O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,Tottenham
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3183
  • Liczba komentarzy 843
  • Polecenia 869

Komentarze

0

@michal26 jeśli chodzi o te opony to chyba jest jego strategia by inne teamy wprowadzić w błąd. Widziałem kiedyś o tym film na YT pytanie ile w tym prawdy.

0

@BartqRKO Ja mam wrażenie, że to też mógł być znowu problem z hitboxem. Niemniej nie szukałbym winy w tej akcji, a bardziej w słabej grze Amaneka, który nie potrafił robić przewagi awp, Jackz później też się zaciął po CT cały czas agresywnie w hut grał. Navi już wiedziało czego się spodziewać na górnym bs.

1

@VamosRakieta Można tak to ująć.

0

Amanek człowiek z awp w dogrywce 11 fragów. G2 musi nadrabiać za niego by coś tu coś tu zrobić :/ Edit: Jedna jaskółka wiosny nie czyni i tak jest kulą u nogi G2.

2

Amanek 1iq, co to było :D

Zobacz wszystkie

42

Heh "Kanonier" z krwi i kości..."Barcelonista" z krwi i kości...aaa moim zdaniem piłkarz, któremu zależy na pieniądzach. Zawsze mówił, że tylko Arsenal i Barca wchodziły w gre, a odchodzi do Chelsea odwiecznego wroga armatek. Wielki minus ma u mnie i zapewne u 99% fanów piłki nożnej.

36

Prośba do moderacji. Zróbcie coś z tą reklamą skody 4x4, bo tak mały "X" jest, że nie powiem czego można dostać próbując to wyłączyć. Oczywiście chodzi o mobilną wersję strony.

33

Kurde zaczął grać Turek to i Rakitic przypomniał sobie jakie umiejętności ma.

30

Yhm, ale ty chyba wiesz że to jego ksywka? Tak jak np. atomowa pchła(Messi)?
W tym nie ma nic ubliżającego co najwyżej ty wykazałeś się brakiem wiedzy.

26

Janne Ahonnon na następnych zawodach cie pokonam.
Pozdro dla kumatych.