7

@Zbyszard nie odejdzie, ale jakby odszedł to do pierwszej drużyny awansuje albo Toni, albo Guille, albo Dro, a jest jeszcze Ibrahim Diarra. Za rok lub dwa będzie też duży talent z rocznika 2010 Ebrima Tunkara

0

@Hshdhrhdh jak mogłeś go widzieć, skoro jest noc? Coś tu knujesz kolego, a ja dowiem się co!

3

@mordini123 pierwsze zdanie lekko dwuznaczne ;)

0

Pamiętajmy, że top 2 daje od tego roku rozstawienie aż do finału (drugi mecz u siebie)

21

@ricardo0705 przecież ten format jest milion razy ciekawszy

2

@Criss18Barca tu musi być top 2, mamy najłatwiejsze losowanie

0

@BARCA1899Messi powiedz to Realowi czy Psg

0

Musimy być w top 2, przy takim losowaniu to obowiązek

0

Piękne losowanie, jeszcze Paryż u nas, pięknie

1

@Kessie a będą testy antydopingowe?

2

@JohnKennedy ban za prowokacje dla tego pana

2

@Piotrek1993 masz racje, raczej wybiorą samolot jako środek transportu

2

@Kessie a Pedro Gonzalez Lopez?

1

1

Trzeba przyznać, że na papierze liga mistrzów w tym roku mocarna, a nowy system to strzał w dziesiątkę, człowiek aż czeka na losowanie

1

@Bocheno1 jestem dumny, że zmarnowałem na to 30 sekund swojego życia, piękna historia

1

@kryhaa tylko finał

1

@clyde zgłoś się do @Kessie

1

@misterio finał tylko o 18

0

@Comentateiro to samo co potężny Bayern, który był nim zainteresowany

9

@joloskyy Ciekawostka 2: Real Madryt nigdy w całej swojej historii nie wygrał trypletu
Każdy to wie, ale zawsze warto to przypominać ;)

1

Z serii zdarzeń nierealnych, ale jakby udało się rozegrać to tak, że Fermín idzie do Chelsea, a w jego miejsce bierzemy Simonsa to byłby majstersztyk. Ale wiadomo, na 99% nie do zrobienia, szczególnie, że Holender na pewno chciałby zarabiać więcej

0

@L4ngusta mogą też pójść po Xaviego Simonsa i Garnacho

0

@Criss18Barca Chelsea: No i nie podobasz mi się

0

@Who_you_mam @JohnKennedy jak klikniecie x to potem możecie pominąć od razu

5

@D10SLEO i Oriol Romeu w komplecie

2

@Encore mistrzostwo dopiero w 7 sezonie, proces trwa

1

@Culer9002 bloody Mbeumo!!

0

A jednak

1

Onana to zrąbie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?