem, gotowi w każdej chwili wzniecić polityczną wojnę i zaśmiecać stronę piłkarską milionem postów o polityce, myśląc, że są tymi oświeconymi z jedynym właściwym spojrzeniem na rzeczywistość
2
@tbas o tej godzinie? Daj się szwagrom wyspać, jeszcze dużo czasu, spokojnie, zachowaj pozytywne odczucia
0
@Popitek12 Bedoes 2115 (geng)
5
@vangoor za dużo wiesz, uważaj na siebie
0
@Culer9002 Generalnie to obejrzałbym mecze z Psg i Liverpoolem, ale najłatwiej byłoby z City i Dortmundem na ten moment
2
@JohnKennedy stadion był projektowany na lata i różne imprezy, ktoś po prostu nie pomyślał, bo te parę tysięcy to mały koszt
1
Jan Faberski zostanie wypożyczony do Pec Zwolle. Jednocześnie Ajax nie zgodził się na klauzule wykupu. Bardzo dobrze, ogra się na poziomie Eredivisie
2
@KrwawiaceoczyVEB tam jednak mundial też podniósł jego cenę
0
@Karol145 a siedzą tam jacyś politycy? Z tego co wiem przebywają tam „bestie”, właśnie tacy jak wyżej kolega wymienił
4
@Czyhrynski 1. Sebastian
2. Alvarez
3. Sentino
0
@Barca_Big_Moment No na początku tego sezonu w każdym meczu po 2 gole
0
W lidze włoskiej sędzia komunikuje decyzję przez mikrofon, w lidze angielskiej również, w lidze hiszpańskiej tego za szybko nie ujrzymy bo połączenie mikrofonu sędziego z głośnikami jest oczywiście zbyt kosztowne…
0
Jakby Wisła Płock w takim momencie wygrała mistrzostwo to byłaby tragedia dla polskiej piłki…
0
@Toretto tylko tu nie ma wzmianki o których streamerów chodzi
0
@cules100pro no ok, ale to nic nie zmienia. Po prostu każdy sobie spędza czas jak chce. Niektórzy słuchając muzyki klasycznej przy czytaniu Homera, popijając drogie wino po powrocie z teatru, a niektórzy oglądając mecz, strim, słuchając rapu i popijając piwo
1
@cules100pro ktoś inny może spytać, jak nudne trzeba mieć życie żeby napisać 17 tys. komentarzy na la ramblie ;)
0
@Eto'o9 R10 potężna obrona reprezentacji Polski: Aston Villa, Porto, Porto (raczej), Roma, Getafe
1
@ArterkHD według mnie dosyć krótko, ale nie ma na to reguły, a my was nie znamy. Sam musisz czuć czy ty i ona tego chcecie, warto też trochę w rozmowę wyczuć czy ona o tym już w ogóle myśli
7
@Fake69 Tu żaden defensywny pomocnik nic nie da, bo on i tak będzie stał na 25-30 metrze od bramki przeciwnika. Takie akcje są wkalkulowane w nasz styl, gramy bardzo wysoko, ale też przez to bardzo blisko siebie, między napastnikem a ostatnim obrońcą jest mała przestrzeń, dzięki temu możemy odebrać piłkę szybciej i bliżej bramki, nawet przy pressingu to widać, bo nasi boczni obrońcy presują obrońców przeciwników. Dzięki temu strzelamy tak dużo bramek i widać, że Flick chce tak grać. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie grali tak wysoko i blisko siebie, to tracilibyśmy mniej bramek, ale niekoniecznie więcej wygrywali, bo zamęczamy po prostu przeciwników. Zauważ, że na początku rzeczywiście wychodzą z groźnymi atakami, ale w drugich połowach nie mają już siły, są i fizycznie i psychicznie zajechani, stąd tyle naszych remontad. Taktyka ryzykowana, ciężka dla naszych obrońców, ale idealna dla dla kolektywu
5
@catalanian09 ta formacja nie jest aż tak słaba, nasza taktyka po prostu jest koszmarem dla obrońców, ale całościowo wychodzimy na plus, więc nie ma co tego zmieniać
1
Nico Paz to jest kocur… oby jak najdłużej z dala od Realu
1
@Kgorecki2500 No trochę się różnimy, ale dzięki za dyskusje. Tak naprawdę to jest taka sprawa, że dopóki się nie stanie to nie wiesz, czy może nagle obudzi się w kimś wola walki czy wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli się o tym przekonać
1
@tomek8756 ja chciałbym, żeby pieniądze państwa nie szły na kościół, bo jesteśmy państwem świeckim. Z tym płaceniem moim zdaniem słaby pomysł
3
@Kgorecki2500 U mnie na pierwszym miejscu są bliscy i ja, a kraj, to generalnie ziemia. Była przef Polską i będzie po Polsce. Granicę się zmieniły i będą się zmieniły, a ja chcę jak najlepiej przeżyć miejmy nadzieję 70-80 lat, ciesząc się życiem i światem z moimi ludźmi u boku, a nie walcząc u boku obcych
6
@Kgorecki2500 myślę, że dzieci wolałyby mieć ojca przy sobie niż kraj. To ziemia, która za 100 lat może należeć do kogoś innego, za kolejne 100 znowu do jeszcze kogoś innego, a życie mają świadome jedno. Matka z dwójką małych dzieci w obcym kraju… jak ma zająć się dziećmi, mieszkaniem, pracą…
Szanuje twoje zdanie, ale kompletnie się nim nie zgadzam. 99,9 osób które zginęły w wojnach są zapomniane, najbardziej pamiętamy o władcach, którzy często za te wojny odpowiadali.