3

@Kessie zapomniałeś dodać, że biletu na mecz nie masz, za to będziesz sprzątać stadion po meczu

1

@Barca_Big_Moment widły i dwie przewrotki, ta

2

@Barca_Big_Moment znaczy mówimy o tych samych golach?

3

Patrzę na bramki Psg i Joao Nevesa pojeb…zwariował, kapitalne gole

0

@Nazio_87 pierwsza miłość

18

@Messi1000000 Antonelli

20

Jaki jest sens, przegrywając w 88 minucie, stać 5 obrońców na własnej połowie pilnując jednego Mbappe?

0

@Roobo przesadzasz

1

@Roobo kapitalne wybicie, już nie przesadzajcie

0

@Frimpong ale u potężnego Deschampsa będzie chodził jak z nut ;)

0

@Criss18Barca Mbappe-Dembele-Olise
Cherki

0

1

Mallorca może i traci piłki w środku pola, ale za to nie umieją też kontrować

0

@Sysia11 No drybling przy takiej słabej szybkości ciężko mu będzie w Europie używać

0

@barteq narazie jak oglądam to ani szkrzydkeoy ani pomocnik, bez szybkości, dryblingu, rozegranie też średnie, zobaczymy co będzie dalej

0

Mallorca na czas w 20 minucie i zero rozegrania od bramki, co ten Tebas zrobił z tą ligą …

0

@Barceloniarz987 jeszcze Musiala musi wrócić

0

@Kuchar nikt się nie boi, ale oni u siebie są piekelnie groźni, ostatnio prawie zremisowali z Liverpoolem grając w dziesiątkę całą połowę

0

@A4ron Leverkusen po tym okienku to nie jest mocny klub

0

@A4ron w top 5 pracuje prawie 100 trenerów i to jeśli liczymy tylko pierwszych, nie przesadzajmy

1

@blakkudium oj mąci ktoś tam Ferminowi w głowie

0

@RomanGroza kontuzja kontuzji nie równa, miejmy nadzieję, że to nic poważnego, ale jeśli byłyby to więzadła znowu, to jest to dla niego sytuacja dramatyczna i wtedy naprawdę kariera na wysokim poziome stanie pod znakiem zapytania, bo mówimy o 21 letnim zawodniku. Ale miejmy nadzieję, że to niegroźny uraz

1

@mmaciass a do tego Gavi z kontuzją ;)
Aa ty niedobry, nie można tak szybko edytować….

0

@Jonyx właściwie to oddajemy większość tych chłopaków ;)

0

@Stinger_ kolega napisał, że strzeliliśmy pierwszą bramkę w Bundeslidze od 800 dni, a ty napisałeś to:
„I to samo będzie w La Liga (tutaj nawet gorzej) i Lidze Mistrzów po zakończeniu”
I dziwisz się, że napisałem żebyś nie dramatyzował i wymieniłem piłkarzy?
Takiego napastnika długo mieć nie będziemy, ale dobrych piłkarzy strzelających parę bramek w sezonie owszem

0

@Stinger_ To moja odpowiedź na pytanie kolegi wczoraj, polecam zerknąć i obserwować chłopaków których wymieniłem, a są jeszcze inni i zaraz będą kolejni wchodzić do drużyn. Tak jak mówię pozycja paru lat żeby oni dojrzeli, ale mają spory potencjał
Faberski, Borys, Przyborek, Pietruszewski, Krzyżanowski, Ziółkowski, De Jongh, Sambou, Ede, Rózga, Rosiak, Stelmach, Skoczylas, Sarapata i paru innych choć niektórzy to raczej mundial 2030 albo euro 2032. Do tego wiadomo starsi, tacy jak Zalewski, Kamiński, Pieńko, Fornalczyk, Kozubal, Oyedele , Urbański, Pyrka czy Kozłowski itd

0

@Stinger_ ma ten moment nie mamy takiego napastnika i jest to najslabsza pozycja jeśli chodzi o talenty, ale reszta pozycji rokuje dobrze, może oprócz lewego obrońcy, choć Krzyżanowski ma wielki potencjał. Tylko potrzeba czasu, ciężko od piłkarzy wychowanych w Polsce oczekiwać, że wieku 19 lat będą grać w mocnym europejskim zespole, ani Lewy ani Błaszczykowski ani Piszczek nawet tego nie robili

0

@Stinger_ nie będziemy mieli tyle bramek, co nie znaczy, że nasi piłkarze nie będą grali w dobrych klubach i będziemy czekać 800 dni na bramki xd
Nie wiem czy wiesz, ale Lewy jest 3 najlepszym strzelcem w lidze mistrzów, nawet Hiszpanie nie mają gościa co strzela tyle bramek

0

@mordini123 akurat w tym okoenku liczba wzrosła

0

@Stinger_ spokojnie idą całkiem nieźli zawodnicy, tylko potrzeba czasu. Czy wejdą na poziom Lewego? Pewnie nie, bo to jeden z najlepszych napastników w historii, ale naprawdę nie dramatyzujcie, tylko dajcie chłopakom parę lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?