directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB tutaj nawet po poprzednim meczu on był jechany, gdzie był najlepszy z pola u nas, to już się nie zmieni
1
@Derean brak pewności siebie, Szymański zamiast wprowadzać na szybkości w środek na lewą nogę w końcówkę i czekać aż gościu wyskoczy, to od razu strach, byle oddać piłkę do Casha
0
@Irmscher10 on miał długą kontuzję, w tamtym sezonie jeden z najlepszych obrońców w serie b. Mial iść do Torino, ale coś nie wyszło
1
@Filipem nie chciałbym go spotkać w ciemnej alejce
0
U nas zawodnik przyjmuje piłkę i ma maksymalnie jedną opcję do grania, a najczęściej zero, jak zawsze fatalnie to wygląda jeśli chodzi o poruszanie się w ofensywie
0
@Ku84fcb obrońca ze Spezi, miał iść do Torino, ale coś nie wyszło
3
@dorkizos @kundee @Kessie @Frimpong @Luciano99 @Lionel_Messi10 kolega potrzebuje waszych autografów
1
@AlphaNumeric bo on tak uważa, więc tak musi być.
1
@escarabajo no wybijaniem piłki gdzie popadnie to na pewno. Piotrowski miał problem z pressingiem Litwy, to przy Holendrach z pewnością obudzi w sobie Inieste
0
@escarabajo nie no środkiem Slisz Piotrowski Szymański to my Holandii nie zwojujemy. Zielu to chociaż gwarant utrzymania piłki i może pograć z Zalewskim
0
@escarabajo tylko kto jako ten drugi? Słaby Piotrowski?
0
@escarabajo nikogo lepszego za niego nie mamy, godzinkę czy 70 minut da radę
0
@Criss18Barca podobno tak:
Skorupski - Cash Kędziora Bednarek Kiwior - Kamiński Slisz Zielu Szymański Zalewski -Lewandowski
1
@Andi18 z tego co pisał Ćwiąkała to nie był zainteresowany transferem do Polski
3
Paco Alcacer ma trafić do Karabachu
6
@Rastafarnianin nie, nie, pomyliłeś z elewacją
0
@Hshdhrhdh tak i poszedł na Cypr
0
@Hshdhrhdh dobrze, że nie idzie drogą Musiałowskiego
0
@Hshdhrhdh ciekawy zawodnik, kapitalnie wykonuje stałe fragmenty gry
0
@Trojanek23 jeśli masz partnerkę to tak, powinieneś znać odpowiedź, dla dobra jej zadowolenia w sferze seksualnej
0
@Jurny no tak, bo jedyne czego się dzieci będą na nim uczyć to okresu, owulacji i o transach, wiadomo
4
@Kessie wygląda na to, że zacząłeś już fazę trzecią, po zwątpieniu i wyparciu, nastąpił obłęd
1
@tbas chyba zdążył zadebiutować w Lechii
0
@bartekvisca lewy w jego wieku przechodził z 1 ligi do Lecha. Cierpliwości, Polacy to nie Hiszpanie czy Francuzi
8
@Popitek12 Oriol Romeu
2
@MadafakinGuy zdrowia dla taty!
8
@macio_944 nie może być tak, że młodzież największą wiedzę o seksie, czerpie z pornografii, prawica nie może pojąć, że dzieciaki o seksie i tak się dowiedzą i lepiej żeby przedstawiał to im nauczyciel niż czerpali złe wzorce ze stron z takimi treściami
6
@ProMILs panie, recytować z głowy nie musisz, ale okres i owulacja to jest podstawowa wiedza. I to co kolega wyżej napisał, ludzie nie mający pojęcia o procesie zachodzenia w ciążę chcą decydować o aborcji czy antykoncepcji
4
@Aragorn33 dorosłe chłopy pewnie z żonami….
0
@Strays77 gdzieś się chyba przewinęła taka informacja, ale pewny nie jestem i też nie był to komunikat prosto z klubu