directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG a może po prostu się bawią ;)
0
@BialyKolorDoDupy zdrówka!
1
@FCBparasiempre akurat te „patałachy” wygrały z Betisem, Lille czy Ajaxem i każdemu wrzucili 3. Nie mówiąc o tym jak dobrze grali w serie a w zeszłym sezonie
3
@BulaKG spokojnie
0
Milf nabiera drugiego znaczenia, a w zasadzie 3 ;)
0
@BulaKG całkiem urodziwe ;)
10
@Gacek5 „w tym niektóre znane” Albo czepiasz się na siłę, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;)
1
@Vurt chyba bardzo spodobały mu się karły
0
@DragonxNF a co powiedział?
0
@bari_94 ale jesteś kozak
2
@AdamCzerson podobno na Estadi Johan Cruyff jest niezła loża VIP
1
@tomek8756 @Kessie urodził się w Afryce. Afryka po jego narodzinach cierpi na głod, biedę i brak wody…. Połączcie kropki…. Być może nasz nocny moderator nie jest do końca czysty
1
@Criss18Barca czyli rok mniej niż Lewy jak przychodził do Barcy
1
@Azi masz 2 komentarze niżej
0
@Azi według mediów wyszedł z nory i odbył rozmowę z Niemcem, wielkiej filozofii nie trzeba było
0
Kto by pomyślał, że wystarczyło, aby prezydent klubu zachował się jak prezydent i zgoda podpisana
11
@Hshdhrhdh jak tu nie ma syfu, normalna szatnia po meczu, ktoś afery na siłę szuka
1
@L4ngusta a tam panie, gra i tak będzie piękna, jest na co czekać
1
@jedrek7000 nie. Bo kontrakt mu się skończył i podpisał nowy. Na ten moment z Penią lub Kochenem
1
@jedrek7000 są wszyscy oprócz: Szczęsny, Garcia, Rashford, Ronny (ale on może być w rezerwach) A kto kiedy będzie i dlaczego to nikt nie wie, obawiam się, że nawet Deco z Laportą
0
@Kgorecki2500 słodka ta para. Długo już są razem?
1
@Iniesta8i może Papszun znów powinien połączyć siły z Feio. Co dwóch krzykaczy to nie jeden…
0
@LeoMessi1994 chciałbym mieć taką wiarę w te dwójkę. Podobno mieliśmy już wrócić do zasady 1:1 według ich słów…Tak na serio to coś wiedzą na pewno, ale sytuacja jest skomplikowana
2
@Messibestplayerintheworld ale Xavi już wtedy był rezerwowym, a Inigo pewniak do wyjściowego składu, więc szkoda
0
@LeoMessi1994 tego to nie wiemy ani my, ani pewnie nie wiedzą Deco z Laportą, ani nawet Tebas
0
@Astad Eric tylko do środka wtedy
0
@Jackazz tylko, że z Ter Stegenem klub nie prowadzi żadnych negocjacji, bo osoby za to odpowiedzialne, czyli Laporta i Deco nie chcą z nim rozmawiać xd
0
@Gaucho tylko, że ta osoba stwierdziła, że nie ma potrzeby rozmowy z takim jednym Niemcem. Nie żeby to była jego praca…
0
@Gaucho Pan się nie wygłupia Panie Inigo, 30 w zupełności wystarczy
1
Inigo Martinez po prostu chciał znowu zagrać z Joao Felixem… nie dziwię mu się