2

@Comentateiro dlatego mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł, żeby kiedyś kadrę objął Papszun

0

@FcPortoFan1999 bo to asystent Urbana

0

@regatta52 ostatnio to akurat od tych mocnych też dostawaliśmy bencki

0

@DonAndresFCB to jest nastolatek ludzie, jedynie do czego się można przyczepić to wiek tych partnerek

3

@mrboom są, ale tylko na la rambli

3

@Danny Gaucho dzięki kociaku

23

Z tą edukacja zdrowotną to, niektórzy ludzie chyba myślą, że jak dziecko dowie się o osobach chociażby transpłciowych to przybiegnie do domu i zmieni się w transa. Przecież to tak nie działa

0

@RoberDzik niestety niektórzy rodzice myślą, że jeśli ich dziecko o tym nie mówi to o tym nie wie, a ono po prostu im nie ufa

0

@MessiForeverTheBest wtedy widzi czerń… też niedobrze w sumie, ale tak to jest z tymi płatkami śniegu ;)

0

@kinioo być może, tym bardziej dobrze, że chociaż de Jong zostanie, bo Flick nie byłby zadowolony gdyby nawet tego im się nie udało zrealizować

5

@marcin62 największy koszmar konfederatów? Piórnik z kredkami i tęcza

0

Dobrze, że przedłużamy jednego z najważniejszych dla Flicka zawodników, De Jonga, Niemiec może spać spokojnie

16

@marcin62 Berkowicz już nawet kolorowe schody bierze za lgbt… no ludzie, jego dzieci malują tylko czarnym, białym i czerwonym czy co?

0

@Karzel seks to coś więcej nic tylko penetracja, więc czemu ma im nie przekazać wiedzy?

0

@manero wiesz, że to może nie wystarczyć?

2

@manero a nauczysz dziecka podstaw antykoncepcji i seksu?

0

@LukaszFan no 13 latek powinen juz o antykoncepju wiedzieć

0

@catalanian09 Kiedy ostatni raz padła bramka po jego stracie? Generalnie nie wiem czy wiesz, ale drybluje się puste przestrzenie bo to najlepszy sposób żeby uciec od rywala, to jest podstawa gry w piłkę, wprowadź ją tam gdzie nie ma rywala. Od tego jest najniżej ustawiony rozgrywający, żeby być cały czas po grą, wprawiać piłkę w ruch i utrzymywać ją w posiadaniu. To nie jest tylko podawanie piłki po obwodzie, to ma sowi cel

0

@Gall @tbas nikt nie mówi, że to zawodnik wspaniały, a po prostu dobry i widzi to każdy trener, ale wiadomo, to tu siedzą i marnują się trenerscy geniusze. Nawet Flick wystawia go kosztem uwielbianego tu Casado czy Gaviego. Czy zarabia za dużo? Tak. Czy nie jesteście obiektywni w jego ocenie? Tak. Z kim klasowym wygrał rywalizację? A z kim klasowym rywalizację wygrali Lamine Yamal czy Pedri, a może Lewandowski oprócz Bariosa z kimś wygrał?

1

@Gall chłop gra w Holandii, Ajaxie i Barcelonie, tylko dlatego, że nie ma konkurencji, przez jakieś 8 lat, wow chciałbym mieć tyle szczęścia co on

0

@PW27 no w sumie szkoda, byłbyś podstawowym zawodnikiem dla Valverde, Xaviego, Koemana, Flicka, Van Gaala… chciałby Cię Guardiola

0

@Kgorecki2500 @Bobo25 no to walczymy o baraże ;) szkoda tej Finlandii, choć w sumie Probierz po niej poleciał, więc jednak nie

0

Liczą się bramki czy bezpośrednie? Bo zakładając, że my i Holendrzy wygramy wszystkie pozostałe mecze, to o awansie zdecyduje meczy między nami w Polsce

5

@adamek20151 za rok do ekstraklasy wraca duo Pazdan-Góralski….

1

@regatta52 czyli dobra

2

@MesQueUnClub_87 żeby powiedzieć, że De Jong to zawodnik „przyjmij i odkopanij”, to trzeba mieć małe pojęcie o piłce. Walczak to to nie jest, ale jeśli chodzi o porządkowanie gry i utrzymanie piłki, świetny zawodnik

0

W zasadzie to wygraliśmy, bo Holendrzy z gry nie strzelili. Brawo Polska! #ekstraklasatopotęga

3

@partymaker ta jak my mu piłki nie potrafiliśmy odebrać

3

Paweł Wszołek na lewą obronę Fc Barcelony. Tak czy tak?

0

To jest potęga ekstraklasy!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?