directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lajcior trening beztlenowy, często stosowany w okresie przygotowawczym aby „dobić” organizm
0
@maikeru jest, Pedro Fernandez pseudonim Dro
0
@ProMILs każdy klub nawet w 4 lidze to robi w okresie przygotowawczym, na drugą połowę żaden z nich nie wyjdzie, a po meczu druga jedenastka też będzie biegać
1
@fenix1983 Liverpool i Arsenal mają podobnie
2
@gumaz Czy to @Luciano99 szukający drogi do serca @jowita?
2
@JohnKennedy nie no, Joker wygrywa, choć w sumie to bardziej kino
0
@TaughtMule joga bonito
6
@jacobFCB żona gdzieś tam jest i na pewno jest z ciebie bardzo dumna kolego. Jeszcze się razem spotkacie, być może w innych życiach i ciałach, ale z tymi samymi duszami, a być może w niebie. Tak musiało widocznie być teraz, ja wierzę, że każde nasze wcielenie ma nam coś dać i twoja dusza bardzo dużo wyniesie z tego życia co zaowocuje w kolejnym, gdzie spotkasz znów żonę. Wiem, że to trudne, ale dasz radę i dzieciaki też docenią tak silnego ojca. Trzymaj się
2
@vangoor jeszcze się okaże, że Szczęsnego i Garcii nie zarejestrują i Pena z Kochenem będą naszym duetem bramkarzy
0
@joloskyy małe, ale są
0
@mordini123 liga konferencji mocno pomogła, ale progres i tak jest zauważalny
0
@Trencaxarxes siatkówka to inna dyscyplina sportu kompletnie. Tam możesz zacząć trenować w wieku 14 lat i być jednym z najlepszych siatkarzy, z gościa co zaczął trenować piłkę nożną w wieku 14 lat nic już nie zrobisz. W siatce ruchy są bardzo często powtarzalne i ograniczona jest ich ilość, do tego mniejsza konkurencja na świecie, bo mniej osób ją trenuje, próg fizyczny wejścia jest wysoki przez wzrost. W piłce mamy problem z treningiem dzieciaków, w siatce prawie ich nie trenujemy, bo nie ma takiej potrzeby, w futbolu niestety dla nas jest. Do tego oczywiście warunki pogodowe
3
@macio_944 przede wszystkim gdybyśmy otworzyli boiska. To jest hit, że pobudowali orlików, a są one otwierane np. w godzinach 15-20, a często zimą całkowicie zamknięte, bo ktoś musi pilnować. Tylko po co?
3
@lajcior to prawda, że czasami są ciężkie do zrozumienia, ale tutaj akurat mówi wprost przecież
0
Ciekawe słowa o Ansu Fatim powiedział Szczęsny w najnowszym odcinku foot trucka. Jak ktoś chce posłuchać to od 18 minuty, ale w skrócie według niego świetny piłkarz i wykończenie w każdym aspekcie topowe: prawa, lewa noga, głowa, z ziemi, powietrza
0
@Stinger_ płacą za potencjał, widocznie mają o nim świetne raporty
1
@escarabajo od marca już może grać. Pewnie powoli go indywidualnie wdrażają
0
@escarabajo już
4
@Frimpong dobry gościu jakiś, ale to nie Ansu
23
Zeszły sezon rozpoczynaliśmy bez de Jonga, Araujo, Christensena, Gaviego, z Ferminem po io, Balde po długiej kontuzji, wiecznie połamanym Pedrim, słabymi moralami, nowym trenerem, który musiał zapoznać się z zawodnikami i wprowadzić nowe zasady, jakoś treningów i taktykę ( a tego nie robi się w 2 tygodnie ), z Casado bez doświadczenia w pierwszej drużynie, po 3 meczach wypadł Bernal, bez pełnego okresu przygotowawczego, bo było euro i łomotach od Realu.
Ten zaczynamy z pełną kadrą, po długim wypoczynku i okresie przygotowawczym, pewni siebie po świetnym sezonie i rozwaleniu Madrytu, z cudownym sztabem, który zdążył już przekazać piłkarzom swoją taktykę, a oni zdążyli ją już przyswoić ( teraz tylko jeszcze ją udoskonalić ), ze Szczęsnym, Joanem Garcią, Ronnym i Rashfordem. Nie mówiąc o tym jak rozwinęli się Eric, Ferran, Pedri czy Rapha plus młodzi.Naprawdę pomimo kłopotów z finansami i Camp nou, dobrze to wygląda i już nie mogę się doczekać sezonu.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Toni i Guille to kuzyni
13
@Faro zmuśmy ludzi, którzy nie chcą dzieci do ich posiadania, na pewno wychowamy cudowne pokolenie
1
@tbas najlepszym lewym obrońcą świata nie jest, ale w zeszłym sezonie był w top 3 na tej pozycji, a przypominam, że ma dopiero 22 lata. Właściwie jeszcze 21, bo urodziny w październiku
6
@Kapitan hawk a terminarzu na stronie nadal brak ;)
4
@Eto'o9 R10 skąd pewność, że zaakceptowałby role rezerwowego? Za rok mundial przypominam
1
@esem91 ekstraklasa > mls bez dwóch zdań, jedynie co mają lepsze to kilka gwiazd
1
@FcPortoFan1999 Legie należy zdyskwalifikować ;) oczywiście wszystko z przymrużeniem oka, jakbym miał obstawiać to przynajmniej 3 z 4 naszych obecnych europejskich reprezentantów skończy w 5
1
@FcPortoFan1999 gdzie wady?
4
Ja już widzę oczyma wyobraźni te piękne lato 2026 i eliminacje europejskich pucharów: Termalica, Cracovia, Widzew, Motor Lublin i Pogoń
0
@adamek20151 @Kessie co kolega przeskrobał?