@Tomo1989 W tamtym czasie było nas na niego stać, ale mieliśmy właśnie Xaviego i Inieste dwóch najlepszych ŚP tamtych lat i jednych z najlepszych w historii.
@koksik2700 Jak oglądałem drugi raz to sobie myślałem, że gdzieś już ten głos słyszałem. Rozenek jest bardzo dobry w dubbingu. Właściwie to jeden z najlepszych aktorów.
@JarekS Piszesz bzdury teraz. Kounde w kilka spotkań miał lepsze liczby niż Roberto w 2 sezony i do tego to nie jest pozycja Francuza, a Roberto to była nominalna od 3/4 kariery u nas.
@Transu96 Cały czas ustawiają. Jakieś skomlenie na TT o ZP na serwisie gościa który napisał może kilka mądrych komentarzy na rok, a większość kopiuj wklej. Raz można mu było dać, ale kilka razy z rzędu? Hahahaha.
@mekston Miał nieporównywalnie większy wkład MŚ niż Ronaldo w ME. Nie doznał kontuzji w najważniejszym meczu i nie pajacował jako "trener". Dziwię się, że Santos za to pajacowanie nie kazał mu usiąść na dupie. O tym CA widziałem takie komentarze i niezłą bekę z tego miałem.
Ale zobaczcie wczoraj na reakcję Messiego po bramce na 2-2 widać było w jego oczach wku*wienie i złość taką piłkarską. W samej końcówce oddał bardzo groźny strzał, gdyby to bardziej w bok leciało, to nie byłoby dogrywki. Z Niemcami to jakiś strzał rozpaczy z 6 metrów nad bramką i załamanie. Był rządny tego największego sukcesu z Kadrą.
Di Maria to po Messim najważniejszy piłkarz w Argentynie w ostatnich kilkunastu latach. Brakowało go z Niemcami w 2014. A szkoda, że wtedy nie zagrał, bo miał swój Prime. Real zabronił... To były jakieś jaja.
0
@Ojciec5tkidzieci Akurat Sylvester Stallone za młodu był dosyć przystojny, to nie moja opinia, a wielu kobiet.
1
@Tomo1989 W tamtym czasie było nas na niego stać, ale mieliśmy właśnie Xaviego i Inieste dwóch najlepszych ŚP tamtych lat i jednych z najlepszych w historii.
4
@matirix20 Niby dlaczego?
0
Też czekacie na premierę gry Hogwarts Legacy? To jest jeden z tytułów na który najbardziej czekam.
0
Dobra informacja. Lahoz pomęczy nas do końca sezonu, bo odchodzi wreszcie na emeryturę.
2
@koksik2700 Jak oglądałem drugi raz to sobie myślałem, że gdzieś już ten głos słyszałem. Rozenek jest bardzo dobry w dubbingu. Właściwie to jeden z najlepszych aktorów.
0
@masq Z takim podejściem to właśnie cofamy się do średniowiecza i robimy z siebie dziadków bo hałas nagle przeszkadza i wszystko.
1
@Nano22 Przynajmniej wiadomo że gacie ma :D
0
Można nie lubić Sławomira, ale przynajmniej nie leci z Playbacku jak większość wokalistów.
0
@FcBarcelonaFanMSN To proste. Nie odpalaj ich.
3
Ta Viki Gabor 15 lat, a wygląda na 30... Co te gowniary z siebie robią?
0
Jakie fajerwerki kupiliście na sylwestra i ile wydaliście?
2
@Przemek2323 To ładnie odlecieli...
0
@JarekS Piszesz bzdury teraz. Kounde w kilka spotkań miał lepsze liczby niż Roberto w 2 sezony i do tego to nie jest pozycja Francuza, a Roberto to była nominalna od 3/4 kariery u nas.
0
@Faro W sumie to 1000 Euro mógł dać.
0
@Transu96 Cały czas ustawiają. Jakieś skomlenie na TT o ZP na serwisie gościa który napisał może kilka mądrych komentarzy na rok, a większość kopiuj wklej. Raz można mu było dać, ale kilka razy z rzędu? Hahahaha.
0
@MESSIah16 Mógł grać w dużo lepszych klubach. Wielki poziom reprezentował. Był za dobry na te kluby.
2
@DaPidejpi Ty żeś Maradonę widział...
0
@Transu96 Coś jej dawno nie widziałem, a szkoda że w sumie wtedy nie zrobiła. Jak kolwiek ona nie wygląda, to byłoby przynajmniej zabawnie :D
0
@VegetaPolska To nic. Sterling ma już prawie nastoletnie.
4
@VegetaPolska Sam też byłeś cały natrętny i jakoś Ci się nie udało.
1
@mekston Miał nieporównywalnie większy wkład MŚ niż Ronaldo w ME. Nie doznał kontuzji w najważniejszym meczu i nie pajacował jako "trener". Dziwię się, że Santos za to pajacowanie nie kazał mu usiąść na dupie. O tym CA widziałem takie komentarze i niezłą bekę z tego miałem.
10
@mekston Już nie można kwestionować, że jest najlepszy w historii.
0
@Herato Tak jak w Hiszpanii, Polsce i w Włoszech czy Portugalii.
0
@Atencjuszek O co Ci chodzi? Bardzo ładne zdj. Podoba mi się poduszka po prawej.
0
@MESSIah16 Dla mnie może i Brazylijczycy rywalizują od wielu lat z Argentyną, ale potrafią zachować klasę.
17
Ale zobaczcie wczoraj na reakcję Messiego po bramce na 2-2 widać było w jego oczach wku*wienie i złość taką piłkarską. W samej końcówce oddał bardzo groźny strzał, gdyby to bardziej w bok leciało, to nie byłoby dogrywki. Z Niemcami to jakiś strzał rozpaczy z 6 metrów nad bramką i załamanie. Był rządny tego największego sukcesu z Kadrą.
7
@PatrychoO Nawet w 10 najlepszych go nie ma.
4
Brawo Argentyna zasłużenie. Messi Król Futbolu. Niezaprzeczalnie najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej.
19
Di Maria to po Messim najważniejszy piłkarz w Argentynie w ostatnich kilkunastu latach. Brakowało go z Niemcami w 2014. A szkoda, że wtedy nie zagrał, bo miał swój Prime. Real zabronił... To były jakieś jaja.