Te osoby co szkalują Jana Pawła 2, niech jadą sobie do Rosji do gnoju. Prawda jest taka, że gdyby nie on i inni to w Polsce dalej byłby syf. Takie głupoty piszą ludzie, co nie żyli w tamtych czasach i piszą dla poklasku bo to jest teraz modne.
@VegetaPolska To jest zupełnie inna sprawa. Nie musisz pić czy ćpać, żeby zniechęcać do siebie płeć przeciwną. Nie możesz skakać wokół dziewczyny i być na każde zawołanie i ją męczyć pisząc do niej non stop.
@FcPortoFan1999 Jaką Złotą piłkę? Ta szansa mu prysła już dawno temu. Jedynie jaką szansę ma, to to że będzie dalej grał na jakimś poziomie, chociaż na TOP 10-15.
@Medium Ty też jesteś udany. Robisz z siebie ciacho i przystojniaka. Przeciwnie niż @VegetaPolska Vegecie brakuje pewności siebie i jest nachalny. Kompletne przeciwieństwa. Też wpadłem w oko jakieś małolacie kiedyś, ale w twoim przypadku, to co chwile jakieś są.
@VegetaPolska Zastanów się też czy jesteś normalny, bo po tym co tutaj nieraz piszesz to do końca taki normalny nie jesteś. Jesteś bardzo natrętny i nachalny. Dziewczyny nie lubią takiego czegoś.
@Nhyz Też uważam, że jak wróci to będzie ładował. Nie był formie i kiedyś dołek musiał przyjść, do tego grał z urazem czy z czymś. Nie podoba mi się że robi się z Lewego zawodnika od wszystkiego i jakby nigdy nie mógł złapać dołka i miałby rozgrywać/ strzelać i kreować grę. I tak ma więcej asyst niż w Bayernie.
@tbas Prime Neymara był bardzo daleko od Viniciusa, wątpię, żeby Brazylijczyk kiedykolwiek pokazał taki poziom. Jeszcze niby ma czas żeby pokazać, ale to nie będzie to.
Wystarczyło strzelić na 2-0 z tego karnego. Może Torres powinien nie przepychać się z Fatim i oddać mu tą piłkę. Za chwilę Araujo wyleciał z boiska po tym jak Kounde go wpakował na minę. Nie byłoby tej sytuacji jakbyśmy prowadzili 2-0.
@Zoker Jak mogliśmy nie zasługiwać na wygraną jak Real nie oddał nawet celnego strzału na bramkę? Już komentatorzy chcieli liczyć złe przyjęcie piłki Benzemy jako strzał, żeby się liczyło jako celny strzał na bramkę.
CR7 za taką pajacerkę jak odwalił dzisiaj Vinicius dawno by wyleciał z boiska, a Brazylijczyk ma immunitet, bo jest czarny i wiecznie pokrzywdzony przez rasizm. Miałby prawo opluć i uderzyć sędziego.
1
@VegetaPolska Słaba skala mocy? W Dragon Ball jest za dużo tej mocy i to zdecydowanie, to jest dobre dla dzieci.
0
@Rastafarnianin Masz dowody?
5
Te osoby co szkalują Jana Pawła 2, niech jadą sobie do Rosji do gnoju. Prawda jest taka, że gdyby nie on i inni to w Polsce dalej byłby syf. Takie głupoty piszą ludzie, co nie żyli w tamtych czasach i piszą dla poklasku bo to jest teraz modne.
3
@VegetaPolska To jest zupełnie inna sprawa. Nie musisz pić czy ćpać, żeby zniechęcać do siebie płeć przeciwną. Nie możesz skakać wokół dziewczyny i być na każde zawołanie i ją męczyć pisząc do niej non stop.
0
@Medium 2 lata temu? Wygląda jakbyś co chwilę pisał takie historie. Może nie aż tak często jak Vegeta, ale jednak też.
0
@FcPortoFan1999 Jaką Złotą piłkę? Ta szansa mu prysła już dawno temu. Jedynie jaką szansę ma, to to że będzie dalej grał na jakimś poziomie, chociaż na TOP 10-15.
0
@Medium Ty też jesteś udany. Robisz z siebie ciacho i przystojniaka. Przeciwnie niż @VegetaPolska Vegecie brakuje pewności siebie i jest nachalny. Kompletne przeciwieństwa. Też wpadłem w oko jakieś małolacie kiedyś, ale w twoim przypadku, to co chwile jakieś są.
0
@VegetaPolska Zastanów się też czy jesteś normalny, bo po tym co tutaj nieraz piszesz to do końca taki normalny nie jesteś. Jesteś bardzo natrętny i nachalny. Dziewczyny nie lubią takiego czegoś.
0
@Nhyz Też uważam, że jak wróci to będzie ładował. Nie był formie i kiedyś dołek musiał przyjść, do tego grał z urazem czy z czymś. Nie podoba mi się że robi się z Lewego zawodnika od wszystkiego i jakby nigdy nie mógł złapać dołka i miałby rozgrywać/ strzelać i kreować grę. I tak ma więcej asyst niż w Bayernie.
0
@VegetaPolska Przeanalizuj sobie co robisz źle i czego nie powinieneś robić. Tak jak Ci ktoś wyżej napisał, zrób sobie ten rachunek sumienia.
0
@tbas Prime Neymara był bardzo daleko od Viniciusa, wątpię, żeby Brazylijczyk kiedykolwiek pokazał taki poziom. Jeszcze niby ma czas żeby pokazać, ale to nie będzie to.
0
Karny to jeszcze nie gol. Jeśli strzelałby ten zawodnik, co nie skorzystał z kiksu Ter Stegena, to nie byłoby gola i remisu.
1
@tbas Ale co ma dopisać złapał go w pół. Nie dyskutował i zszedł. Nie był to brutalny faul, a był ostatnim zawodnikiem i wyleciał.
1
@Yoohoo Jak ma nie zagrać? 1 mecz pauzy za czerwoną kartkę.
0
Bardziej to psychicznie niszczą media zawodników niż cokolwiek innego.
0
@Keson Strzelił w trudniejszej sytuacji w słupek i to chwile póżniej.
4
Wystarczyło strzelić na 2-0 z tego karnego. Może Torres powinien nie przepychać się z Fatim i oddać mu tą piłkę. Za chwilę Araujo wyleciał z boiska po tym jak Kounde go wpakował na minę. Nie byłoby tej sytuacji jakbyśmy prowadzili 2-0.
0
@MrPGG No, trudno nic się nie stało, trzeba to przemliczeć.
3
Karny Valencii się należał. Nie było karnego? Trudno. W tym sezonie nie dostawaliśmy karnych po dużo większych kontrowersjach.
0
@Deviler Oby tak było.
10
Bardziej spektakularny z tych za free jest Christensen.
0
@Azi To też fakt.
16
Komentarz usunięty
0
@Krzysztof1987 I tak jest starszy niż ponad 70% La Ramblii, ten 22 bachor jak piszesz.
17
400 mln Euro? Nikt by go nie kupił za 4. Żenada. Powinni mu podziękować.
1
@Zoker Jak mogliśmy nie zasługiwać na wygraną jak Real nie oddał nawet celnego strzału na bramkę? Już komentatorzy chcieli liczyć złe przyjęcie piłki Benzemy jako strzał, żeby się liczyło jako celny strzał na bramkę.
2
@MeMyselfAndI A jak półtora miesiąca temu dostali w papę w SPH, to nie można się było cieszyć, bo tamten Puchar jest nieistotny.
0
@Survier On niszczył fizycznie zawodników dużo cięższych.
14
CR7 za taką pajacerkę jak odwalił dzisiaj Vinicius dawno by wyleciał z boiska, a Brazylijczyk ma immunitet, bo jest czarny i wiecznie pokrzywdzony przez rasizm. Miałby prawo opluć i uderzyć sędziego.
0
@VegetaPolska Znowu dostałeś kosza? :d