0

@BulaKG a może po prostu się bawią ;)

0

@BialyKolorDoDupy zdrówka!

1

@FCBparasiempre akurat te „patałachy” wygrały z Betisem, Lille czy Ajaxem i każdemu wrzucili 3. Nie mówiąc o tym jak dobrze grali w serie a w zeszłym sezonie

3

@BulaKG spokojnie

0

Milf nabiera drugiego znaczenia, a w zasadzie 3 ;)

0

@BulaKG całkiem urodziwe ;)

10

@Gacek5 „w tym niektóre znane” Albo czepiasz się na siłę, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;)

1

@Vurt chyba bardzo spodobały mu się karły

0

@DragonxNF a co powiedział?

0

@bari_94 ale jesteś kozak

2

@AdamCzerson podobno na Estadi Johan Cruyff jest niezła loża VIP

1

@tomek8756 @Kessie urodził się w Afryce. Afryka po jego narodzinach cierpi na głod, biedę i brak wody…. Połączcie kropki…. Być może nasz nocny moderator nie jest do końca czysty

1

@Criss18Barca czyli rok mniej niż Lewy jak przychodził do Barcy

1

@Azi masz 2 komentarze niżej

0

@Azi według mediów wyszedł z nory i odbył rozmowę z Niemcem, wielkiej filozofii nie trzeba było

0

Kto by pomyślał, że wystarczyło, aby prezydent klubu zachował się jak prezydent i zgoda podpisana

11

@Hshdhrhdh jak tu nie ma syfu, normalna szatnia po meczu, ktoś afery na siłę szuka

1

@L4ngusta a tam panie, gra i tak będzie piękna, jest na co czekać

1

@jedrek7000 nie. Bo kontrakt mu się skończył i podpisał nowy. Na ten moment z Penią lub Kochenem

1

@jedrek7000 są wszyscy oprócz: Szczęsny, Garcia, Rashford, Ronny (ale on może być w rezerwach) A kto kiedy będzie i dlaczego to nikt nie wie, obawiam się, że nawet Deco z Laportą

0

@Kgorecki2500 słodka ta para. Długo już są razem?

1

@Iniesta8i może Papszun znów powinien połączyć siły z Feio. Co dwóch krzykaczy to nie jeden…

0

@LeoMessi1994 chciałbym mieć taką wiarę w te dwójkę. Podobno mieliśmy już wrócić do zasady 1:1 według ich słów…Tak na serio to coś wiedzą na pewno, ale sytuacja jest skomplikowana

2

@Messibestplayerintheworld ale Xavi już wtedy był rezerwowym, a Inigo pewniak do wyjściowego składu, więc szkoda

0

@LeoMessi1994 tego to nie wiemy ani my, ani pewnie nie wiedzą Deco z Laportą, ani nawet Tebas

0

@Astad Eric tylko do środka wtedy

0

@Jackazz tylko, że z Ter Stegenem klub nie prowadzi żadnych negocjacji, bo osoby za to odpowiedzialne, czyli Laporta i Deco nie chcą z nim rozmawiać xd

0

@Gaucho tylko, że ta osoba stwierdziła, że nie ma potrzeby rozmowy z takim jednym Niemcem. Nie żeby to była jego praca…

0

@Gaucho Pan się nie wygłupia Panie Inigo, 30 w zupełności wystarczy

1

Inigo Martinez po prostu chciał znowu zagrać z Joao Felixem… nie dziwię mu się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?