directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Zbyszard nie odejdzie, ale jakby odszedł to do pierwszej drużyny awansuje albo Toni, albo Guille, albo Dro, a jest jeszcze Ibrahim Diarra. Za rok lub dwa będzie też duży talent z rocznika 2010 Ebrima Tunkara
0
@Hshdhrhdh jak mogłeś go widzieć, skoro jest noc? Coś tu knujesz kolego, a ja dowiem się co!
3
@mordini123 pierwsze zdanie lekko dwuznaczne ;)
0
Pamiętajmy, że top 2 daje od tego roku rozstawienie aż do finału (drugi mecz u siebie)
21
@ricardo0705 przecież ten format jest milion razy ciekawszy
2
@Criss18Barca tu musi być top 2, mamy najłatwiejsze losowanie
0
@BARCA1899Messi powiedz to Realowi czy Psg
0
Musimy być w top 2, przy takim losowaniu to obowiązek
0
Piękne losowanie, jeszcze Paryż u nas, pięknie
1
@Kessie a będą testy antydopingowe?
2
@JohnKennedy ban za prowokacje dla tego pana
2
@Piotrek1993 masz racje, raczej wybiorą samolot jako środek transportu
2
@Kessie a Pedro Gonzalez Lopez?
1
@Hshdhrhdh @Kessie ?
1
Trzeba przyznać, że na papierze liga mistrzów w tym roku mocarna, a nowy system to strzał w dziesiątkę, człowiek aż czeka na losowanie
1
@Bocheno1 jestem dumny, że zmarnowałem na to 30 sekund swojego życia, piękna historia
1
@kryhaa tylko finał
1
@clyde zgłoś się do @Kessie
1
@misterio finał tylko o 18
0
@Comentateiro to samo co potężny Bayern, który był nim zainteresowany
9
@joloskyy Ciekawostka 2: Real Madryt nigdy w całej swojej historii nie wygrał trypletu
Każdy to wie, ale zawsze warto to przypominać ;)
1
Z serii zdarzeń nierealnych, ale jakby udało się rozegrać to tak, że Fermín idzie do Chelsea, a w jego miejsce bierzemy Simonsa to byłby majstersztyk. Ale wiadomo, na 99% nie do zrobienia, szczególnie, że Holender na pewno chciałby zarabiać więcej
0
@L4ngusta mogą też pójść po Xaviego Simonsa i Garnacho
0
@Criss18Barca Chelsea: No i nie podobasz mi się
0
@Who_you_mam @JohnKennedy jak klikniecie x to potem możecie pominąć od razu
5
@D10SLEO i Oriol Romeu w komplecie
2
@Encore mistrzostwo dopiero w 7 sezonie, proces trwa
1
@Culer9002 bloody Mbeumo!!
0
A jednak
1
Onana to zrąbie