Xaviemu można zarzucać grę 13-14 zawodnikami i nie stawianie na innych młodzianów. Na Europę to nie jest jeszcze ta Barca. Bardzo dobry sezon zaliczymy jak wygramy krajowy dublet i nie ważne czy Real wygra LM.
Ludzie to się zachowują jakby nigdy nie mógł przyjść kryzys w drużynie. Pierwsza porażka od Października. Cały czas mamy przewagę 7 pkt nad drugim Realem. W tamtym sezonie brało by się takie coś pocałowaniem ręki. Odpadliśmy z United, ale to nie było słabe United, teraz to jest najlepsza ich wersja od 10 lat, czyli końca ich Legendarnego trenera.
I niech robią na nas jakieś nagonki, że sędziują pod nas. Nawet w tamtych wspomnianych latach 2016-2018 nie było czegoś takiego, a mało tego w tamtym czasie okradli nas z Mistrzostwa. W 2014 pomyłka Lahoza też nas pozbawiła tytułu.
Pewnie pamiętacie takiego piłkarza jak Malcom... Właśnie od teraz podobno może grać dla Reprezentacji Rosji. Trochę to śmieszne, bo gdzie ta Reprezentacja będzie grała? Derby z Białorusią? :D
@John_Doe O tym najważniejszym zapomniałem, to i tak niech się cieszą, że za wygranie Wielkiego Szlema mają tyle samo. Dlatego nie mogę słuchać o równo uprawnieniu. Gdyby grały na takich warunkach jak mężczyźni to by w Ćwierćfinałach potrzebowały tlenu lub kroplówki.
@waletpl Dla mnie to nieetyczne i oddawanie się za pieniądze jak prostytutka, chyba że przewalił pieniądze te co zarobił jak grał, a mało nie miał. Jeszcze był u nas nieudolnie w poprzednim zarządzie. Nie wiem czy to było symbolicznie i Ci z góry mu mówili jak ma robić, czy rzeczywiście był takim kiepskim dyrektorem sportowym.
@John_Doe Trochę się jednak zagalopowała. I tak są dobre jak na Kobiecy tenis. W wielkim szlemie, to z spotkań kobiet, można obejrzeć 5-6 meczów na poziomie i to jak grają takie zawodniczki z TOP jak Świątek czy Sabalenka, a o reszcie lepiej się nie wypowiadać. U mężczyzn takich spotkań jest dużo, dużo więcej. I o dziwo w szlemach są takie same zarobki.
@bartas97 Dobry fachowiec. Jedyny z trenerów Polskich, który jest za dobry na Ekstraklasę. Niech oleje to co mówił, że za 2-3 lata zakończy karierę trenerska.
@AlexDark00 Pisałeś kiedyś, że Auba to ten sam poziom co Lewy lub nawet, że Gabończyk jest lepszy... Oceniam statystyki, a w tych Polak dominuje znacząco. I tak obniżył sporo zarobki względem tego co zarabiał w Bayerni. Dalej jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Liczby ma w tym sezonie świetne. Ludzie zastanawiali się czy strzeli w tym sezonie 20 goli, a strzeli gdzieś pewnie koło 40.
@Deviler Ludzie to jednak debile... Od 2019 nie mieliśmy takiego napastnika. Suarez w 2 ostatnie sezony był sporo słabszy niż Lewy obecnie, a o innych wynalazkach lepiej nie mówić.
@FCBparasiempre No i pewnie dlatego kilka lat później na trenera został wybrany młody początkujący Guardiola, a nie siwy intrygant. Mourinho był wtedy trenerem klasy światowej, ale historia pokazała, że lepiej było postawić na Pepa.
0
@MesQueUnClub_87 Napewno był bardzo obiecujący. Najlepszy piłkarz BVB i się wyróżniał w całej Bundeslidze.
2
@cris2706 A @VamosRakieta to co?
1
Xaviemu można zarzucać grę 13-14 zawodnikami i nie stawianie na innych młodzianów. Na Europę to nie jest jeszcze ta Barca. Bardzo dobry sezon zaliczymy jak wygramy krajowy dublet i nie ważne czy Real wygra LM.
2
Ludzie to się zachowują jakby nigdy nie mógł przyjść kryzys w drużynie. Pierwsza porażka od Października. Cały czas mamy przewagę 7 pkt nad drugim Realem. W tamtym sezonie brało by się takie coś pocałowaniem ręki. Odpadliśmy z United, ale to nie było słabe United, teraz to jest najlepsza ich wersja od 10 lat, czyli końca ich Legendarnego trenera.
0
@Pawel13sz Mimo dzisiejszej kupy jaką zagrali, to mamy jeden z najlepszych sezonów w lidze.
0
@Lanosss Barcelona przegrała Ligę?
0
I niech robią na nas jakieś nagonki, że sędziują pod nas. Nawet w tamtych wspomnianych latach 2016-2018 nie było czegoś takiego, a mało tego w tamtym czasie okradli nas z Mistrzostwa. W 2014 pomyłka Lahoza też nas pozbawiła tytułu.
3
Jeszcze to odwrócimy, nie płaczcie już tak. Trzeba wspierać swój klub.
0
@Borry A kto ma mu poza Gavim piłkę nagrać?
1
@Kapitan hawk A kibicowanie Barcelonie w LM od 2019 do teraz nie?
0
@tristan87 Dokąd ten świat zmierza? @bartekvisca Za żadne pieniądze bym się nie skusił.
1
Pewnie pamiętacie takiego piłkarza jak Malcom... Właśnie od teraz podobno może grać dla Reprezentacji Rosji. Trochę to śmieszne, bo gdzie ta Reprezentacja będzie grała? Derby z Białorusią? :D
14
@Comfortable_ Bramka w stylu Messiego i to z nie byle kim.
0
@Rust_Cohle Akurat @Striker ma rację, bo to wy wam dało coś do myślenia. Lub jakby dawali bany na miesiąc.
0
@Encore Fakt faktem był mocno irytujący i miał tą nietykalność do czerwonych kartek, ale Busquets w defensywie mu nigdy nie dorównywał.
3
@Faro Wiedział że lepiej się nie wtrącać, bo tam był Araujo. Też bym odpuścił.
3
@John_Doe O tym najważniejszym zapomniałem, to i tak niech się cieszą, że za wygranie Wielkiego Szlema mają tyle samo. Dlatego nie mogę słuchać o równo uprawnieniu. Gdyby grały na takich warunkach jak mężczyźni to by w Ćwierćfinałach potrzebowały tlenu lub kroplówki.
0
@waletpl Dla mnie to nieetyczne i oddawanie się za pieniądze jak prostytutka, chyba że przewalił pieniądze te co zarobił jak grał, a mało nie miał. Jeszcze był u nas nieudolnie w poprzednim zarządzie. Nie wiem czy to było symbolicznie i Ci z góry mu mówili jak ma robić, czy rzeczywiście był takim kiepskim dyrektorem sportowym.
1
@John_Doe Trochę się jednak zagalopowała. I tak są dobre jak na Kobiecy tenis. W wielkim szlemie, to z spotkań kobiet, można obejrzeć 5-6 meczów na poziomie i to jak grają takie zawodniczki z TOP jak Świątek czy Sabalenka, a o reszcie lepiej się nie wypowiadać. U mężczyzn takich spotkań jest dużo, dużo więcej. I o dziwo w szlemach są takie same zarobki.
1
@bartas97 Dobry fachowiec. Jedyny z trenerów Polskich, który jest za dobry na Ekstraklasę. Niech oleje to co mówił, że za 2-3 lata zakończy karierę trenerska.
1
@barcelonaLM Wtedy by był BLACK.
1
Niech jeszcze na Real w pierwszym meczu PK zdąży się wyleczyć :D
2
Abidal po tym co przeszedł powinien być bardziej mądry.
0
@macio_944 Żadnego grillowania nie będzie i tak najważniejsza jest aktualnie Liga.
1
@AlexDark00 Pisałeś kiedyś, że Auba to ten sam poziom co Lewy lub nawet, że Gabończyk jest lepszy... Oceniam statystyki, a w tych Polak dominuje znacząco. I tak obniżył sporo zarobki względem tego co zarabiał w Bayerni. Dalej jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Liczby ma w tym sezonie świetne. Ludzie zastanawiali się czy strzeli w tym sezonie 20 goli, a strzeli gdzieś pewnie koło 40.
0
@Cotutajsiedzieje Był gorszy. Może nie jakoś dużo, ale był. Wtedy Urugwajczyk zaliczył zjazd.
2
@AlexDark00 Tak.
18
@Deviler Ludzie to jednak debile... Od 2019 nie mieliśmy takiego napastnika. Suarez w 2 ostatnie sezony był sporo słabszy niż Lewy obecnie, a o innych wynalazkach lepiej nie mówić.
1
@FCBparasiempre No i pewnie dlatego kilka lat później na trenera został wybrany młody początkujący Guardiola, a nie siwy intrygant. Mourinho był wtedy trenerem klasy światowej, ale historia pokazała, że lepiej było postawić na Pepa.
0
@saczers438 Mam nadzieję, że dalej będziemy przekleństwem dla Manchesteru. 2 przegrane Finały LM, wywalenie ich 4 lata temu w 1/8 Finału i teraz LE.