3

@Herato Ferguson wygrywał tytuły, a Wengera to potem co sezon wyganiali przecież, więc mało trafne porównania

2

@papikkuchta no to to wywnioskowałem już po dwóch poprzednich komentarzach ;)

1

@papikkuchta bardzo się zdziwisz jak twoje dzieciaki dorosną…

4

@Kgorecki2500 Szczęsny, Martin, Ronny

3

No i to zmienia postać rzeczy. W takim razie Casado musi zostać. Dobrze, że Flick komunikuje to wprost

2

1

Wypożyczenie jak najbardziej, ale szkoda, że nie do Como

9

@barteq dobry sezon w Como może podbudować wartość, która teraz jest bardzo mała

1

@escarabajo @Criss18Barca po prostu dostęp do zawodników sprawił, że inaczej ich postrzegamy. Kiedyś jak mogłeś zobaczyć takiego Zidana, to tylko na boisku, ewentualnie przeczytać o nim w bravo sporcie. Mało o nich wiedzieliśmy. A teraz milion meczów, komplikacji, newsów, eventów, oni sami pokazują jak żyją na instagramie, przez to nie wydają się tak legendarni. Oczywiście ważny jest też fakt, że coraz trudniej jest jednostkowo czarować, bo analizy, taktyka i fizyka poszły bardzo do przodu

1

Nigdy nie widziałem lepszego opisu naszego @Kessie
https://zapodaj.net/plik-uGQCki66ra

0

@Roobo akurat w niektórych galeriach są żabki, ale ceny wiadomo

0

@Lanosss wysłać panów na Eurowizję!

3

@Hshdhrhdh a to ty też koledze wysyłasz? @JanZagloba szczęściarz z ciebie

0

@Aureczek pozbyć się podstawowego zawodnika Flicka chyba nie jest najrozsądniejszą decyzją…

3

@betonito bo szrot de Jong jest dla Flicka podstawowym graczem

8

@Lanosss Neymar u Jose Mourinho w lidze mistrzów? Dawać mi to

18

@Bocheno1 @Comentateiro dodaj też który wiek

0

@DonCarletto Messi to Messi, choć i tego nie możemy wykluczyć. Poza tym jest różnica między 17 latkami a 23 latkami

1

@Hshdhrhdh ten domek już raczej dawno przegrany na pewniaczkach :(

0

@DonCarletto tylko, że Pedri jest o wiele lepszy niż oni byli w jego wieku

2

@blakkudium ale on mieszka w piwnicy

0

@DonCarletto z tym nigdy to bym się nie rozpędzał. Potencjał ma równie wysoki, a fizycznie na pewno większy

0

@NeroTFP1 tak, tak. Niestety policja nic nie może zrobić, bo każdy rysopis tego gatka wygląda tak.
https://zapodaj.net/plik-CQePNmCHKK

0

Urbański podobno bardzo blisko Mallorci. No i fajnie, techniczny Polak w la lidze, ciekawe jak się odnajdzie

12

@Kengo Mam wrażenie, że za każdym razem, kiedy powiem Zakopane to znika mi stówa z konta. To akurat sprawka @Kessie, to jego rejon

0

@JohnKennedy Donalda Trumpa, aby móc urządzać biały dom na święta

0

@esem91 czy ja tu kogoś obraziłem? Takie są fakty, że w obecnych czasach to wystarczy

1

@macio_944 wystarczy rzucić fajne hasełko jak Polska dla Polaków, albo właśnie coś prześmiewczego jak wiedźmo. To czy ten ktoś ma rację już mniej ludzi obchodzi, bo jest fajną sigmą

0

@Dawid95 jest jeszcze Gavi, wszyscy na jedną pozycję

1

@Sysia11 i po pierwszej kontuzji nadal nim był, on miał mnóstwo kontuzji, nie porównujmy każdego zawodnika do Fatiego. Inna kontuzja, pozycja, budowa ciała, psychika, sztab

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?